Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Dolný Kubín 2. júl 2016
Average rating:  
 15 reviews
 by zdeno

na všetkých pretekoch chýba časový rozpis štartov kategorií, prísť o deviatej a potom čakať do jednej na štart je dosť únavné. ľúto mi bolo detí, ktoré museli dýchať prach na trati

Rozumieme Vám, ale ako to inak zabezpečiť? Prezentácia musí skončiť ráno nakoľko rozhodcovia sa presúvajú na trať. Aj preto pripravujeme program - divadlo, skákacie atrakcie, aby "čakanie" na štart vyšších kategórií skôr ubehlo.

 by Miro

DTPS je nepochybne skvelá súťaž, ale je tu jedno veľké mínus. A to nešťastné vyberanie štartového čísla (registrácia) a následne radenie na štart. Preto súhlasím s Karolínou , ktorá píše, že je to choré !!! Je to naozaj choré a keď počúvam viacerých rodičov, ktorý sa na to sťažujú, tak to asi nieje v poriadku !!! Nehovoriac o tom, že sa zo štartovými číslami naozaj " kšeftuje" a manipuluje. Sám som bol toho svedkom !!! Je to škoda, pretože je to inak veľmi kvalitne zorganizovaná akcia a bolo by na škodu, keby ta skvelá účasť detí, rodičov a príbuzných začala klesať, len kvôli spomínanému radeniu na štart. Prajem veľa šťastia.

Zvažujeme pre budúci rok čo s tým. Na jednej strane chápeme Vás rodičov, na druhej strane nahodiť do systému stovky detí v závere prezentácie je problém. Ak nebude radenie podľa vyzdvihnutia štartového čísla, väčšina sa nezaregistruje v piatok (čo nám zjednoduchší prácu) ale v deň štartu. A ináč, postavenie na štarte nie je všetko, veď Peter nám to ukázal v priamom prenose v Riu 🙂

 by Marcela

Kubín bol už tretí krát v rade neuvažujete o zmene? Trať je otvorená a v horúcom letnom období je to pre návštevníkov ťažke. Areál je roztrieštený a pri trati chýba zázemie. Inač s organizáciou spokojnosť, výborná atmosféra, skvelý a vtipný moderátor, krásne ceny a tombolka. Ďakujeme Peťo !

Áno Dolný Kubín bola horúčava bez možnosti schovať sa pred slnkom. Budúci rok sa z Dolného Kubína budeme sťahovať .

 by Karolina

Super bolo, ze deti cakali na radenie na start v tieni. Zial, ta nestastna registracia mnohych odradza od sutaze. Ved to je chore prist den pred sutazou a 3 hod. pred zacatim registracie a ste uz 8-my v rade. A ked konecne pridete na rad, tak cisla su uz dopredu vybrane. Nehovoriac o tom, ze ked sa radilo na start, tak sa citalo cislo 410, potom 425, a potom 411, 412...

o registrácií píšeme na iných miestach ako aj k vopred vybraným číslam. Ak sa stane, že na štarte voláme vyššie štartové číslo a až následne nižšie ako spomínate, nie je to protekcia. Spomínam si na podobné situácie a proste sa stane, že dievčatá omylom vydajú na prezentácií iné číslo a pokiaľ sa rodič "spamätá" že má štartové číslo v inej kategórií, tak sú vydané už ďalšie čísla. Preto ho čítame vtedy kedy si reálne číslo vybral! Veľakrát však Vaše dieťa v súťaži skončí lepšie zo 4-5 rady ako z prvej. A my aj vieme prečo je tomu tak.

 by Eva

Velmi sa mi páčilo že trať bola dlhšia pre mikro kategóriu,aspoň mali šancu sa ukázať aj deti s horšiou štartovnou pozíciou. Čo sa mi nepáčilo bolo to,že deti čakali na štarte velmi dlho na slniečku a zázemie s WC a občerstvením bolo dost ďaleko.Ale atmosféra bola super,moderátor bol vtipný takže sa tešíme do Svitu. 🙂

 by Andrea

Dolný Kubín - opäť jedna skvelá akcia. Samozrejme teplo sa nedá ovplyvniť, i keď prístrešky, stany by potešili ... občerstvenie bolo dosť od ruky, ale pre športovcov OK 😀 Úžasný výlet pre rodiny, deti ...a vytiahnutie ľudí do prírody,ďakujeme 😀

 by Rado

Skvelá akcia pre deti! Tiež by som zvážil radenie podľa čísla v BABY kategórii a chýbal mi predjazdec...Pekný deň.

Zatiaľ sme nezvažovali Baby radiť podľa čísel nakoľko ide o nesúťažnú kategóriu (aj keď si uvedomujeme, že deti sú súťaživé). Skúsime ísť skôr formou upozorňovať rodičov, aby dopredu Baby kategória nedávali deti bez skúsenosti sú súťažou.

 by Majka

Ďakujeme celému tímu Peťa Zánického za ďalší pekný pretek a dobrú organizáciu 🙂 🙂 sme fakt vďační za Vás a za vašu prácu pre deti!!!veľkou nevýhodou preteku bola lokalita na otvorenom priestranstve kde nebol žiadny tieň a úkryt pred slnkom. v Prešove to bolo aspoň 50:50 čo sa dalo vydržať....cca 2 km ďalej je parčík poskytujúci všetko na pretek s detským ihriskom, občerstvením aj príjemným posedením pod stromami....bola by to v budúcnosti príjemná zmena, aj keď by sa asi narušila myšlienka spojenia preteku pre dospelých a deti....no stálo by to za zamyslenie sa.

 by Zuzana

Ďakujeme opäť za skvelú atmosféru, preteky a fantastického moderátora. Ja by som sa konkrétne v baby kategórii opäť vrátila k radeniu nie podľa čísla, ale podľa toho, kto vie bicyklovať a riadiť odrážadlo. Až potom maličkí, ktorí potrebujú pomoc rodičov. Určite to je lepšie z hľadiska bezpečnosti. Areál s WC bol dosť ďaleko a v tomto teple fakt chýbali nejaké stany, kde by sa detiská skryli pred slniečkom.

 by Danka

Boli sme na detskej tour prvykrat a detom sa velmi pacilo. V kategorii najmensich deti by som asi rozdelila deti na bicykloch a deti na odrazadlach, myslim ze deticky, ktore uz vedia byciklovat same boli dost blokovane. Tiez ta mlaka tam bola dost nestastne, ale to neviem ci sa dalo ovplyvnit. V kategorii micro bola dcera a velmi bola sklamana ze nedostala pamatnu medailu, myslim ze su to este male deti, velmi by ich to potesilo a videla som viac placucich deti kvoli medaile, hlavne deti, ktore boli prvykrat resp nechodia pravidelne na preteky. Inac sme namotivovani a chystame sa do Svitu.

Rozhodli sme sa udeľovať pamätnú medailu na finálovom kole 25. septembra v Súľove. Pokiaľ udeľujeme medailu za každú účasť myslíme si, že hodnota udelenej medaile klesá.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 


Top