Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Nitra 7. mája 2017
Average rating:  
 27 reviews
 by Roman

Postreh všeobecne: organizátori sa všemožne snažia, chybičky sa nájdu, ale jeden z najväčších mínusov sú vždy rodičia! Keď spadnú dve deti, pomôžem iba tomu svojmu a to druhé nechám na zemi nech sa trápi, tak takýto rodič je hulvát. Keď sa tu našiel, že o ňom hovorím, do kúta a hanbiť sa!

Inak Nitra: výborná lokalita, parkovanie super veľké a blízko, trať nie na horúčave, kopec aktivít pre deti v parku pred aj po pretekoch. Ďakujeme.

 by Peter

Len otázka k fotogalérii :
Je nejaký oficiálny fotograf/i, ktorý fotí/fotia deti počas akcie? Z Nitry je 46 fotiek vo fotogalérii z toho polovička je pretekár číslo 27. Rodičia si fotili svoje deti, ale nie každému sa to určite podarilo na trati.

Dobrý deň. Áno na súťaži máme fotografa. Ďakujeme za upozornenie pretože fotografie z Nitry od nášho fotografa sa nedopatrením na webe ešte neobjavili. Naopak sa v galérií objavili fotky od rodička, ktorý nám poskytol fotky a kde sa zameral viac na svojho cyklistu 🙂

 by Vychodne Slovensko

Chcela by som reagovat na hodnotenie @Hrazdilová Eva: Nevidim dovod, preco by sa slovenske akcie urcene pre CELU SR mali uporiadavat pri hraniciach Ceskej republiky na urok Vychodneho Slovenska, kde napr. tohto roku DTPS su 2 kola na hranici Vychodneho Slovenska, kedze SR nekonci pri Spisskej Novej Vsi!

Snažíme sa vyhovieť čo najviac regiónom, ale popravde už aj tých 10 kôl Tour je pre nás už priveľa. Jedno kolo končí a už prípravy na ďalšie. Je možné, že sa opäť vrátime k modelu 8-9 kôl Tour Sagana. Vyberať lokality už teraz viem, že bude z čoho.

 by Lucia

Dobry den, nechapem hodnotenie, manzel stal v cieli a napocital ze nase dieta prislo do ciela 30 v poradi a na vysledkoch je napisany ako 49. A dalej to hodnotenie posunu zo startovacieho miesta s konecneho do ciela tak naš bol v podlednom rade kde pred nim stalo dalsich 80 deti. Tak nechapem tie vysledky

Práve preto máme čipovú techniku v štartových číslach, aby výsledky boli 100%. Prosím pošlite nám meno cyklistu a kategóriu - skontrolujeme. Taktiež si môžete pozrieť na www.sportsofttiming aj online výsledky Vášho cyklistu v každom kole a aj s poradím v každom prejazde cieľom. V niektorých kategóriách boli cyklisti - 1 kolo. V kategórií Skokan bol posun o 55 miest. V budúcnosti sa budeme snažiť zverejňovať vo výsledkovej listine aj výsledky Skokana kategórie.

 by Lucia

Dobry den, chcem sa spytat ze ako to funguje s vyhodnotenim ked manzel stal v cieli a pocital poradie kedy prislo nase dieta s napocital 30 miesto a na vyhodnoteny je napisany 49. a startoval ako 390 cislo v poslednom rade. Ze vraj sa mal vyhodnocovat aj najvacsi posun.

 by Peter

Tak táto akcia a lokalita sa naozaj podarila. Môžem porovnávať s akciami z minulého roku aj z tohto roku, toto bolo asi z môjho pohľadu najlepšia akcia.

Parkovanie : super,voľné miesta boli ešte pred 10tou, potom už bolo plno.
Registrácia : nečakal som dlho, v rade som bol 10ty, rýchlo. V minulom roku som na niektorých pretekoch stál aj niekoľko minút bez nejakého posunu.
Tréning : super že deti si mohli prejsť trasu.
Areál : super voľba na areál, všetko v tieni, pod stromami, keby bolo viac slnka ani by sa deti nespálili. je pravda že teraz bolo zatiahnuté, ale napr. taký Súľov sa ide na lúke, kde sa nieje kde skryť pred slnkom alebo dažďom.
Štart : tak to má byť, štart mimo hlavnej trasy, kým jedna kategória preteká, druhá sa už môže pripravovať na štart. Nepletú sa medzi sebou. Trochu chaos ako vždy, ale to by si mali aj rodičia uvedomiť a netlačiť sa. Na každé dieťa dôjde. 100 detí na štarte v jednej kategórii chvíľu potrvá skontrolovať. Ale myslím že to odsýpalo v pohode.
Pretek : super, rovina, dalo sa rýchlo šliapať, nám to vyhovuje. Syn ešte neovláda prevody, takže sa netrápil. Mal nahodený jeden prevod a ten šliapal. A usmieval sa.
Po pretekoch : super voľba areálu, syn (5rokov) sa mal kde zabaviť, preliezky, bludisko, skákajúce hrady.
Bonus : potešila pri registrácii fľaška vody pre pretekára, to sa vždy zíde.

Takže to je náš názor, syn sa tešil, páčilo sa mu aj na trati aj v areály, keby sme nemuseli odísť tak by zostal až do tomboly. Tá je dosť neskoro, viacerí už asi odišli, ale zase tí čo zostali mali väčšiu šancu na výhru. Určite pôjdeme aj niektoré ďalšie kolá.

Ďakujeme. Výhody mestského parku sme sa snažili využiť. Samozrejme v niektorých lokalitách sa nedá podobné miesto nájsť, ale istotne aj v budúcnosti budú zaradené parky v Detskej tour. Tombola sa nám po zavedení čipov dosť urýchlila a kým sme po minulé roky žrebovali často aj po 16 hodine, teraz vyhlasujeme výsledky a tombolu väčšinou už pred 15 hodinou.

 by Vierka

Super akcia, boli sme prvý krát ale ako povedal syn, pôjdem aj na ostatné.
Organizácia 🔝👍👏👏👏

To sme veľmi radi, že sa pridáte aj nabudúce. Pravidelných účastníkov pri zbieraní pečiatok odmeňujeme darčekom. Aj keď najdôležitejšie pre nás je " Veď bicyklovať je zábava".

 by zdeno

Vyborne zvolene miesto, bezproblemove parkovanie, super trat, super pocasie, organizacia na vybornu a vhod prisla aj pritomnost ihriska v parku👍🏻👍🏻

Ďakujeme.

 by Zuzana

Výborná akcia, všetko klapalo ako malo, vrátane počasia. Super zabezpečená bezpečnosť pre deti na trati. Vidieť to bolo hlavne v kategórii mikro chlapci, kde ich bolo ako maku a dali ste to aj s takým vysokým počtom. Výborne zvolené miesto.Tešíme sa aj nabudúce 🙂

Dakujem za cely organizacny stab za pochvalu.

 by lubo

Super akcia len by ma zaujimalo ako sa vyhodnocovali skokani dakujem

Skokana kategorie nam zoradil VOS TPK system, ktory spracoval vysledky. Je to celkom komplikovany vzorec, nakolko nemozeme brat do uvahy nasadenych cyklistov (ktori si vacsinou vyzdvihli startove cislo neskor, ale stali vpredu). Do budúcnosti skúsime navrhnúť, aby aj výsledky Skokan kategórie sa zobrazovali vo výsledkovej listine.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»
 


Top