Prehupli sme sa do 2. ročníka našej Detskej tour Petra Sagana 2015

Prehupli sme sa do 2. ročníka našej Detskej tour Petra Sagana 2015. Opäť sme odštartovali sezónu vo Svätom Jure, kde vždy bol veľký záujem o toto podujatie. Vyskúšať sme následne išli novú lokalitu do Zvolenskej Slatiny. Neďaleko Terchovej sme opäť rozložili naše stany a ceny odovzdávať vtedy prišiel aj Juraj Sagan. Ozvali sa nám aj organizátori z Domaše a tak sme putovali na ďaleký východ k našej známej priehrade. V Dolnom Kubíne sme sa presťahovali za rieku Orava, kde panovali tropické teplá. Svit je spojený s cyklomaratónom Horal a nedeľu sme obohatili podujatie našou Tour. V Granč – Petrovce bola už naša minuloročná zastávka tak ako nasledujúci Slovenský raj. Finále sme usporiadali na Považí a to v Udiči, kde bolo raritou, že trať prebiehala j cez veľký stan.
A celkoví víťazi Detskej tour sa stretli z Petrom Saganom na slávnostnom dekorovaní na Mariánskom námestí v Žiline. Pamätáte ešte niekto na tento ročník?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.Top