Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Topolčianky 22.september 2018
Average rating:  
 6 reviews
 by Peter

Ďakujeme nielen za toto posledné kolo ale predovšetkým za celú sezónu 2018. Tešíme sa na ďalší ročník a nové lokality, aj keď tohtoročné boli super - trať bola asi najlepšia a najnáročnejšia v Žiline.

 by Ján

Topoľčianky ako prostredie, zázemie super, tu neni čo negatívne hodnotiť...ešte aj to počasie nakoniec vyšlo super :). Jediná vec ktorá nám skazila pretek bol ľudský faktor, ešte som nezažil ani medzi dospeláckymi závodmi, aby rozhodca na štarte odštartoval závod v tomto prípade Mikro dievčat, bez toho ,že by im nezakričal napr.5sek.do štartu, alebo nezakričal pozor budeme štartovať. V tomto prípade nebolo nič, len nečakané písknutie do píšťalky, takže veľa detí neodštartovalo tak ako malo, lebo ešte sa medzi sebou bavilo na štarte a nečakali takéto niečo...Ani by som to nepísal, ak by to nebolo finále kde už išlo o to kto vyhrá posledný závod bude celkovou víťazkou 🙂 Inak ďakujeme za celú sezónu a že vôbec takéto podujatia organizujete. A každé kolo a trať bolo niečím jedinečné. Ďakujeme !!

Ďakujeme za pochvalu. Čo sa týka štartu, výnimočne som pri štarte nebol tak ako na ostatných kolách nakoľko nám moderátori ochoreli a musel som túto funkciu prebrať.Samozrejme odštartovať je určitý zaužívaný rituál a hlavne pre deťoch. Preverím a upozorním hlavného rozhodcu, ktorý štartoval finále.

 by zuzana

V mene našich chalanov Vám ďakujeme za celoročnú, určite veľmi náročnú prácu okolo celej tour. Že to má zmysel, vidíme každým kolom. Oceňujeme hlavne, že šancu vyskúšať si ozajstné preteky dostávajú aj deti bez tímového príslušenstva. My s Vami rastieme a stali sme sa členmi Cyklistickej Tour. Nikdy predtým sme nič podobné nezažili. Je super, že sa našli ľudkovia, ktorí svoj vzácny čas venujú deckám...aby nesedeli doma a zažili túto atmosféru. Veď bicyklovať je zábava. Vidíme sa na jar. Vďaka.

Vidíme, že akcia má význam.Ďakujeme

 by Peter Bartusek

Opäť výborná akcia pre deti a všetkých tých, čo nechcú sedieť doma na zadku. Atmosféra perfektná, organizácia na výbornú. Keď som videl tie decká, ako sa tešili ... no paráda. Chcem sa poďakovať všetkým organizátorom v menej celej rodiny a priateľov s ktorými chodievame na detskú tour za čas, úsilie, nápady a vytrvalosť s ktorými robíte toto podujatie. Veľká vďaka.

Tešíme sa spolu s Vami. Škoda, že nemám väčší priestor na to, aby som počas súťaže aj ja sa viac pristavil pri deťoch a rodičoch a prehodil zpár viet o podujatí s nimi.

 by Radoslav Smierčiak

Dobrý deň. Takže máme za sebou aj posledné tohtoročné kolo. Počasie sa nakoniec umúdrilo, však ste to garantovali. Tieto preteky boli jedny z najlepších. Parkovanie, priestor pre divákov, súťažiacich, ... Chcem sa poďakovať všetkým za celoročnú prácu. Uvedomujem si, že toto sú pre deti z netímov ucelené a profesionálne preteky. Moje baby sa tešia, hlavne tá staršia. Takže určite ďakujem a teším sa na budúci rok.

Áno areál v Topolčiankach je ako stvorený na takéto podujatia.Ďakujeme, sme radi keď sa cyklisti tešia na nasledujúce kolo našej Tour.Verím, že o rok opäť nesklameme.

 by Róbert Berec

Všetko na 100% pripravené a hlavne počasie 😉

Áno počasie sa umúdrilo. Škoda len, že niektorých odradilo od účasti na finálovom kole 🙁Top