Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

DTPS - 14. august - Svit
Average rating:  
 7 reviews
by Samuel on DTPS - 14. august - Svit

Výborná akcia, Ďakujeme !!!

Vo finálovom kole nepremýšlate nad zatraktívnením pretekov o navýšení bodov?

by zdeno on DTPS - 14. august - Svit

super, bolo to krajšie ako v kubíne, stále však chýba časový harmonogram štartov, časovo sú všetky preteky veľmi natiahnuté. bola tam príliš hlasná hudba, takže sme radšej čakali za budovou mimo centra diania

Časový harmonogram nemôžeme nastaviť z časových dôvodov. Kategórie pokračujú hneď po dojazde predchádzajúcej. Naozaj nevieme vopred odhadnúť presné trvanie každej kategórie.

by Andrea on DTPS - 14. august - Svit

Super, ako vždy, opäť skvelá akcia ! 😀 Ďakujeme

by Anet on DTPS - 14. august - Svit

Bolo uzasne ako vzdy.Skvela organizacia, profesionalna uroven. Je skvele, ze takato skvela akcia existuje... Ma to vyznam!!!

Ďakujeme, pochvala je našim hnacím motorom 🙂

by zuzana on DTPS - 14. august - Svit

Výborná organizácia aj atmosféra. Štart dostatočne široký aj s radením to šlo celkom plynule. Stále nie som stotožnená s radením podľa čísla v baby kategórii, kde deti, čo nevedia bicyklovať, potom zavadzajú ostatným. Začiatok posunutý na 10.00 hod. bol dobrý nápad. Stánky s občerstvením a WC tiež pri ruke, super. Možno len preteky dať viac do prírody ako to bolo v Prešove, Levoči...to nemalo chybu 🙂 Tešíme sa na Makov!

Áno uvažovali sme o zmene času na 10 hodinu. Avšak prichádzajú nám deti z celého Slovenska... a chceme im aspoň cez víkend dopriať ako tak si pospať 🙂

by Dan on DTPS - 14. august - Svit

Perfektna celoslovenska akcia pre deti. Cela tour je super. Pre sutazive deti je to zabava a dobry zaklad pre zivot, kde sa budu musiet obracat.
Zas iny typ trate, taky atraktivny mestsky ako F1. S nastrahami, obrubnikmi a super cielovym koridorom s mnozstvom fanusikov.
Levoca bola asi najtazsia trat aj kvoli horucave.
Presov vyhrala cielova sprcha.
Kubin bol technicky s paradnym mostom.

Vzdy je to o zabave a spoznavani Slovenska. Aj ako vylet.
Zazitky na cely zivot.

Ďakujeme. O tom nám ide, nielen športové podujatie pre deti, ale aj spoznávanie kútov Slovenska.

by Janka on DTPS - 14. august - Svit

Nevedeli sme sa už dočkať ďalšieho kola po pauze. Bolo super. Len nám chýbala moderátorska stálica. Držíme palce Peťo v Riu!!!!Top