Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Demänová rezort - 14. máj 2022
Average rating:  
 6 reviews
 by PeterO

Paradna organizacia, vyborna trat (suchsia ako min rok :P). Nase decka si to uzili (baby a Mikro). Musim sa zastat chalana s megafonom co zvolaval pretekarov na start, rodicov co chceli ist do atartovrho priestoru bolo asi 5-6, tak sa necudujem ak mu prdli nervy, ked musel furt dakoho usmernovat. A pozdravujem aj neurotika v DC ciapke, nech na preteky nechodi, ked mu vadia bicykle.

 by Lubos Pecho

Super kolo, super trat, skoro az konkurovala zilinskej. Krok vopred od hostitela, ze dali fun park pre deti zdarma.

..... decká sa mohli vyblázniť aj po pretekoch

 by ivan

Dobrý deň

Pozdravujem chlapíka,čo volal deti ku štartu,asi nemal svoj deň, keďže mi nedovolil ísť nastaviť chlapcovi pedál.
Nemal by vyťahovať veci, ktoré boli vybavené na najvyššej úrovni,teda RODIČ a ŠÉF pretekov,pre nás to bolo uzavreté,on je tam iba,aby zavolal deti na štart.Vyzeral byť nahnevaný,aj keď sme v tej veci,boli poškodení iba my a nikto iný!

Keď bude chcieť, prídeme na budúce,môžeme sa otom porozprávať, že čo videl na prvom kole on,a čo ja.

Ja chcem, aby všetci odchádzali z podujatia spokojní. Deti, cyklisti aj naši dobrovoľníci.Neviem o aký problém išlo. Samozrejme nabudúce ma oslovte a rád preberiem problém, aby nabudúce predišlo k zbytočnému nedorozumeniu, či neželanej nervozite. Pohoda na podujatí je najviac 🙂

 by Barbora

Podujatie super. Jediné za nás minus bolo ze neboli lepsie zorganizované zóny kde sa pretekalo a zóny kde by bicykle nemali vôbec co robiť. Ako rodina s malym dietatom plus ďalším v kociku sme sa nemali kde postavit aby nas kazdu chvíľu nesiel niekto zraziť na bicykli. Ano uvedomujeme si ze je to akcia zameraná na bicyklovanie ale ako organizatori ste mohli aspon nejak zabezbecit zony ako okolie detskeho ihriska alebo tu za zavorami kde boli stanky sponzorov. Velke deti tam jazdili hlava nehlava. Urcite by si aj rodicia starsich deti mali trosku uvedomit a pripomenut detom ze nie vsade sa musia stoj co stoj trepat na bicykli. Ale to nedoslo dokonca ani niektorym dospelakom... Ked isli deti v baby kategórii starší žiaci im vbehli do trate na bicykli v protismere. Viem ze nemozete byt všade, je to aj vizitka rodicov ktorý si mohli tie staršie deti trochu usmernit. Musíme obzvlast pochvalit dievčatá v bonduel stánku. Velmi mily, priateľský pdistup k najmenším. Velmi super. Syn si to naozaj uzil, tesil sa s medaile. Budeme sa tesit na buduci rok 🙂

Ďakujeme za Váš postreh. Budeme sa snažiť aj formou moderátora a dobrovoľníkov ešte viac upororňovať cyklistov na ohľaduplnosť voči ostatným.

 by Mária

Súťaž bola veľmi pekná. Čo ma mrzí bolo to, že všetky deti ktoré pretekajú za kluby, štartujú v každej kategórii ako prvé. V kategórii môjho syna štartovalo myslím že 51 chlapcov a jeho dali ako predposledného. A ďalšie, po 2 kolách ich organizátori odkláňali, že majú ísť preč, a teraz pozeráme výsledky, že mu chýba 1 kolo. Boli sme 1.krát, ale inač sa nám páčilo. Deti však zostali sklamané.

Deti na štarte sú nasadzované podľa bodov z minulých súťaží. Verím, že keď sa aj vy budete pravidelne zúčasťňovať tak budete časom sa postupne dostávať na štarte viac dopredu.Na súťaží je pravidlo víťaz v cieli, všetci v cieli. To znamená predbehnutý cyklista o kolo a viac už nemusí ísť ďaľšie kolo, ale je riadne umiestnený v celkovom poradí súťaže.

 by Terézia

Organizácia opäť super, jediný nedostatok sme vnímali v označení trate -stedného okruhu. Ten bol značený len na jednom mieste. Na skúške dcéra jazdila trochu inú trasu ako "naostro" čím stratila niekoľko sekúnd. Počas skúšania bolo na trati veľmi veľa jazdcov, dokonca mamička s dieťatkom na odrážadle, čo bolo miestami dosť nebezpečné.

Rozmýšlame ako označiť trať čo najprehladnejšie. Farebné klobúčiky alebo niečo podobné.Nedisciplinovaní rodičia na trati to nás vždy zamrzí.Top