Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

DTPS - 16. apríl - Žiar nad Hronom
Average rating:  
 18 reviews
 by Peter

 by Peter

Výborne zorganizované preteky, tak ako bolo povedané - skvele pripravená trať, vymodlené počasie a úplne úžasná atmosféra. Úplne súhlasím s predchádzajúcimi názormi, že by sa malo prihliadať na priebežné poradie - aspoň prvých 10 - 20 v celkovom hodnotení. Ďalšie vylepšenie, ktoré by zvýšilo úroveň celého podujatia by bolo zaviesť čipy na bicykle resp. nahrávanie záznamu v cieli na kameru, aby poradie nemuseli zaznamenávať v cieli ručne.Momentálne dochádza k nepresnostiam. Mám na videu natočené ako pred synom došiel chlapec 4 s. avšak vo výsledkovej listine má syn čas horší o 21 s. za ním možno aj 20 s. nikto neprišiel do cieľa a vo výsledkoch je uvedený chlapec s mankom 4 s. Nešlo o popredné priečky a poradie ostalo zachované, len odporúčam zaznamenávanie vylepšiť zaznamenávaním na kameru resp. použitím čípov. Inak veľká spokojnosť a fandím tomuto podujatiu.

Vo finálovom kole v Súľove si pravdepodobne vyskúšame radenie 20 najlepších v kategórií. Uvidíme ako to časovo zvládneme. Čipy sú výborná vec, ale nenahradzujú nám prácu rozhodcov, ktorí musia všetkých súťažiacich nahodiť do systému. A najväčší nápor na prezentácií je pravidelne 30 minút pred štartom. Cieľovú kameru rozhodcovia používajú. Ak však potrebujeme rýchlo výsledky tak v prvom rade potrebujeme správne poradie a časové odstupy už nie sú tak podstatné. Finančná náročnosť za čipy je taktiež vyššia.

 by Miroslav

Súhlasím zo Stanovím názorom o zoradení na štarte. Môj názor je, že isť deň dopredu pre štartovné číslo je tak trochu choré ! Počul som od veľa rodičov, čo s tím nesúhlasia ! Malo by sa s tým niečo robiť, veď počet detí pribúda ! Toto je asi jediné mínus ( myslím tým postavenie na štarte ), inak ostatné na vysokej úrovni.

O tomto píšeme na inom mieste. Rozumieme Vám, ale skúste zaregistrovať do systému 300 detí 40 minút pred štartom. Deň pred súťažou nám prichádza cca 150 rodičov na registráciu, moc nám to pomáha. Budeme sa však týmto v budúcnosti zaoberať. V Súľove vo finále skúsime radenie pre 20 najlepších v kategórií.

 by Stano

Zatiaľ oba preteky dobre zorganizované, trate pekné, dobrá atmosféra a vyšlo aj počasie.
Bolo by však lepšie, keby sa poradie na štarte zohľadňovalo podľa priebežného poradia pre všetkých, nie len pre prvých troch. Pri takej krátkej trati ak chlapec štartuje so 70 miesta (píšem o kategórii mili) nie je možné aby skončil lepšie ako na 40 mieste. Dal som si trochu námahu a pozrel si výsledky v oboch kolách. Mená chlapcov ktorý boli na oboch pretekoch, štartovali zo zadu a prepracovali sa o niekoľko miest dopredu sa opakujú. Čišecký predbehol na prvom preteku 32 chlapcov, na druhom 25. Varga 28 a 18. Pastva 18 a 20. Pjaták 17 a 16. Kormaník 13 a 26. Zlevský 8 a 14. Randa 10 a 7. Je to pre nich demotivujúce, že aj keď sa im darí tak končia na miestach ktoré nie sú bodované.
Navrhujem aby sa pri prideľovaní štartového čísla online prihlásených pretekárov zohľadňovalo celkové priebežné poradie. Viem že s tým bude viac práce a preto som ochotný pomôcť.

Ako spomíname vyskúšame to na finále v Súľove.Keď už však spomínate poradie tak dopĺňam tuším Maliňák štartoval v Źiari 54 a bol druhý. A Sagan tiež štartoval 50ty v Riu a po 2 minútach bol v prvej trojke. Nie je to len o radení na štarte. Deti sa musia učiť prebíjať dopredu, predvídať kolízie, sledovať vhodnú stopu. Teraz sa to musia učiť!!

 by Palo

Najlepšie zorganizované preteky, perfektná trať, výborná atmosféra. Nemalo to chybu, ďakujeme organizátorom. Určite prídeme aj na budúci rok 🙂

 by Bea

Krasne ceny su tento rok. Vikend opat na jednotku!!! Tesime sa uz do Jura. A Tomas je lepsi moderator, hlavne to vie s detmi a je vtipny, nemenit 🙂

 by Janko a Zojka

Za nas opäť 5/5. Parádny areál, organizácia tradične ako švajčiarske hodinky, divadielko velmi fajn, nic nám k spokojnosti z bajkovania nechýbalo. Dakujeme!

 by Val

Organizacia pretekov zvladnuta na 1. Trat vyborna, pocasie vyslo deti si to opat uzili. Vdaka

 by Jana

Myslela som, ze Lucenec nastavil latku vysoko, ale musim konstatovat, ze Ziar sa tiez vydaril na jednotku! Drzime palce nadalej!

 by jana

Krásna akcia so super počasím vynikajúcim moderátorom a perfektnou organizáciou...veľmi sa nám páčilo..

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 


Top