Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Rimavská Sobota 31. marec 2019
Average rating:  
 13 reviews
 by Radoslav Smierčiak

Dobrý deň.
Veľmi sme sa tešili na prve preteky v tomto roku. Akcia zvládnutá veľmi dobre. počasie vyšlo. Ako som kohosi počul "ala Zánický". Ďakujem aj fotografom za fotky. Tešíme sa na ďalšie preteky, ktoré budú za rohom.

Ďakujeme. Možno to už znie ako kliše, ale robíme to pre Vás a keď sa páči Vám rodičom a deťom, naša práca má zmysel.

 by Radovan Králik

Dobrý deň, to to už nie je veľmi k hodnoteniu akcie, ktorá bola výborná ale dnes ste zverejnili priebežné poradie a k tomu by som chcel napísať svoj postreh. Jedná sa o novinku v súťažnom poriadku čl. 7, 7.2 BODOVANIE, v ktorom sa uvádza, že "Pre rok 2019 získava bonusový 1 bod každý cyklista, ktorý príde do cieľa a to aj v prípade straty 1, či viacerých kôl na víťaza." V čom by nebol problém a pre motiváciu aj tých nižšie umiestnených super. Vy ste ale v priebežnom poradí pridelili bod nie "každému cyklistovi" ale len tým, čo nebodovali (teda od 16teho miesta, pri väčšom počte 26teho atď.). To to mi príde nelogické, keďže podľa súťažného poriadku boduje 15 cyklistov a 15-ty má 1 bod ako aj všetci za ním. Mal by sa teda 1 bod pripočítať všetkým ako je to písané aj v súťažnom poriadku. Vtedy by 15-ty končil s 2 bodmi a malo by to zmysel.
Ďakujem, myslím to v dobrom, aby to bolo motivujúce aj pre toho 15-teho.

Ďakujeme za Váš postreh. Pozrieme sa na to a v prípade našej chyby v bodovaní podľa súťažného poriadku to napravíme 🙂

 by Štefan

Výborná akcia, množstvo detí svedčí len o popularite.
Trošku sa mi nepáčilo, že aj také veľké skupiny ako boli mili a mini, kde bolo 75 detí, štartovali naraz. Úzky priestor, snaha byť čo najrýchlejší, a už boli na zemi. Viem, že aj to patrí k pretekom, ale ak by sa rozdelili na 2 skupiny a poradie by sa určilo podľa dosiahnutého času, bolo by to pre nich bezpečnejšie a aj šance detí s vyšším štartovacím číslom by boli vyššie.

Ďakujeme.Rozdelovať silné kategórie na dva štarty sa však nechystáme.

 by Zuzana

Tradične výborná akcia. Parádne preteky pre všetkých nadšencov cyklistiky- malých aj veĺkých. My ako rodina sme obsadili hneď 3 kategórie a veĺká spokojnosť. Nám sa páči, že sa tu kladie dôraz na bezpečnosť, sú to predsa len detské preteky. Ďakujeme a vidíme sa nabudúce.

Ďakujeme Vám

 by Peter

Výborná organizácia a poklona organizátorom, počasie na jednotku vybavené, postrehli sme akurát problém s ozvučením moderátora v cieli, toho ani nebolo poriadne počuť čo tam hovorí:),zato ozvučenie pri štarte a pódiu bolo OK.A kvitujeme mikro trať dievčatá a chlapci,že boli 2malé okruhy...tak by to malo byť, aby si viac zazávodili, aby neboli len 3min závody ako niektoré kolá v min.roku.

Ďakujeme. Áno aparatúra pri pódiu bola výkonnejšia ako tá na trati. Aj som rozmýšlal, či sme ich nemali radšej vymeniť 🙁

 by Peter

Ďakujeme. Organizácia zvládnutá už tradične vynikajúco, pekná lokalita, spolupracujúce počasie a nakoniec ani tie havrany neprekážali. Tešíme sa na ďalšie kolá 😉

.... nakoniec sme havrany prekričali a prebubnovali 🙂

 by Duśan Demín

bolo to fajn, ďakujeme organizátorom aj financmajstrom, klen pozor na tirto hodnotenia všetky sú prvoaprílové

Ďakujeme. Presne tak ako píšete, poďakovanie aj našim "financmajstrom" ktorí nám svojou podporou dovoľujú pripraviť nielen športovú ale aj kultúrnu časť tohto podujatia.

 by Roman Ondák

Super akcia krásne počasie výborný rodičovský pretek.

Aj my sme sa cítili v Rimavskej Sobote príjemne.

 by Alexandra

Organizácia súťaže a trať boli super 👌 chýbali nám trosku nejaké miesta na sedenie (napr.formou tulivakov) a bodol by lepší (hlavne zdravší) vyber občerstvenia. Ale odchádzali sme s dobrým dojmov,pekne prežitý deň a ako bonus celkom pekne umiestnenie. Ďakujeme,že robíte,čo robíte 😊👌☀️

Ďakujeme. Sedenie tuli vakov a podobne nedokážeme zabezpečiť. To by sme potrebovali kamión 🙂 Veľa pravidelných účastníkov si do povinnej výbavy vždy berie campingové sedenie a podobne. Čo sa týka stravy plne s Vami súhlasím. Chcel by som zdravú stravu na Detskej Tour. Nie však všade dokážeme zabezpečiť takéhoto predajcu. A poviem konkrétny prípad. Minulý rok v Považskej Bystrici sme zabezpečili predajcu fit stravy. Kým predajca hranoliek a cukrovej vaty odchádzal spokojný, ten náš "zdravý" predajca odišiel naprázdno. Pokiaľ v lokalite nájdete predajcu vždy sa budeme snažiť ponúkať aj výber jedál pre mladých športovcov.

 by Peter Oros

vynikajúco zorganizovaná akcia, skvelé výkony detí, všetko klapalo na sekundu, palec hore a dakujeme

Vždy nás poteší, keď sa účastníkom na našej akcií páči. Ďakujeme

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 


Top