Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Trnava 16. september 2018
Average rating:  
 12 reviews
 by Tomingo

Jednoznačne treba pochváliť organizačný ako aj realizačný Team...

Podmienky danej lokality a prostredia s obmedzenými možnosťami, no napriek tomu veľmi pekne zvládnutý a zorganizovaný pretek s vyššou úrovňou náročnosti.. Nikdy sa nedá vyhovieť všetkým a urobiť všetko podľa predstáv jedného či druhého...

A úroveň častokrát omnoho lepšia, ako najvyššej slovenskej súťaže...

Jednému vadí to, druhému ono... Všetko treba zobrať tak, že podmienky majú všetci pretekári v danej chvíli rovnaké.

 by Peter

Ďakujeme za vydarenú a dobre zorganizovanú akciu. Kto chcel, určite tu strávil peknú nedeľu. Dobrá nálada z ľudí vyžarovala a všimli sme si, že rodičia aj deti nezištne povzbudzovali aj ostatných, nielen tých čo poznajú - super.

Tiež máme podobný názor. V minulosti sme registrovali väčšiu nervozitu rodičov, či už pri stáni na prezentácií, či počas pretekov. Teraz sa pravidelní účastníci už tak nejak poznajú, rešpektujú, pomáhajú,povzbudzujú - taká veľká rodina. Tešíme sa z toho 🙂

 by Radoslav Smierčiak

Dobrý deň.
Ďakujeme všetkým usporiadateľom za pekne pripravený za deň v Trnave. Určite je okolo každých pretekov kopu práce. Jediné, čo by som chcel do budúcnosti poukázať bola hlavne pre menšie kategórie tá ostrá zákruta na cieľovej úrovni. Nešlo tak o technickú pasáž ako skôr o to, že deti nevedeli kam ísť. Narážali do ľudí, usporiadateľov, pripadne toho nafukovacieho banera. Tešíme sa na Topoľčianky. /bude víno, husacina, lokše/ 🙂 Ešte raz ďakujeme.

Tešíme sa keď sa účastníci tešia na najbližšie kolo Tour :-)Ostrá zákruta je niekedy nevyhnutná (v tomto prípade pre lavičky,stromy v parku a tiež dobrú dostupnosť štartového radenia neďaleko od cieľa)

 by Mišo

Aj my ďakujeme za ďalšie super podujatie. Na problémy v komentároch ma napadá jedno riešenie. Nestálo by za zváženie rozdeliť kategóriu mikro (možno aj mili) na 2 samostatné ročníkové kategórie? Tých detí je tam aj tak veľa a taktiež rozdiel výkonnosti 5 a 6 ročných detí je oveľa väčší, ako napr. pri 9-10 ročných deťoch. Na tej istej trati tak pretekajú deti na 16" aj 26" bicykloch, čo nie je ideálne ani z hľadiska súťaženia, ani bezpečnosti.

Mohol by som vás ešte poprosiť opraviť vo výsledkoch v kategorii mikro chlapci č. 236 priradiť k menu Richard Tkáč. ďakujem

Ďakujeme, áno o rozdelení kategórií po jednom roku v Mikro, Mili (prípadne Mini) sme už uvažovali minulý rok. Je to jednoducho realizovateľné, ale .....Pribudne nám 2 až 5 nových kategórií (podľa toho či aj dievčatá) a to už je poriadny zásah do časového harmonogramu. Keď máme súťaž v nedeľu tak "cezpoľný" majú problém, aby sme naťahovali vyhlasovanie výsledkov kvôli pridaniu spomínaných kategórií. Ale istotne určité zmeny pre ďaľší rok aj zásluhou dobrých nápadov rodičov pribudnú.

 by NataliaB

V prvom rade dakujeme za krasne stravene nedelne dopoludnie v Malom Rime.
Pre nas to bola prva sutaz, kategoria mikro dievcata.
Do buducna by mozno mohli byt trate oznacovane farebne paskami .(vnutorna/vonkajsia).Vela ludi nevedelo ci sa kategoria Mikro otaca hned na ceste alebo ide este dole (ak sa pride tesne na termin startu :-)). Dalsie mensie minus uz spominane krizove situacie v 2 kole v zuzenych a stupajucich pasazach, skor to bol niekedy cyklokros.
Inac pri tom mnozstve deti a ludi organizacia fakt na vysokej urovni. Teta za mikrofonom na 1. A ako bonus po pretekoch bol nafukovaci hrad/smyklavka a Strider zona. Trnavu urcite treba opakovat aj buduci rok.

 by Zuzana

Ďakujeme za krásnu nedeľu. Opäť super akcia, počasie, ľudia. Čítam, že niektorí trochu šomrú, ale keby chodili aj na iné detské cyklopreteky, videli by, že toto je už iný level organizácie- klobúk dole. Sama mám syna v spomínanej mikro kategórii a ja by som im kľudne dala aj tri kolá 🙂 Bicyklovať je predsa zábava...Tešíme sa na Topoľčianky.

