Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Nitra 22. apríl 2018
Average rating:  
 10 reviews
 by Michal

Výborná akcia, perfektne vyšlo aj počasie. Naša dcérka si to užila, ani sa jej domov nechcelo ísť. Tešila sa, že je zachytená aj na jednej z oficiálnych fotiek na stránke 🙂
Ako čerešničku na torte získala aj podpis Petra Sagana do knihy. Na budúci rok prídeme určite zas. Organizátorom Detskej Tour prajeme veľa úspechov a tešíme sa nabudúce...

Radi čítame takéto spokojné príspevky, ďakujeme 🙂

 by Zuzana

Organizácia bola zvládnutá aj pri takej veľkej účasti na jednotku. Nemáme absolútne čo vytknúť. Podpis a ani spoločná fotka sa nám neušla, ale vidieť ho naživo bol určite zážitok 👍🏻 Aj keď sme dorazili skoro ráno, deťom deň ubehol vďaka množstvu atrakcií, ktorými si krátili čas. Nerozmýšľali ste nad tým, že by prihlasovanie bolo čisto len cez internet a uzávierka by bola napr. deň pred pretekmi? Ešte taký menší postreh v kategórií baby by bolo možné radiť detičky, ktoré už bicyklovať vedia do prvej rady, aby potom nenarážali do menších detí na odrážadlách. Veľa šťastia pri dalších tour.

Ďakujeme za pochvalu. Áno keby sme online prihlasovanie ukončili deň vopred my máme všetko plynulejšie, ale viac ako 1/3 detí by neštartovalo. Hlavne lokálny účastník nevie, že je nutné sa prihlásiť vopred a nám ide o každého malého cyklistu. Pokiaľ som na štarte Baby vždy poprosím rodičov, aby deti, čo ešte nejazdia postavili dozadu. Nie každý to však rešpektuje 🙁 Rozmýšlali sme nad tým, že budeme mať kolónku v Baby žiadosti samostatne jazdia cyklista - s pomocným kolieskami,rodičom. To by pomohlo pri radení na štart, ale vyvolávali by sme deti na štart a to by nás zbytočne brzdilo. Je to nesúťažná kategória a to chceme dodržať, že tam nejde o víťazstvo, ale o samotnú jazdu.

 by Ivana

S tou tombolou som to myslela inak ako ste to pochopili,myslela som,ze by sa pocas pretekov starsich ziakov ludia niekde hlasili do tomboly,napisat cisla na listocky a z toho potom losovat

No znie to zaujímavo. Aj my by sme chceli, aby tombola išla plynulo. Len treba vychytať "muchy".1. Ako zabránime, aby sa netvorili rady pri zbernom mieste kedže čas bude obmedzený?2. A čo keď niekto hodí viac lístočkov zo svojim číslom dok rabičky, z ktorej sa žrebuje?3. Deti sa hrajú a zabudnú dať papietik do krabičky. Čo s nimi?

 by Ivana

Nemám čo vytknúť,chodíme pravidelne a budeme naďalej. Keď je veľký počet detí na štarte bolo by dobré použiť aj tam megafón. Poriešila by som ešte tombolu,je to únavné pre všetkých keď sa losuje a ľudia tam nejsú,možno by som hodinku,možno počas pretekov starších žiakov kedy je dosť priestoru,vyzvala ludí nech sa idú do tomboly prihlásiť,napísať na kúsok papiera čislo pretekára a losovať tak iba tých čo tam ostávajú,ušetrí sa veľa času pred dlhou cestou domov,ale to je len taký malý návrh.

O megafóne a vyvolávaní na štart píšeme v ďaľšom príspevku. O tombole rozmýšlame ako vylepšiť. Máme veľa cien, no niektorí odchádzajú skôr domov a tombola sa tým pádom predlžuje. Myslím, že tombolu losovať počas starších žiakov ako píšete by riešením nebolo. Ale nebránime sa zmenám v žrebovaní tomboly v budúcnosti iným spôsobom.

 by Nina

Velmi prijemne straveny den, ministerstvo skolstva sa moze ucit, ako popularizovat sport. Vlastny priklad je najlepsi sposob. Uzasna akcia, deti boli skvele a klobuk dole pred Petrom, deti povzbudzoval, motivoval, drobci maju zazitok, na ktory sa nezabuda...

