Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Svätý Jur
Average rating:  
 9 reviews
 by Jana

 by Lenka

Výborná akcia a zaujímavý program v peknom prostredí. Príjemným prekvapením bola návšteva Petra Sagana, myslím že väčšina detí mala zážitok z toho že mohli jazdiť s ním na dráhe.
A obrovská vďaka patrí Filipovi Polcovi za to že prišiel, doniesol pumptrack, a najmä za to, aký bol a ako sa venoval (nielen) deťom 🙂
Jediné, za čo strhávam hviezdičku je organizácia. Pri registrácii bol dosť chaos, veľké množstvo ľudí v malom priestore (nebolo by lepšie to spraviť aspoň vonku v nejakom stánku?). Ideálne by bolo zaregistrovať sa cez internet, a na mieste si vyzdvihnúť len číslo (nie opäť vypĺňať formulár).
A u mladších detí (baby kategória) - nielenže nezačala na čas, ale ešte čítanie mien (podľa nás úplne zbytočné, keďže to bola nesúťažná kategória, a vzadu ani nebolo počuť koho čítajú) zdržalo celý štart. Takže po polhodine čakania na štarte (asi minútu pred odštartovaním) sa môj ani nie 2-ročný syn rozplakal. A nebol jediný, mnoho mladších detí tak skončilo podstatne skôr, pre takéto malé deti dlhé čakanie nie je naozaj jednoduché. V cieli nedostal ani jeden z chlapcov medailu a starší ani sladkosť, tak bol sklamaný - a to skončil v prvej desiatke (a rozdávali sa ešte keď som dobehla s mladším synom - ten bol vyše 50.). Našťastie mu to potom jazda na pumptracku vynahradila.
Aj keď teda som sa dosť rozpísala o negatívach, dúfam že to bude brané ako konštruktívna kritika, pretože z celej akcie máme jednoznačne pozitívny dojem. Budúci rok sa určite opäť zúčastníme, už teraz sa všetci tešíme.

Áno priestor vo Svätom Jure na prezentáciu ale aj na súťaž nám už nepostačuje. Veď štartovalo viac ako 670 cyklistov. Budúci rok sa sťahujme. Kto vyplnil online formulár cez internet už prihlášku nevypisoval.Nedostatok baby medailí a sladkostí je našou vinou, zaskočil nás obrovský záujem o súťaž

 by Peter

 by LIVIAN

Boli sme vo Svätom Jure po prvý krát. Po organizátorskej stránke bol pretek zvládnutý vzhľadom na počet štartujúcich veľmi dobre. Moment prekvapenia v podobe zúčastnených osobností - vynikajúce. Prekvapila nás trať - aj na malej ploche sa deti dokázali pekne prevetrať. Na oko jednoduchá, ale aj tak sa súťažiaci "zadýchali". Sklamanie nastalo, keď sa ohlásil hlad - najprv si vystáť nemalú "frontu" kým sme sa dostali k okienku a potom strašne dlhý čas čakania pokiaľ sa objednané jedlo pripravilo. Na taký počet prihlásených + doprovod bol jeden stánok žalostne málo. Ale nevadí - už sa tešíme na ďalšie kolo 🙂 !

Áno to bolo najväčšie mínus. Požiadali sme bufet, aby sa posilnil aj ďalšími stánkami rýchleho občerstvenia. Nestalo sa tak 🙁

 by Zuzana

Výborná akcia na 1.májovú nedeľu!
V prvom rade veľké ďakujem Filipovi Polcovi, za to, že sa aj so svojim teamom dokázal naplno venovať deťom od začiatku až do skončenia celej akcie !!!! Nezastavili sa počas celého dňa a detí tam bolo naozaj neúrekom. Dal im všetkým možnosť vyskúšať si aj "iný" druh bicyklovania. A naozaj veľa z nich zistilo, že to nie je na pupmtracku vôbec jednoduché.
Akcia bola dobre zorganizovaná, účasť Petra Sagana veľmi príjemným prekvapením. Deti boli nadšené a rodičia tiež. Musím sa ale pripojiť k negatívnej kritike ohľadom registrácií. Naozaj to nie je veľmi dobrý nápad - registrácia deň vopred. Aj tak sme čakali v rade viac ako hodinu. Pretekári z blízkeho okolia sú tak veľmi zvýhodnení. Načo je potom dobrá on-line registrácia? Stráca význam. Aj tak treba vypisovať údaje ešte na mieste! Keby aspoň ten formulár bol na nete a môžem ho už mať vypísaný doma... Malo by sa s tým niečo robiť! Kto sa registruje cez net, mal by mať automaticky pridelené aj číslo a len si ho vyzdvihnúť. A kto sa registruje na mieste, dostane číslo do poradia priamo na mieste.
A ešte maličkosť - škoda, že všetci fotografi skončili len pri tých najmenších kategóriách. Na žiadnych fotkách nie je vidieť tých "starších" pretekárov. A bolo ich tam tiež dosť!

O registrácií píšeme na inom mieste. Áno vyzveme našich fotografov, aby "vydržali" aj na vyššie kategórie.

 by Andrej

Super pripravená prezentácia na začiatku (minimálne čakanie), príchod Peťa - veľké plus, ale ako tu už bolo napísané v kat. baby nezvládnuté odovzdanie pamätnej medaile. Našťastie fotka s Peťom 3-ročného syna ako-tak uspokojila. Bolo mi povedané, že ju dostalo len 50 najlepších(syn bol 11.). No videl som aj deti, ktoré mali na krku aj dve.
Celkovo pekná akcia a určite prídeme znova.

Áno Baby medaile sa nám "roztratili" a neostali pre všetky deti, čo nás mrzí 🙁

 by Milan

Veľká vďaka a ocenenie Filipovi Polcovi za jeho Pump Track pre deti a najmä prístup k deťom, keď s kamošmi ešte poobede o 4tej behali s deťmi okolo dráhy, pomáhali im a podporovali s rovnakým nadšením, ako ráno.Tá chýbajúca hviezdička je za veľmi rozvláčny deň: daň za to, že sa deti mohli odfotiť so svojím cyklistickým idolom.

 by Michal Mikula

Dobry den,

projekt Detskej tour je velmi dobry, comu nasvedcuje aj velky zaujem zucastnenych deti a rodicov. Ako aktivny cyklista som sa velakrat zucastnil roznych MTB pretekov ale prvykrat sme boli na pretekoch s 3 rocnym synom - najmladsia kategoria. Synovi sa samozrejme pacilo a bonus bol ucast samotneho Petra Sagana.

Avsak mal by som par pripomienok na zlepsenie organizacie do buducnosti:

- na akekolvek preteky (beh, bicykel) v okoli BA sa prihlasuje vzdy vela ludi a organizatori to vacsinou podcenia, tak sa stalo ze nasmu synovi sa neusla medaila, co pre take male dieta celkom dost znamena (ale prezije to 🙂

- Baby kategoria je hlavne o ucasti a zabave, preto si nemyslim ze je dolezite aby sa znova kontrolovali mena zucastnenych deti priamo na starte, za prve nebolo pana organizatora poriadne pocut (megafon by dost pomohol) a za druhe nie vsetky deti vydrzia tak dlho cakat, co potom znervoznovalo aj rodicov

- Vsimol som si, ze najviac chaosu pred startom Baby kategorie sposobovali hlavne nedisciplinovani rodicia - mozno zopar organizatorov co by ich usmernovali a jasne pravidla by pomohliDo buducna vam drzim palce, urcite sa zucastnime aj niektoreho z dalsich pretekov.S pozdravomMichal Mikula

 by Peter OláhTop