Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Budmerice 4. máj 2024
Average rating:  
 7 reviews
 by Martina Vitekova

Dobry den, skvela akcia s uzastnou organizaciou. Minuly rok sme sa vzdy snazili “nahovorit” aspon jednych kamaratov s detmi na akciu nech nejdeme sami a vsetkym sa tak zapacilo, ze sa sme sa stretli v Trencine aj Budmericiach 8rodin s detmi co sa pozname 🤩🤩🤩 to podla mna hovori za vsetko ako uzastne to organizujete.

Nemam co vytknut, vsetko je tip top 👌🏻👌🏻👌🏻. Z minulych rocnikov sme sa naucili, co si zabalit na jedlo, pitie a tak pripadne stanky su iba spestrenim vyletu.

To je úžasné, spájajú sa rodiny, kamarátia nové deti a putujete s nami po Slovensku.Tak nás to teší :-)Gastro v Budmericiach mohlo byť veru pestrejšie.

 by Ivana

Dobrý deň...na akcie chodime pravidelne. V Budmericiach sa na teraz stala taká vec že syn vyhral ako skokan kategorie mili CH. Kedze cestujeme zďaleka bola som sa pýtať pana od časomieri na výsledky v kategórii skokan. Dal mi papier kde bol syn na 2. mieste ako skokan. Preto sme odišli domov. Neviem kde sa stala chyba...papier som bohužiaľ neodfotila. Ale mrzí nas že prišiel o cenu.
Inak preteky ako vzdy dobre organizované.

Aj nás mrzí keď skokan nie je na pódiu. Nič sa však nedeje, cenu dostane skokan na ďaľšom kole Detskej tour, prosím ohláste sa nám. Môžeme cenu chlapcovi odovzdať spolu s vyhlasovaním výsledkov priamo na pódiu.

 by Eva Durdyová

Dobrý deň.
Mám iba jednu VEľKÚ pripomienku k Vašej organizácii detských cyklistických pretekov.
Za hlavnú chybu organizátorov považujem organizovanie všetkých kôl pretekov v nedeľu. Je veľa rodičov , ktorí pracujú v zamestnaní ešte aj v sobotu doobeda, my osobne v maloobchodnej predajni bicyklov, ktorá musí mať v sobotu plne obsadený personál, aby boli zákazníci spokojní , a preto nemôžeme ísť so synmi a vnukmi na cyklistické preteky , ktoré sú v sobotu doobeda.
Ideálne pre nás boli preteky - napríklad minulý ročník , keď boli preteky v Budmericiach a Šamoríne v NEDEĽU. V sobotu sa rodičia aj s deťmi po rušnom pracovnom piatku - pekne pripravia na dlhší výlet autom a na preteky , a v nedeľu potom môžu s radosťou “ stáť aj na stupni víťazov “. ďakujem vopred za Vaše prečítanie mojej poznámky.
S pozdravom Ing. Eva Durdyová

Ďakujeme za váš názor. Veľa krát soboty sú aj pre našich doborovoľníkov náročné pretože v piatok už staviame trať, prezentujeme a všetci musia skôr z práce.Minulé roky sme však boli kritizovaní hlavne za to, že súťaže boli hlavne v nedeľu. Dôvodom bolo, že niektorí cestujú cez celú republiku a prichádzali domov v nedeľu večer a ráno škola .....Čo však najviac zaváži, či súťažime v sobotu, či v nedeľu je to, či sa nekolidujeme s inými cyklistickými súťažami a hlavne musí to vyhovovať aj časomiere, ktorá zabezpečuje počas roka množstvo ďaľších bežeckých, cyklistických a iných podujatí.

 by Helen

My sme boli a ďakujeme 🤩 tak pochváliť chcem hlavne,že ste oddelili odrážadlá od bicyklikov 🙂 je to oveľa bezpečnejšie...
A tiež by som sa chcela spýtať,či by sa nedalo na štarte zdôrazňovať a dookola opakovať,že keď dobehne rýchlejší cyklista cyklistu pred sebou,aby sa navzájom neblokovali 🙏🏻 tým teraz nemyslím cyklistu o kolo,ten veľakrát má sám so sebou čo robiť,keď ho dobehnú prví,to pochopím 🙂 ale zdôrazniť pred štartom,že ozaj je to nešportové... obzerať sa neustále,a tadiaľ kadiaľ ho chce niekto obehnúť,tak tam sa vopchá 🤷‍♀️ a viem o dosť prípadoch,že to neskončilo najšťastnejšie...dokonca aj v sanitke...a teda má úplne odrovnalo teraz v budmericiach,že Miško dokonca kričal zľava a ten ktorého išiel predbiehať,ho vedome vytlačil vľavo do krika...Miško samozrejme tam zakotvil 😀 šak aj my dospelí,teda ja ..keď ma niekto dobehne, zakričí zľava ,tak sa vystúpim...a všetko prebehne bezpečné...veď to nie je hanba,keď niekto niekoho predbehne...v skratke..keď na to máš,tak slap....keď nie,tak sa v kľude výstup...a využi napríklad že ťa potiahne....tiež chápem,že každý chce byť rýchly...ale v prvom rade ide o to,aby z toho bola zábava...sú to stále deti 🙂 Verím,že sme sa pochopili 🙂 tešíme sa nabudúce...snáď už zdravší 🤧😀

Áno rozdelovať Baby budeme vždy pokiaľ bude táto kategória dostatočne obsadená.Fair play je pre nás najdôležitejšia. Pokiaľ vidíme nefér jazdu tak sa snažím s cyklistom to po pretekoch riešiť. Prípadne treba upozorniť aj rozhodcov.Chceme vychovávať nielen úspešných cyklistov, ale hlavne ohľaduplných voči súperom.

 by Pavol Kicin

Uplne top pretek bez jedinej chybicky

Toto nám dodáva toľko síl do ďalšej práce.Ďakujeme

 by Mario Simko

Skvelá akcia

Ďakujeme Vám moc. Teší nás, že to má význam.

 by Július

Dobrý deň,
Všetky kolá sú skvelé, boli sme na všetkých, aj minuloročných, a chystáme
Sa aj na tohtoročné všetky kolá.
Jediná maličkosť,ktorú by som ja uvital je, v baby kategórii vyhlasovať tiež prvé
tri miesta. Nepíšem to len pre to, že syn bol posledné dve kolá prvý, a naozaj sa snaží,
A nie len on, ale aj ostatné deti makajú, a na svoj vek 3..3+ si veľmi dobre uvedomujú, o čo ide. Minulý rok syn zavodil a vždy plakal, alebo bol medzi poslednými, ale aj vtedy sme mysleli na tých prvých,že vlastne aj keď sa snažia, dostanú to isté čo posledný... , keby prvé tri miesta boli odmenené, aspoň maličkosť, kľudne keby sa aj platí za prihlásenie. Ja kupujem synovi vždy aspoň autíčko, keď skončí v prvej trojke, dostane akože cenu za umiestnenie. A má motiváciu na ďalšie kolo, a už teraz sa tešíme na tretie kolo na Kysuce 👍🏻 sme radi , že takéto niečo už tak dlho funguje.

Ďakujeme za pochvalu.Teší nás, že to vášho Baby chlapca baví. Prepáčte však, ale Baby kategóriu budeme vždy odmeňovať všetky deti medailou, ale nie prvých troch na stupňoch. Ako tréner cyklistiky chcem dať aspoň trošku systému do rastu detí. Nechceme, aby tí najmenší už išli len na výsledok. Aj keď chápem, že víťazstvom vás ako rodiča váš cyklista vždy poteší.Top