Ďakujeme

 by Peter

Niekoľkoročné skúsenosti s organizovaním pretekov je vidieť a keby aj niečo neklaplo na 100% radi Vám to odpustíme 🙂 Oceňujem, že dievčatá aj chlapci až po MINI dostali rovnaký počet kôl. Tiež som rád, že rodičom ste naložili len 3 kolá, v pohode to zvládla aj manželka. Dúfam, že aj v Topoľčiankach bude na programe 😉 Veľká vďaka celému tímu. Držím palce, nech Vám energia, pomocníci a sponzori ešte dlho vydržia

Ďakujeme. Preteky rodičov zaradíme ak bude dobrá predpoveď počasia. Momentálne hlásia na sobotu dážď a ochladenie. Dúfam, že sa meteorológovia opäť netrafia 🙂

 by Ján

K tej trati Mikro a náročnosti nemáme žiadne výhrady,ale dať taký krátky okruh na 2kolá bolo veľmi zlé rozhodnutie kvôli stretu najlepších a druhej polovice pelotónu...a výrazne ovplyvnilo výsledky u chlapcov a dievčat, s plačom tam bolo v cieli kvôli tomu veľa detí...a neužili si ho ani najlepší,ani slabší lebo absolvovali aj tak len 1kolo...

Kritiku príjmame, budem tlmočiť nášmu šéfovi stavby tratí. Ak bolo ako píšete v kvôli trati Mikro v cieli veľa detí tak je mi to veľmi ľúto. Naozaj sme neočakávali, že za 2 kolá najlepší dostihnú tých pomalších. V Topolčiankach bude istotne dlhší okruh.

 by Zdenka

Nám sa v Trnave veľmi páčilo. Dcéra dobehla do cieľa sklamaná, pretože ju v mikro kategórii rovnako spomalili dievčatá, ktorým dali kolo a zrovna v kopci zostala za nimi stáť - kým zosadla z biku a obehla ich, predbehli ich ďalšie dievčence a skončila na horšom mieste ako mohla. Neberiem to tak veľmi tragicky - aj toto je skúsenosť a musí sa to naučiť vyriešiť. Celkovo sa nám páčilo a práveže aj trať bola dobrá. Boli sme v tom, že to bude len po rovine.

 by JZ81

Dobrý deň.
Super podujatie, len pre mňa s jednou chybičkou. Aj sa vrátim ku kategórii Mikro. My sme boli prvý krát a hneď prvé čo syna sklamalo, bolo že išiel len jedno kolo. Ja viem, že by to bolo zdržanie, ak by všetci (aj tí pomalší) mali dokončiť oba okruhy, ale celý čas sa hovorilo že majú dva okruhy a až pri štarte im oznámili že ak vás obehnú tí rýchlejší, tak len jeden. 🙁 Ale berem, také sú pravidlá, len to treba oznamovať od začiatku, aby s tým všetci, hlavne deti počítali. Čo ale bolo podľa mňa nefér voči slabším pretekárom, že na trati boli dve pasáže ktoré vyslovene spôsobili kolízie. Stúpanie do kopca v zákrute a ešte k tomu aj zúžená trať, a to zúženie bol najväčší problém, pretože väčšina detí sa tu zasekla, musela zosadnúť z bicykla a vytlačiť ho do toho kopca a tam stratili naozaj zbytočne veľa času (to už nešlo o pretekanie), potom sa nedalo čudovať, že tí rýchlejší ich rýchlo dobehli o kolo. Pri kategórii mikro a pri takom počte štartujúcich naraz by to asi chcelo iný typ trate aby preteky boli naozaj fér a hlavne s plynulým prejazdom.
Ale aby som neskončil negatívne, je to super akcia a ak sa bude dať, tak sa určite zúčastníme aj nabudúce. A verím a sa to bude už len zlepšovať 😉

Pravidlo víťaz v cieli všetci v cieli neplatí kvôli zdržovaniu na pretekoch, ale hlavne kvôli prehľadu. Deti v cieli brzdia, niektori by išli ešte jedno kolo, niektorí ku rodičom, rozhodcovia hneď nevedia, kto ešte nemá plný stav kôl za sebou. Takéto pravidlo na cyklistických pretekoch platí. Áno tlačenica v kategórií mikro chlapci musela bohužiaľ byť. Na štarte 100 malých cyklistov rôznej výkonnosti. Snažíme sa pripraviť čo najširšie trate, ale ak by boli na úplne nenáročnej trati, určitej skupine už skúsenejších chlapcov by sa to nepáčilo. Vždy sa snažíme hľadať kompromis.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 


Top