Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Demänová 16. jún 2024
Average rating:  
 5 reviews
 by Marek

2 malé okruhy v Mikro chlapci bola asi hlúposť. Prečo nie 1x stredný, profilom bol rovnaký. Špica urobila 1.kolo pod 2 minúty, slabší chlapci cez 5minút. Polovica pretekárov do druhého kola ani nešla. Všetci rýchli aj o kolo pomalší sa potom stretli v tom lieviku pred cieľovým zjazdom.
Ináč počasie a podklad super, môžte vybaviť aj častejšie.

Súhlasíme s Vami, že jeden stredný okruh by bol vhodnejší. Ale ako sa povie Po vojne je každý generál. Ako začalo pršať boli sme na trati a videli sme, že najmenšie deti ten malý kopček na strednom okruhu nedávajú. V blate sa vytvárajú väčšie výkonnostné rozdiely ako na suchu. Taktiež sme chceli urobiť radosť rodičom, aby videli svoje ratolesti aspoň 2x. Keďže boli podmienky náročné a niektoré deti nemajú s blatom skúsenosti stalo sa to čo píšete, že boli niektorí o kolo predbehnutí a brzdili rýchlejších cyklistov a na mostíku sa vytvorila zápacha.

 by Pali

Vyjadril by som sa hlavne k mikro pretekár, keďže aj tam mám zastúpenie. Chlapci štartujúci v posledných radoch nemali šancu na lepšie umiestnenie, keďže na šmykľavom mostíku vznikli zápchy a kým sa dostali za mostík, pretekári na čele už mali 1 kolo za sebou. Preto niektorí ani nemali šancu ukázať svoj potenciál, lebo preteky po druhom kole končili....

Áno mostík bol šmyklavý a niektoré deti tam zosadli a predpokladali sme, že tam budú zápchy. Dievčatám práve z toho dôvodu sme dali len 1 okruh. Chlapcom sa nám však 2 minúty jazdy zdalo málo a preto išli 2 kolá aj cez mostík. Cez ten však išli až v 2 okruhu dovtedy určitý čas na predbiehanie bol.

 by Kristy

Na nás veľmi slabo zorganizované..je to pretek pre deto , po niektoré čítať nevedia a vysvetlit im aby šli cez krátky okruh kde bola páska cez pásku bolo priam nemožné... Bolo sme prvý krát čiže sme v Tom mali zmätok ak my dospelí nieto ešte naše ratolesti. Kde je štart? Kde je cieľ sme museli veľmi ťažko vyrozumiet z Reproduktorov. Koniec koncov už po pretekoch sa mohlo odovzdať na ieco symbolické aspoň za zučatnenie.

 by marek

pocasie si nevyberame, ale kolko je miest na umyvanie ano. dnes jedna wapka bola zalostne malo aj ked box bol na urovni. a oproti minulemu roku boli aj sprchy zavrete.

pozitivne hodnotim spolocne starty ziacok a rodicov, taktiez radenie rodicov podla poradia poprosim zachovat

Áno rodičov bolo na štarte prekvapivo veľa aj napriek počasiu a preto radenie na štart bolo oprávnené. Jedna wapka pri takomto počasí bolo málo, a čakalo sa v rade veru dlho. Dlhodobejšia predpoveď bola ešte začiatkom týždňa priaznivá a už sme nevedeli pár dní pred akciou vyriešiť posilnenie umývania bicyklov nakoľko rezort nedisponuje inými umývacími stojanmi.

 by Jaroslav Hudec

Dobrý deň. Dráha bola fajná. štartovací kopček bol asi trošku zaberak. Ale inak všetko ako má byť. PS: aspoň sa neprašilo 🙂 vzhľadom na počasie sme sa tam dlho nezdržali. Na budúce sa isto aj na tie atrakcie pozrieme z bližšia

Áno sme outdoorový šport a preto treba niekedy aj s blatom a dažďom rátať. Decká to však zvládli parádne.Čo ma mrzí, e vuhľadom na počasie sme menohli využiť potenciál strediska a zábávnú zónu Fun center s bazénom.Top