Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Zašová 30. apríla 2017
Average rating:  
 6 reviews
 by Zuzana

Nám sa to blato páčilo 🙂 Vzhľadom na počet účastníkov aj areál na presúvanie postačoval a každý si tam našiel to svoje. Je fajn, že sa trate obmieňajú, nech si decká vyskúšajú všetko, čo tento šport ponúka... Ďakujeme.

Tak ako píšete aj blato, aj kopce, roviny, zjazdy to všetko je cyklistika. Každému pasuje niečo iné.

 by Glenna

Na tento pretek sme sa veľmi tešili. Počasie nám veľmi nevyšlo, ale za to organizátor nemôže. Trať už bola ohodnotená ostatnými - bola náročná a pre Mikro kategóriu by bolo v tomto prípade výhodnejšie štartovať po ostatných - keď by už bola vyjazdená 🙂 Na tom štarte to tiež bolo také krkolomné a nedalo sa poriadne presúvať, ale kde inde ste ho mali urobiť, však? Nám sa celkom páčilo - len už sme zvyknutí na trochu inú úroveň - nie vždy sa dá. V konečnom dôsledku sme spokojní - aj v tombole sme vyhrali 🙂 Lučenec nasadil veru laťku privysoko.

🙂

 by Libor

Druhé kolo Detskej Sagan bolo skvelé až na tú trať ale vzhľadom k výkyvom počasia to nebola chyba organizátorov. Trať bola náročná pre nižšie katégorie. Deti z toho určite namali radosť. Pre kategórie mikro a mili postačovalo jedno kolo alebo kratšia trať. Občerstvenie super bolo na výber pre každého. Ozvučenie trošku haprovalo navigácia OK. možno by som dal výraznejšiu farbu a väčsie písmo.Cisterna s vodou super nápad.
Ďakujem.

Áno ako píšete pre nižšie kategórie trať náročná, trať sme čo najviac natiahli na lúke, aby sme vynechali strmé "pešie" úseky. Jednoduchšia trať sa už v lokalite nenašla 🙁 Súhlasím aparatúra miestami "haprovala".

 by Karolina

CR nas velmi nelakala, ale vzhladom na priebezne poradie sme boli "nuteni" sa zucastnit. Trat bola narocnejsia, ale z technickeho hladiska bola super! Ocenujeme a dakujeme za stanok s ovocim, taktiez umyvanie bicyklov fantasticka vec po tolkych gramoch blata 🙂 Horsie to bolo s WC, kde pripadal 1 zachod na vsetky zeny. Ten co bol vonku bol v totalne dezolatnom stave 🙁

Ďakujeme a sme radi, že ste vycestovali na Tour aj do zahraničia 🙂 Áno toalety mali byť posilnené.

 by Peter

Organizácia bola ako obvykle na dobrej úrovni. Areál bol dosť malý a dostať sa na štart bolo obtiažnejšie ako kedykoľvek predtým 🙂 Trať bola pre kategóriu mikro náročnejšia ako vlani v Makove, inak celkom pekná. Oceňujem pristavenie hasičského auta pre umytie bicyklov. Hlavne kvôli "stiesneným" priestorom by som za pretek v Zašovej v budúcnosti nehlasoval

Trať sme ešte v sobotu menili aby bola ľahšia, ale aj tak patrila k najnáročnejším v celom seriáli Tour. Chceme v našej Tour striedať ťažšie trate s ľahšími. ´Pre mladších a starších žiakov bola priam ideálnou a pre Mikro ako píšete veľmi náročná. Im sme však už trať na ponúkané možnosti už zjednodušiť nemali kde 🙁

 by Dada

Výborne zorganizované, menej deti, čo som ocenila a aj priestor bol menší, takže to aj z tejto stránky vyhovovalo. Už sa teším na ďalšie kola.:-)

Presne ako píšete 300 účastníkov bolo tak akurát na priestor, kde sa Tour uskutočnila.Top