Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Považská Bystrica 30. jún 2018
Average rating:  
 10 reviews
 by Ivana Uhrincova Alenova

Neviem, ci sa niekde zobrazil moj komentar o tom ako sme skoncili na pohotovosti kvoli zle natahanym kablom kade tade. Ani sme nesutazili len sme sli zbytocne skoro 400km. Pre nas teda organizacne zle. Bola by som rada, keby sa niekto zodpovedny vyjadril k tomuto. Myslim si, ze to nie je vobec sranda.

Bezpečnosť je pre nás prvoradá! Prosím napíšte nám, kde nastal problém, aby sme vedeli zaeregovať a prípadne odstrániť nedostatky na trati. Verím, že mladý cyklista je v poriadku!

 by Andrea Ďurcová

Za nás super!👌 Už veľa krát som si myslela že lepšie vymyslena trať a zorganizovaná akcia ani nemôže byť ale vždy viete milo prekvapiť. Ďakujeme Tiež chcem vyjadriť obdiv za gesto voči chlapcovi bez časti srdiečka, klobúk dole. Rodinke s chlapčekom želame veľa takychto krasnych Bohom požehnaných dní.

Keď sme prišli na miesto prvý krát, sami sme sa seba pýtali, kde tu natiahneme trať. Nakoniec myslíme, že aj keď bola rovinatá, tak bola technická a samotné zázemie bolo dostatočne veľké a prehľadné.Je pre nás veľmi dôležité, že na Detskú Tour chodia aj zdravotne znevýhodnený športovci. Vážime si to a vyhlásiť chlapca ako najväčšieho bojovníka bola pre nás česť.

 by Majka Hlubinova Bajzova

Všetko bolo super,trať aj organizácia na jednotku ...nevedela som si to v PB predstaviť,ale super to bolo .... deťom sa páčilo určite zopakujeme.😀

Bude nás tešiť ak prídete aj na ďaľšie kolo našej Tour.

 by Voo Oon

Za mna, pretek v PB bol dobre organizacne zvladnuty. Miesto dobre, trat siroka, nevznikal chaos. Hodnotim kladne.

Dali sme si záležať, aby bolo zázemie veľké a oddychová časť samostatná mimo trať.

 by Diana Šimová Holubová

Boli, páčilo sa nám: zázemie dobré, trať super, organizácia výborná, odsýpalo to, aj gastro bolo dobre "namiešané". Želáme pekné leto a tešíme sa dovidenia po prázdninách v TT.

Ďakujeme a tiež sa pripájame k prianiu Pekné leto a prázdniny.

 by Michaela Dunarova

Pekne to išlo, dobrá trať, deti sme celý čas videli, pekné miesto, dobre zvládnuté.

Ďakujeme

 by Michal Rakay

Dakujem, pekna trat. Konecne aj mikro deti to mali trosku dlhsie. Tesim sa aj nabuduce.

Áno nechali sme mikro celý veľký okruh, aj keď sme na začiatku zvažovali okruh skrátiť. Sme radi, že malí cyklisti bez problémov zvládli.

 by Ivan Drienik

Super to sa mi páči len tak ďalej 😃😃

Budeme sa naďalej snažiť, aby sa páčilo.

 by Jozefina Mackova Drienikova

Super bolo až na tu zimu 😊 syn bol 1x zvladol to na 1

Áno hlavne studený vietor znepríjemnoval život. My sme museli tiež všetky veci poriadne kotviť, aby neodfúklo. Preteky vo vetre tiež mali svoje čaro a cyklisti sa učili využívať jazdu "v háku" a na vetre.

 by Radoslav Smierčiak

Dobrý deň. Opäť sa chcem poďakovať pánovi Zanickemu i celému kolektivu za pekne pripravené preteky. Každé preteky sú niečim zaujimavé. Tu platilo” kde sú tie časy, keď sme porúčali dešti, vetru” Prajme všetkým pekné prázdniny a dovidenia v septembri.

Ďakujeme.Top