Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Šamorín 16. august 2020
Average rating:  
 12 reviews
 by Monika

Vynikajúca organizacia. Jedine či by sa nedal posunuť začiatok registrácie a štartov tak, sby sme z Kremnice nemuseli vyrážať 7:00. Stačí posunutie o hodinu, alebo idealne dať celé preteky poobede od 13:00 a myslím, že to pomože ľuďom z celého stredného Slovenska. Mohli by ste tak urobiť v pripade Stupavy. Ďakujem za spatnu vazbu.

Áno v Stupave sa bude štartovať až o 12h a to z dôvodu, že ráno budú ešte bežecké preteky.Avšak štart 10.30h na ďalších kolách budeme dodržiavať, nakoľko takto súťaž končí cca o 16h, následne likvidujeme trať a to končíme pred zotmením. Neskôr by sme to nestíhali 🙁

 by Monika

Za nás opäť výborná akcia, perfektná organizácia, pre deti skvelá skúsenosť. Jediné, čo by sme spomenuli, aspoň z nášho pohľadu, náročná trať pre menších - konkrétne sme našu 7 ročnú dcéru na mieste odregistrovali po tom čo si s manželom prešla trať. Odhodlala sa popri staršom bratovi ísť tiež, avšak aj keď sme na bikoch takmer denne, zrejme by sa trápila a nechceli sme ju demotivovať do budúcna. Tešíme sa na ďalšie kolo 🙂

Sme radi, že sa Vám na Detskej Tour páčilo. Na druhej strane nám je ľúto, že pre Vašu dcéru bola trať prináročná a neštartovala :-(Paradoxne sa stretávame často s opačnými žiadosťami, aby sme trať pripravovali náročnejšiu.Chceme vyhovieť aj skúsenejším cyklistom, ale aj tým začínajúcim a niekedy je to skĺbiť dosť ťažké. Ale ostáva, že Detská Tour je nielen pre cyklistov, ktorí pravidelne súťažia, ale aj pre tých hobby.

 by Palo

Nedá sa vytknúť nič čo by stálo za reč. Bola to prvá účasť na DTPS a s organizáciou som na 99% spokojný. Jediný detail ktorý by som možno navrhol zlepšiť,by mohla byť nejaká tabuľa s počtom kôl pre jednotlivé kategórie.
A na záver len dodám ,že s výsledkom mojho syna som bol spokojnejší ako on sám. Keďže je prvoročák, medzi rovestnikmi na 4. Pre mňa dobré , pre neho motivácia do sutazenia v budúcom roku 🙂

Sme radi, keď sa nováčikom na našej Tour páči. Výsledok veru parádny.Počty kôl sme zverejnili aj na tabuli pri výsledkoch aj na prezentácií. Taktiež rozhodca v cieli deťom ukazoval počty kôl. Počty kôl sme nakoniec museli pred štartom aj tak zvyšovať nakoľko predpoveď počasia sa našťastie nepotvrdila a deti jazdili na suchom okruhu naozaj rýchlo.

 by Monika

Velka spokojnost. Este dnes zijeme z emocii zo vcera a este par dni budeme. Nam vyssie ceny nevadili. Na takomto mieste je to prirodzene si myslim.
My sme stastni a vdacni za cely vas tim a projekt ako taky❤. Samorin bol dokonaly.

Aj my sme spokojní, že keď sa Vám páči.Ďakujeme za Vás pozitívny impulz. Dôležité pre nás.

 by Andrej

Boli sme prvy krat so 4r a 1,5r. teda pohlad doprovodu:
+ lokalita a priestory (budova, okolie, kone)
+ sprievodny program (aktivity pre deti, bmx, scooter)
+ rychla registracia (aj ked zlyhalo online registracia)
+ restauracia v areali
+ obrovska prekryta tribuna (proti dazdu/slnku)
+ mily rozhodcovia, rozhodkyne, staff
+ parkovanie

