Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Banská Bystrica 4. jún 2017
Average rating:  
 9 reviews
 by Maťo

Dobrý deň,
dajú sa niekde dohľadať "Skokani kategórie"?
Ďakujem.

Áno komplet poradie skokana kategórií nájdete na vľavo v lište na konci viďhttp://www.sportsofttiming.sk/sk/zavod/overview/2219

 by mtencerova

Super poloha, program - mne tu bubenici vobec nechybali ;-), trat, parkovanie. Len 1 otazka? Preco mladsie ziacky nemohli pokracovat dalej, ked ich obehla o 1 kolo starsia ziacka???

Kategória mladších a starších žiačok spájame kvôli počtu štartujúcich a plynulosti súťaže. Technicky nie je možné, aby rozhodcovia zastavovali po prejazde víťazky cieľom len staršie žiačky a mladšie mohli pokračovať. Každá pretekárka je však uvedená vo výsledkoch a celkové poradie v oboch kategóriách to neovplyvňuje ( v čase ma uvedené -1 kolo).

 by Tomas Marek

Vynikajici !!!! Perfektni umisteni,parkovani,dostatecne ozvuceni, trat pro vsechny👍
Jen pro kategorii mili 66 startujicich na 3metrovem chodniku je dost nebezpecne a kdo neni vepredu nema sanci se slusne umistit. DEKUJEME

Ďakujeme. Áno pokiaľ by boli možnosti štart by sme istotne situovali širší. Takto sme sa museli prispôsobiť šírke chodníka (po bokoch boli lavičky). Z tohto dôvodu sme preto určili v kategórií nad 50 cyklistov aj Skokana kategórie, ktorý najvýraznejšie "poskočil" vo výsledkovej listine.

 by Martin

Az na tu prilis ostru prvu zakrutu po dlhej startovej rovinke , kde vzniklo niekolko kolizii to bolo v ramci moznosti pekne prostredie. Stromy vytvorili tien, parkovanie bezproblemove,aj kopec pri schodoch bol spestrenim . No TOP bolo vystupenie detskeho folklorneho suboru. Dakujeme.

Sme radi, že sa páčilo. Ďakujeme. Áno súhlasíme prvá zákruta bola veľmi prudká, ale pokiaľ si predstavíte trať nemali sme kde "uhnúť". Pred pódiom sme nechceli nechávať trať pre cyklistov kvôli programu a aby bola zákruta menej prudká, tam nám bránil zase v trati strom.

 by Peter

Veľká vďaka všetkým organizátorom.
Pekný a veľký park, vysoké stromy, ktoré poskytovali úkryt pred slnkom a dobré parkovanie priam predurčujú BB aj na ďalšie ročníky. Štart aj vyhlásenie výsledkov prebehlo priam bleskovo, možno aj predpoveď počasia a zbiehajúce sa mraky tomuto trochu pomohli 🙂 Dcéru ďakuje, že dĺžka pretekov bola v mikro rovnaká pre dievčatá aj chlapcov, v Súľove jej bolo málo 🙂 Dĺžka trate sa nám páčila, dobre ste využili veľkosť parku.
Nakoniec chcem všetkým doráňaným a zraneným zaželať skoré uzdravenie a návrat do sedla

Ďakujeme. Vždy je fajn pokiaľ sa podarí nájsť miesto (park) v centre mesta so zázemím.

 by Brath

Banska Bystrica sa nam pacila.:) Jedine ta prudka zatacka bola dost nebezpecna , tak vdaka bohu ze sa nikomu nic nestalo.Dakujem

Ďakujeme. Zákrutu vysvetľujeme v ďalšom príspevku.

 by Andy

Dokonale. Idealna technicka trat pre deti a atmosfera. Ano takto sa treba starat o deti aby sa zamilovali do cyklistiky. Velke dakujeme. Jazdime uz treti rok a nemam ani j
edno negativum

Práve pre toto sme projekt pred 4 rokmi rozbehli. Veď bicyklovať je zábava 🙂

 by Ludmila

My sme boli maximálne spokojný. Perfektná organizácia,pekný program len bubeníci chýbali 😉😊

´To som si presne pomyslel aj ja - že mi chýbajú pre atmosféru už len bubeníci. Už na začiatku sezóny sme sa dohodli, že vystupovať Tambores bude približne na polovici našej Tour. Aby sme sa "neprejedli" bubnovania. A kedže mali bubeníci vystúpenie práve tento víkend - vyšla ich neúčasť práve na Banskú Bystricu.

 by Ivan Kán

Pekne vymyslena trat na moznosti tohoto parku. Super ze to bolo v centre, vyborne parkovanie. Myslim ze faj aj na prezentovanie BB.

Ďakujeme za všetkých organizátorov.Top