Dakujeme. Sme radi, ze sa nam dari popularizovat sport, cyklistiku. Nasim partnerom vsak je aj Ministerstvo skolstva 🙂

 by Juraj Celinak

Velmi dobra akcia. Detom sa pacilo a to je zaklad.
Zazemie a organizacia ako na dospelackych maratonoch a pritom startovne takmer zadarmo. Super.
Par navrhov na zlepsenie aby sa predislo pociatocnemu chaosu:
- Bolo by super mat niekde vyveseny program, casovy harmonogram( aspon orientacny) a zakladne pokyny ako sa bude startovat.
- lepsie ozvucenie, repraky bolo super pocut v cieli a blizkom okoli, ale na starte vobec, megafon bol slaby.

Palec hore a pokracujte v dobrej praci.

Ďakujeme. Snažíme sa, aby akcia bola pre deti zdarma respektíve 2 € pre staršie kategórie. Pokiaľ budú pri nás partneri súťaže, budeme stále nekomerčný.Áno písal som už, tesne pred akciou sa nám pokazil megafón a použiť sme musel menší menej vykonnejší. Beriem si za svoju chybu, že aparatúru, ktorá bola pri pódiu pripravená na vyhlasovanie výsledkov sme mohli ráno nastaviť práve ku zvolávaniu k štartu. Keď sme zistili, že je slabo vyvolávanie počuť, už nebolo cesty to napraviť 🙁 Presný harmonogram neuvádzame na rozdiel od iných pretekov preto, aby sme mohli počas jednej kategórie už volať ďalšiu na štart. Je pravda, že nie každý vie, že začíname od najmenších, najskôr dievčatá a potom chlapci.......Je nám jasné, že sa musíme pozerať aj na tých, čo nechodia na každú Tour a nepoznajú systém fungovania na Detskej Tour. Poznačíme si to.

 by Radoslav Smierčiak

My sme boli veľmi spokojný. Organizácia bola dobrá. A že to zacalo neskor? Nie každý je z Nitry... Aj týmto hodnotením by som sa chcel poďakovať Petrovi Zánickému za tieto akcie. A samozrejme Petrovi Saganovi za to, čo robí pre Slovensko a ako to robí.

Ďakujeme a tešíme sa na ďaľšie stretnutia na Detskej Tour.

 by Peter

Minulý rok v BA sa vytvoril precedens na ktorý nadviazala aj Nitra a to že tisícka zodpovedných ľudí čo ši privstala a prišla v dostatočnom predstihu rada počká na stovku oneskorených "darebákov" 🙂 Predĺženie prezentácie a posunutie celého programu je však plne v kompetencií organizátorov a riaditeľa súťaže čo musíme akceptovať. Preteky a všetko okolo nich však klapalo a prebiehalo ako malo. Ďakujeme všetkým vďaka ktorým sa DTPS môže konať

Ďakujeme. Plne s Vami súhlasíme. Avizovali sme, aby si nenechávali rodičia registráciu na poslednú chvíľu. A to sa nám v sobotu zaregistrovala našťastie 230 detí. Pokiaľ by sme podľa mimo nasadených nezorazovali deti na štarte podľa vyzdvihnutého štartového čísla bolo by to ešte dlhšie .... Rozhodnutie posunúť štart o 25 minút som dal ako riaditeľ ja. Veď za meškajúcim malým cyklistom je väčšinou vždy rodič. A nám práve o tých malých cyklistov ide. Nepotrebujeme trestať rodičov. Aj keď si uvedomujeme, že tí čo prišli na čas musia počkať.

 by Peter Sladecka

Za mna super. Organizacia az na male problemy pri startovani mikro co sa pri ostatnych kategoriach uz zlepsilo bol super. Az profesionslna.ucast Pana Sagana to iba podtrhla. Sme velmi vdacni za to ze si to deti. Mozu vyskusat na takejto urovni. 👍👍👍

Áno pri kategórií mikro ešte rodičia nevedeli, kde majú čakať na vyvolávanie. Našťastie boli disciplnovaní a v ďaľších kategóriách to už fungovalo. Nás mrzí, že veľký megafón sa nám pokazil a tak sme použili menší - menej výkonný. A tak nebolo až tak dobre počuť vyvolávanie detí na štart.

 by Marek Duchoň

TOP akcia a čerešnička na torte Peťo Sagan

Áno, aj keď na každého sa neušlo 🙁 To proste pri účasti 730 cyklistov a veľa divákov nejde. Ale sme radi, že Peťo bez váhania, keď mal volnejší program prišiel.Top