Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Žilina 18. septembra 2022
Average rating:  
 8 reviews
 by Jaro

Dobry den.

Chcem podakovat za vypocutie mojej opakovanej prosbe aby mladsie ziacky a starsie ziacky mali samostatny pretek ako ostatne kategorie. Pri spolocnom starte boli caste kolizie a blkovanie pretekariek z inej kategorie ori predbiehani Cele to ma aj suvislost s naslednym poctom kol. Je dost velky skok medzi mini a mladsimi ziackami ked napriklad v ziline mali ist mini 1 kolo a mladsie a starsie ziacky 3. Po rozdeleni je primerane odstupnovanie poctu kol mini 1 mladsie ziacky 2 a starsie ziacky 3.
Pevne verim ze buducu sezonu sa to stane standardom a dievcata budu pretekat bez toho aby im na trati zavadzali pretekarky z inej kategorie. Verim ze ferove preteky su viac ako usetrenych 20-30min.

Este raz … velke DAKUJEM

Kedže bol dostatočný počet mladších aj starších žiačok tak štartovali samostatne.Aj budúcnosti bude závisieť od počtu cyklistiek na štarte.

 by Jozef

My ako novackovia sme sa k Vam tesili,viacmenej sme neboli sklamany nicim za po asie nemozete ,iba co nam troska prekazalo bolo,ze v kategori baby bola tlacenica na starte.Viem ze toho priestoru tam nie je vela ale aspon v tejto kategorii by nebolo zle keby mali rozsireny start , pretoze je vela viac motivovanejsich rodicov ako deti a aj napriek tomu ze nie su vykonostne zdatne ich pchaju dopredu a zavadzaju zdatnejsim pretekarom.A ako druha vec,bolo podla mna nie moc stastne riesenie retardera ako cielovu pasku v kategorii baby nakolko vela deti zostalo vystrasenych po upozorneni ze v cieli musia prejst cez retarder.Vela z nich pred nim pribrzdilo a prisli a lepsie umiestnenie...inak super znad an o rok ak dozijeme 😀

Kategória Baby je nesúťažná a tak poradie naozaj nie je dôležité.. Áno v cieli sme mali prechodku na kábel a Baby v cieli s tým mali na malých bicyklíkoch problém. Keď sa bude dať, tak sa v budúcnosti skúsime tomuto vyvarovať.

 by Tomáš Funtík

Ja mám celkovo tri otázky / pripomienky / návrhy - netýkajú sa priamo Žiliny. Tam sa nie je moc k čomu vyjadrovať 🙂
Prvá - podľa mňa by sa nemalo chodiť na 1 kolo. Vždy min. 2 a tomu prispôsobiť prípadne dĺžku trate.
Druhá, zvážte prosím úpravu pravidiel, čo sa týka bodovania. Ovplyvňuje to výsledky. Nie je rozdiel vyhrať preteky v ktorých bolo 25, alebo 45 detí. Ak pretekár vynechá tie "nesprávne" preteky, tak má proste smolu a v celkovom poradí padne a je jedno, že sa škrtnú dva najslabšie výsledky.
Posledná - trať je vždy nachystaná deň vopred. Nedalo by to spraviť tak, že by ste ju zverejniť vopred aj na FB, webe, alebo aspoň na mieste vytlačiť? Okruh sa dá prejsť na Strave a hneď aj zdieľať. Chodíme na preteky pravidelne a mnohokrát je problém do poslednej chvíle zistiť, kadiaľ sa presne daná kategória ide.
Ďakujem 🙂

Ďakujeme za Váš názor, naše odpovede k pripomienkama) neviem prečo by sa nemalo chodiť aj na 1 kolo. Práve ak idú menšie kategórie na 2,3 kolá tak často pomalší pretekári brzdia prvých. Vždy trať pripravíme podľa toho aké máme možnosti.b)naše bodovanie je špecifické, to áno. Nevravíme, že je nemenné a istotne v niečom každý rok súťažný poriadok obmeníme. Nechceme, aby sa naša Tour točila len okolo najlepších. Už dávnejšie prišiel za mnou chlapec, že je šťastný, že prvý krát na Detskej tour bodoval. Vtedy bolo na štarte viac detí a bodovalo ich viac. Keď dáme body všetkým, trošku sa stráca to čaro. To je ako keby sme všetkým dávali medaile v cieli na každom kole (preto len finále).Na druhej strane rozumiem čo myslíte.Ale viac detí na štarte, je väčšia konkurencia a preto viac bodov.c) moji chlapci pripravujú trať na každom kole, väčšinou ju stihneme deň vopred. To nie je ako cyklomaratón, ktorý sa poraiada raz za rok a sú mapky. Toľko moji ľudia nemajú dovolenky, aby prišli ráno vopred a trať bola na 100% pripravená, my prídeme často krát do nového prostredia a vymýšlame trať za chodu. Skúsime však pre budúci rok niečo vymyslieť, aby bolo jasnejšie, kade vedie trať(veľký a malý okruh). Avšak my až ráno rozhodujeme, ktorá kategória pôjde ktorý okruh a o s ohľadom na počasie, terén a čas za ktorý ju ráno na tréningu cyklisti prejdú. Aplikácia Strava je fajn, pouvažujeme, či ísť touto cestou.

