Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Nová Dubnica 16. jún 2019
Average rating:  
 7 reviews
 by NOVODUBNICKÝ SUPERBIKER

Ďakujeme všetkým pretekárom za účasť na 5.kole DTPS, a zároveň 4. ročníku cyklopretekov NOVODUBNICKÝ SUPERBIKER. Naša pani fotografka pripravila pre vás vyše 3000 fotiek, ktoré nájdete v niekoľkých linkoch v najnovšom príspevku na našej FB stránke: https://www.facebook.com/novodubnickysuperbiker/.
Tešíme sa na vás na 5. ročníku v júni 2020.
Váš NOVODUBNICKÝ SUPERBIKER 🙂

Nadšenci z Novodubnického SUPERBIKERU ĎAKUJEME!

 by Radoslav Smierčiak

Dobrý deň.
Ďakujeme za pekne pripravené preteky, všetkým. Každý je milý a ochotný vysvetliť keď niečo treba. Tešíme sa na Slovenský Rím.

My tiež pozorujeme oproti prvým ročníkom väčšiu priateľskosť a rodinnú atmosféru medzi rodičmi aj cyklistami. Vždy sa poteším, keď vidím spolu cyklistov v iných dresoch ako po pretekoch spolu fajn vychádzajú, povzbudzujú.

 by Peter

Dubnica príjemne prekvapila a nápor súťažiacich zvládla vynikajúco. Organizácia super ako je na DTPS a aj Novodubnickom superbikerovi zvykom. Až počas rodičovského preteku som si uvedomil s akou hrboľatou traťou sa museli deti vysporiadať 🙂 Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie kolá

Áno ako píšete najlepšie je vyskúšať si na vlastnej koži trať na ktorej jazdia aj deti.

 by Zuzana

Paráda, ako vždy! Trať, organizácia, perfektný timeing... Všetko.

Veríme, že ani v budúcnosti Vás nesklameme.

 by andrea tulejova

za nas spokojnost, malemu sa pacila trat (mikro), mne organizacia - vsetko slapalo nacas, bez prestojov, bezproblemove radenie na start, trat dostatocne siroka, dakujeme !

Tešíme sa 🙂

 by Peter

Organizacia super, ale podla mna bola trat pre nizsie vekove kategorie dost nerovna a sem tam nebezpecna. Hlavne rizikove casti neboli dostatocne zabezpecene ochronou proti narazu. Ale mozno je to iba moj subjektivny nazor. #safety first.

Kritické miesta ako rohy budovy, ploty sme sa snažili "obandážovať". Trate Detskej Tour oproti Slovenskému poháru, či iným súťažiam patria medzi lahšie čomu nebolo inak ani v Novej Dubnici. Je to našim cieľom, aby ju zvládli nielen trénovaní cyklisti, ale aj tí menej zdatní. Samozrejme určité nerovnosti hlavne mladším začínajúcim cyklistom môžu robiť menšie problémy. Bezpečnosť aj pre nás je najdôležitejšia.

 by Marika

Dnešný domáci pretek - paráda 5*.
Tešíme sa o rok, znova na "domácej" pôde

Ďakujeme mali sme výborný domáci team spoluorganizátorovTop