Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

DTPS - 14. august - Svit
Average rating:  
 7 reviews
 by Samuel

Výborná akcia, Ďakujeme !!!

Vo finálovom kole nepremýšlate nad zatraktívnením pretekov o navýšení bodov?

 by zdeno

super, bolo to krajšie ako v kubíne, stále však chýba časový harmonogram štartov, časovo sú všetky preteky veľmi natiahnuté. bola tam príliš hlasná hudba, takže sme radšej čakali za budovou mimo centra diania

Časový harmonogram nemôžeme nastaviť z časových dôvodov. Kategórie pokračujú hneď po dojazde predchádzajúcej. Naozaj nevieme vopred odhadnúť presné trvanie každej kategórie.

 by Andrea

Super, ako vždy, opäť skvelá akcia ! 😀 Ďakujeme

 by Anet

Bolo uzasne ako vzdy.Skvela organizacia, profesionalna uroven. Je skvele, ze takato skvela akcia existuje... Ma to vyznam!!!

Ďakujeme, pochvala je našim hnacím motorom 🙂

 by zuzana

Výborná organizácia aj atmosféra. Štart dostatočne široký aj s radením to šlo celkom plynule. Stále nie som stotožnená s radením podľa čísla v baby kategórii, kde deti, čo nevedia bicyklovať, potom zavadzajú ostatným. Začiatok posunutý na 10.00 hod. bol dobrý nápad. Stánky s občerstvením a WC tiež pri ruke, super. Možno len preteky dať viac do prírody ako to bolo v Prešove, Levoči...to nemalo chybu 🙂 Tešíme sa na Makov!

Áno uvažovali sme o zmene času na 10 hodinu. Avšak prichádzajú nám deti z celého Slovenska... a chceme im aspoň cez víkend dopriať ako tak si pospať 🙂

 by Dan

Perfektna celoslovenska akcia pre deti. Cela tour je super. Pre sutazive deti je to zabava a dobry zaklad pre zivot, kde sa budu musiet obracat.
Zas iny typ trate, taky atraktivny mestsky ako F1. S nastrahami, obrubnikmi a super cielovym koridorom s mnozstvom fanusikov.
Levoca bola asi najtazsia trat aj kvoli horucave.
Presov vyhrala cielova sprcha.
Kubin bol technicky s paradnym mostom.

Vzdy je to o zabave a spoznavani Slovenska. Aj ako vylet.
Zazitky na cely zivot.

Ďakujeme. O tom nám ide, nielen športové podujatie pre deti, ale aj spoznávanie kútov Slovenska.

 by Janka

Nevedeli sme sa už dočkať ďalšieho kola po pauze. Bolo super. Len nám chýbala moderátorska stálica. Držíme palce Peťo v Riu!!!!Top