Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

DTPS - 25. máj - Levoča
Average rating:  
 6 reviews
 by Rado

Perfektne zorganizovaná akcia. Po tejto stránke tam nebola chybička. Trať sa mi zdala veľmi náročná pre deti. Všetko ostatné na veľmi dobrej úrovni.

 by Michal

Trať v Levoči patrila k tým najťažším,početné stúpania a ostré zákruty v stúpaniach zvládli len tý najlepší.Menšie deti a deti ktoré sa cyklistike nevenujú pravidelne mali veľké problémy zdolať túto trať bez pádu,alebo aspoň bez tlačenia bicykla v niektorých stúpaniach,ktoré boli nad ich sily.Pre kategórie v ktorých už pravidelne štartuje veľký počet detí bola táto trať veľmi úzka.Deti zo zadných radov mali malú šancu sa prepracovať na popredné pozície nakoľko po štarte vznikla tlačenica čo využili pretekári z prvých radov a ostatným zostali len oči pre plač.Nakoľko sa na tour zúčastňuje veľký počet detí,bolo by vhodné aby boli vyberané lokality kde je možné postaviť široký štart +aspoň prvú zákrutu(niečo ako bolo vo Svätom Jure) .Prispelo by to nielen k bezpečnosti ,ale aj ataktívnosti súbojov o umiestnenie.

Áno trať bola v Levoči úzka. Na druhej strane bola technická, čo inde nemáme k dispozícií. Chceme raz za čas pripraviť aj menej tradičnú trať. Je však jasné, že priestor už na Detskú tour nepostačuje.

 by Denis

Mohol by som sa spýtať kde nájdem fotky straších žiakov?

 by LIVIAN

Všetko fungovalo tak ako má! Keď sa k tomu pridá výborné počasie a kvalitne zostavená a vyznačená trať, dostatok "pomocníkov", ktorí rýchlo pomáhali na trati keď bolo treba - fakt niet čo vytknúť, iba chváliť. Prajem organizátorom šťastnú ruku pri výbere takýchto lokalít do ďalších kôl a ročníkov.

 by Jaroslav

Z organizačného hľadiska môžem vytknúť len jedno. Štart bol šúčasťou okruhu, ak by bol štart mimo šúťažného okruhu tak by sa celý pretek dal skrátiť aj o hodinu tým že už počas preteku predchádzajúcej kategórie sa deti mohli radiť na štart. Okrem toho bolo všetko zariadené na 100%.

Áno, poučili sme sa. Radenie už prebieha pokiaľ sa dá mimo okruhu. V Levoči to bohužiaľ s kapacitných dôvodov nebolo možné.

 by PeterTop