Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Žilina 8. máj 2018
Average rating:  
 11 reviews
 by Radoslav Smierčiak

Ja tento raz sa chcem poďakovať za pekný deň. Trať bola náročnejšia. Platilo, že kdo má talent a kondíciu, tak sa dokáže prepracovať do predu, Mám teraz na mysli mili dievčatá a jej výherkyňu. Na štarte stála vedľa mojej dcéry / tá skončila na 15 mieste/. Dcére sa veľmi páči a chcela by to robiť naplno. Chodí však aj na tanečnú...V organizovaní, v drobnostiach s tiež stále zdokonaľujete. Na tombolu nečakáme z časových dôvodov. Ani neviete, ako je perfektné, keď zrovna Vy zablúdite medzi deti a prihovoríte sa im, tak ako to bolo u nás. Tešíme sa na Spiš.

My ďakujeme Vám a ďalším rodičom, že meráte často krát dlhú cestu na našu Tour. Chceme, aby z akcie vyžarovala pozitívna energia a verím, že všetci účastníci a rodičia nám k tomu dopomôžete. Tešíme sa z každého drobca na štarte súťaže.

 by Ján

Z Hornej Nitry posielame pozitívnu spätnú väzbu. Ďakujem za mojich chlapcov (mikro, mini), išli zo zadných pozícií a veľmi sa im páčilo. Nič na tom, že chvíľu čakali na rozbehu, bolo to iné a vtom bolo tiež isté čaro. Veľká vďaka aj za zaujímavé spestrenie s kategóriou dospelých, cyklotrialová šou, veľký nafukovací hrad deti, atď. Zmena losovania tomboly - deti nemuseli odpočítavať 10, 9, 8 ... skvelé, správne rozhodnutie. No a čo je najdôležitejšie, trať bola úžasná, držala. Dúfame, že Žilina ostane vo výbere aj v ďalšom kole DTPS 2019! Bolo ozaj veľa detí a celkovo ľudí, preto klobúk dole ako ste to zvládli v daných podmienkach.

Ďakujeme. Budeme sa naďalej snažiť udržať latku podujatia.

 by Ivana

Organizácia skvelá, priestory trochu stiesnené na také množstvo ľudí, čo asi aj prekvapilo. Dcéra bola v MILI - spokojná s traťou, no štart naozaj zlý, pred ňou sa pretekárka "zasekla" a druhá na ňu z boku spadla, no i tak skončila v prvej desiatke ☺ Ale sklamala nás kategória BABY. Viem, že chcete zapojiť detičky bez ohľadu na vek a či dopravný prostriedok, no nerozmýšľali ste rozdeliť skôr túto kategóriu na "bicyklovú" a "ostatné"? Syn je ročník 2014 a bicykluje už rok, takže celkom "skúsený jazdec", no v Žiline sa nedalo ani len vyštartovať a pomaly ani dôjsť do cieľa v porovnaní s Lúčencom. Inak 👍

Áno chodníček pre Baby bol bol rovinke zato však úzky. Nechceli sme však, aby štartovali do kopčeka (ako ostatné kategórie), to by tieto deti nedali. Potom bola možnosť už len ďalej mimo zázemia a to sme nechceli. Nechceme Baby ešte viac časovo naťahovať na skúsenejšie a menej skúsenejšie deti. To by potom mohlo platiť aj pre ostatné kategórie a to nechceme. Prosíme rodičov, aby deti menšie a menej zdatné stavali na koniec radenia Baby. Nemáme záujem z tejto kategórie urobiť preteky. To má byť len prvý kontakt so súťažou, s divákmi, s prostredím. Tu vôbec o víťazstvo nemôže ísť! Kde nám to podmienky dovolia bude vždy čo najširší štart súťaže.

 by Peter

Zatiaľ to bol naj z tohtoročnej tour.Mnoho rodičov čo sa sťažuje na organizáciu by skôr malo počúvať organizátorov a vstúpiť si do svedomia akí sú.

 by Mazánová

Za nás Žilina tak pol na pol. Trať bola super, náročná, malý sa jej najskôr trochu zľakol ale o to viac sa tešil, že to dal. Ostatné priestory boli dosť stiesnené na taký počet ľudí a oproti iným mestám, nebola taká možnosť roztrúsiť sa popri trati a tak povzbudzovať. A už to tu bolo spomínané - nebolo by možné aby účastnícke medaily dostávali všetky deti, prípadne by sa dali kúpiť za symbolickú cenu? Ďakujeme za super deň a tešíme sa na Hrhov

Áno v budúcom roku budeme musieť (pokiaľ nám ostanú podobné počty účastníkov) hľadať len priestorovo veľké lokailty a to nie je jednoduché. Aby sme tam mali parkovacie plochy, prístup k elektrike, reštaurácie, trate a hlavne záujem miestnych spoluorganizátorov. Tento rok nás čaká jedna lokalita, kde bude ešte podstatne menej miesta ako v Žiline 🙁 Otázka medailí - áno pýtajú sa na to viacerí rodičia. Keď dáme medailu každému dieťaťu a to v každom kole Detskej Tour, bude ich mať medailí cyklisti doma - päť, šesť, či sedem? Budú si jej hodnotu potom vážiť? Preto dáme pamätnú medialu zatiaľ len na finálovom kole pre každého účastníka. Samozrejme rôznym zmenám (hlavne pre budúci rok) sa vôbec nebránime. Dôležité aby sa Vám a deťom na Detskej Tour páčilo.

 by marek

Počasie bolo lepsie ako predpoved.
Trať super.
Dobré jedlo.
Čisté WC.
Viac netreba. Super.

