Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Kežmarok 18. jún 2017
Average rating:  
 6 reviews
 by Jana

Paradne zvladnute, organizacia na jednotku, trat zaujimava, moderatorka vyborna, pocasie idealne... vyborna lokalita. Na malej ploche vela zabavy:) Dakujeme za zazitok.

Dakujeme, miestny sportovy klub v Kezmarku nam velmi ulahcil situaciu.

 by Ivana

Klobuk dole,na takej malej ploche vytvorit taku drahu,super. Patrila k tym zvladnutelnym,ale aj tak sa deti nadreli,my berieme vsetko co DTPS ponuka,ved bicyklovat je zabava. Tedime sa na Svit,dva mesiace nam je dlha pauza.

Ďakujeme. Pre nás to bolo trochu hektické, preto pauzu necelé dva mesiace po Svit len privítame 🙂

 by Petra

Mozem sa len pridat k ostatnym. Krasne prostredie, vynikajuca prepracovana trat aj organizacia. Urcite budeme hlasovat za Kezmarok aj na buduci rok.

Áno aj my môžeme už teraz povedať, že do Kežmarku sa radi vrátime. Výber pre budúci rok však bude opäť ťažký už dnes evidujeme pre rok 2018 už viac ako 20 prihlášok na Detskú tour.

 by Peter

Obrovská vďaka všetkým organizátorom. Do Kežmarku sme prišli už v sobotu večer a trať bola takmer na kompletku hotová, človek si ani neuvedomí koľko práce stojí tých pár hodín pretekania. Z Kežmarku sme nadšení, krásne prostredie, vynikajúca trať a aj počasie sa celkom podarilo 🙂 Aj keď to bola pre nás asi najvzdialenejšia lokalita, radi sa sem opäť vrátime

Trať bola už na komplet hotová v sobotu hlavne zásluhou domáceho klubu MŠK CK Kežmarok, kde bolo množstvo dobrovoľníkom, rodičov a veľmi nám uľahčili prácu. A čo je dôležité hlavne rozumejú cyklistike. Trať vedená okolo hradu dodala súťaži na príťažlivosti.

 by dadula

Miesto nádherné, trať viac cyklokrosová veľmi rýchla ...s tých menej náročných, krásne prostredie, perfektná organizácia..ďakujeme!!!

Ďakujeme. Náročnosť trate sa snažíme striedať.

 by Pavol Kulanga

Vynikajúca organizácia, krásne prostredie a dobrý program. Veľmi dobrá cesta, ako popularizovať cyklistiku.

Ďakujeme VámTop