 by Sandra

Vytratilo sa caro detskej tour. Deti odradilo ist bicyklovat lebo su tam same namakane deti z klubov,..

To by nás veľmi mrzelo, čo píšete :-(Veľmi nám záleží na každom účastníkovi súťaže. Skôr by som povedal, že zima a dážď odradilo deti od súťaže a prišlo viac klubových detí, ktoré sú už na nepohodu zvyknuté.Na druhej strane je to aj cieľom, deti začínajú ako hobby cyklisti na našej Detskej tour a následne ak ich cyklistika chytí tak sa prihlasujú do klubov. Chceme, aby sme bolo veľká cyklistická rodina bez ohľadu na výkonosť. Hobby cyklisti budú pre nás stále dôležitý na Detskej tour.

 by Tomáš

Super organizácia ..jediná výhrada pridať nejakú WAPku navyše v rade na umytie sme stali asi 40 minút. Typ na zlepšenie chceli sme motivovanemu synovi kúpiť nejakú pamiatku pripadne oblečenie na bicykel alebo doplnky no bol dosť mali vyber a nemali ani jeho veľkosti.

Spomínal som už v predchádzajúcom príspevku, že problém je tlak vody v Lesoparku a tak sa nevieme napojiť na priamo a musel sme pripraviť barel s vodou. Ďaľšia vápka bola prichystaná, ale bohužiaľ bez tlaku nedokázala fungovať 🙁

 by Veronika

Organizačne opäť na vysokej úrovni, nemám čo vytknúť. Čo sa nám nepáčilo, že bol obed a nebolo si poriadne čo dať jesť, žiadna polievka pre deti...

Sme radi, že sa trať páčila.Reštaurácia v Lesoparku slúži ako kaviareň a preto 3 druhy jedál pri nejasnom počte účastníkov (počasie) bolo naše maximum (mäsité, bezmäsité, sladké).

 by Jaro

Z technickeho hladiska dobre zvladnute podujatie, V chladnejsich mesiacoch je azda vhodnejsie umiestnovat tour do juznejsich, teplejsich okresov. Vdaka za wapku, zial kvoli slabemu prudu vody sme na nu museli cakat 45 min. Velmi potesila kava a caj zdarma. Dakujeme za celu organizaciu pretekov!

Ďakujeme.Áno slabý tlak vody spôsoboval dlhšie čakanie na umytie bicykla, avšak v Lesoparku nemáme iný zdroj vody.

 by Sylva Šťastná

Mám 3 připomínky:
1) Trať by mohla být alespoň zhruba naznačená nejméně odpoledne před závodem, aby děti mohly potrénovat.
2) V kategorii mini bylo chlapcům před startem oznámeni, že pro ně mal pořadatel dobrou zprávu, neboť pro jejich kategorii se vyhlašuje skokan. Následně však skokan vyhlašován nebyl, tuto změnu už však nikdo nevyhlásil.
3) Vítězové menších kategorií mohli být vyhlašováni dříve, čekání bylo nekonečné.

Dobrý deňa) trať sme pripravovali deň vopred a označená bola komplet ráno pred súťažou, aby deti mohli trénovaťb) áno vyhlasovali sme, že v kategórií Mini bude aj skokan, kedže súťažný poriadok hovorí, že Skokan sa vyhlasuje vždy keď je 40 a viac cyklistov. V štartovke bolo 41 cyklistov Mini, nakoniec však nastúpilo 39 cyklistov - viď výsledková listina. Ospravedlňujeme sa, že sme deti mylne informovalic) vyhlasovanie je vždy na konci súťaže, nechceme, odsúťažiť, sadnúť do auta a domov. preto vždy množstvo atrakcií, program, tombola, aby to deťom ubehlo.Včera samozrejme bola situácia iná a zima, dážď čakanie na vyhlasovanie výsledkov len predĺžilo, čo nám je ľúto.Top