Stručné, jasné. Ďakujeme.

 by Peter

Zatial najtechnickejsia, najnarocnejsia a podla dcery aj najlepsia trat. Bodaj by bolo viac takych aj ked asi vacsina deti by so mnou nesuhlasila. Pretek som si uzil aj ja ako rodic a 4 kola boli tak akurat. Dakujeme a radi si Zilinu zopakujeme

Áno na tejto trati pravidelne trénoval už aj 9 ročný Peter Sagan. Sme radi, že sa páčila, aj keď nám je jasné, že všetkým nevyhovieme. Ďalšie kolo v Spišskom Hrhove trať porovnajúca s Lučencom.

 by Zuzana

Super akcia, dakujeme vsetkym, nas syn sa len tento rok naucil byciklovat a bol z toho velmi stastny, nevyhrali sme, ale dosli sme do ciela.

Poviem Vám pravdu. Po uprataní každej Detskej Tourí sme všetci organizátori a dobrovoľníci tak vyšťavení, že hneď rátame koľko máme ešte voľno do ďaľšieho kola (popravde len deň, už pripravujeme Spišský Hrhov). Práve takéto slová nás "nakopnú".

 by Veronika

Bolo výborne. Snažíme sa zúčastňovať všetkých kôl už ako sme boli BABY a teraz sme už MILI. V Žiline bola trať veľmi dobrá. Vyhovoval nám aj štart do kopca. Škoda len že sa občas nájdu rodičia ktorý nerešpektujú ostatných a ani organizátorov. S tým ale nikto nič nespraví. Páčil sa nám aj nápad s tombolou a novou kategóriou rodičov. Teraz sme sice neostavali do konca ale nabudúce to snáď bude možné z našej strany. Tešíme sa na ďalšie kolo.

Ďakujeme. Aj mne niekedy vadia rodičia, ktorí nerešpektujú pravidlá. Či už pri radení na štart (predbiehanie), či ich nešportové správanie (neúmerné a hrubé kričanie na svoje deti) ale aj časté nebezpečné prebiehanie cez trať. Je aj našou úlohou vniesť poriadok medzi dospelých. Čím viac pribúda účastníkov a divákov tým viac je disciplína a organizácia samotných rodičov dôležitejšia. Sme radi, že aj napriek určitej kritike sa tombola ujala. Priebeh bol rýchly, všetci na žrebovaní čo si kúpili tombolový lístok tam boli. A za vyzbierané peňiažky zase pripravíme niečo zaujimavé pre deti na Detskej Tour.

 by svalovic

V Ziline to bolo zbytocne zlozite pre kategoriu mili, moj syn narodeny v novembri 2011, cize 6-rocny po prejdeni treningoveho kola na velkom okruhu povedal, ze uz nikdy nechce pretekat kvoli tomu zjazdu a kopcu, co asi nie je vcelku v zmysle Vasho hesla Bicyklovanie je zabava. Myslim, ze kategorii mili by stacil maly okruh 4 krat, nakoniec aj vo vsetkych propoziciach pisete, ze tato kategoria ma mat rovny teren. Navyse aj start do kopca nie je celkom stastny pre najmensich co sa len ucia prehadzovat rychlosti. Mozno pre najlepsiu dvatsiatku deti je to OK, ale nie pre masovu vacsinu ostatnych deti. Inak je Vasa tour super, preto ma mrzi, ze to syna odradilo, akcia v Nitre bola vyrazne lepsia v tomto smere.

Áno rozumiem Vám očakával som podobné reakcie. Kým časť rodičov chodila za mnou "Konečne krásna trať" niektoré menej zdatné deti mali problém s náročnosťou trate. Nevyhovieme všetkým. Preto striedame lahšie trate s tažšími. Zvažovali sme aj s variantou Mili deti dať na malý okruh, ale vedeli sme, že na štarte ich je stovka a stalo by sa nám, že o chvíľu už špica predbieha posledných cyklistov a bol by v tom chaos. Verte mi, že sme zvažovali všetky za a proti keď sme dávali štart do mierneho kopčeka. Iná možnosť bola vyviesť deti úplne mimo zázemia aleb štart opačne z kopca a to sme nechceli.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 


Top