Priestor pre zlepšenie:
- nic asi iba chybajuci toaletak na WC 😃
- nejake ine cyklo aktivity pre deti (pumptrack, nejaky okruh pre deti) mala sa stale pytala vozit, sutazit, bolo jej malo 😊

Ďakujeme za Vaše pozitívne postrehy.Doprovodných súťaží sme myslím mali dosť (animátori ŠKODA, SATUR), na U rampe mohli deti skúšať si pod dohľadom lektorov. Áno chýbala nám Strider zóna pre malé deti avšak náš spolupracovník je čerstvým oteckom a tak ostal pomáhať doma.

 by Júlia

Veľká vďaka za bubeníkov a vystúpenia na U rampe. Zatiaľ najlepšie prehľadné organizačné značenia.
Sklamaním aj naďalej ostáva cenník občerstvení.. Napr. bageta 5€/ks, kopček zmrzliny 1,50€ ☹️

Ďakujeme, aj my sa chceme stále zlepšovať.Boli sme v TOP stredisku Slovenska a my sme radi, že nám X Bionic Sphere ponúkol tieto priestory a pomáhal pri organizácií podujatia. Tie ceny sú vyššie ako inde, ale verím, že sme ich vykompenzovali aktivitami a servisom.

 by peter

super

Aj počasie nám nakoniec prialo.

 by Daniel Gomez

Hello there, it was a great event and well organized. I think the track was quite long and difficult specially for the smaller categories. I couldn't find the length on the rac presentation or propositions unfortunately. My kids also commented it was too hard and wanted to quit in the middle. Anyway, many thanks for organising it.

Thanks..See you next Kids Tour.

 by Ivan Šarnik

Pozdravujem
Jedna super akcia,za ktorou sme išli 450 km tam a 450 nazad,do Stupavy to je ešte ďalej...
Ďakujeme trénerovi Zánickému za prilby,je to šéf...v Bardejove pred bytovkou nás čakali susedia a tešili z 9.miesta keďže sme to vycapili fcb

Super pocit pre nás, keď vieme, že akciou žijete. V sobotu sme trať dostavali až pred polnocou, kedže pred tým boli na okruhu parkúrové preteky. A stojí to za to. Ďakujeme

 by Michaela

Krasne priestory, skvele sprievodne atrakcie aj obcerstvenie bolo fajn. Trochu sklamani sme ale boli z organizacie preteku nesutaznej kategorie "Baby". Ta trat bola svojou dlzkou vhodna pre tych uplne najmensich na odrazadlach, ale urcite nie pre ucastnikov na bicykloch. Syncek sa pomaly ani nerozbehol a uz bol koniec. A druha vec, ktora bola podla mojho nazoru podcenena, bol ten stiesneny uzky lievik, odkial sa startovalo. Deti totalne natlacene, vznikali tam zbytocne rozbroje. Chapem, ze ste to ponali ako nesutaznu kategoriu ale predsalen je rozdiel, ci ide 2rocny na odrazadle alebo 4rocny na bicykli. mohlo to byt este rozdelene, mali by aj deti viac priestoru na sebarealizaciu. Inak sa nam podujatie pacilo.

Kategória Baby je nesúťažná a tam nemôže ísť o výsledok. Presne ako píšete rozdiel vo výkonnosti týchto detí je veľký. Niektoré deti už vedia poriadne rýchlo šliapať do pedálov, niektoré len pomaly absolvujú trať. Z tohto dôvodu umožňujeme aj "ostaršenie" dieťaťa do vyššej kategórie (viac v súťažnom poriadku na webe). Niektoré skúsenejšie deti s Baby to využili a štartovali už na dlhom okruhu v kategórií Mikro. Sme radi, že sa Vám program páčil a pri ďalšej návšteve Detskej Tour Petra Sagana sa informujte na prezentácií o možnosť štartovať vo vyššej kategórií.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 


Top