Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Košice 22. september 2019
Average rating:  
 11 reviews
 by Monika

Finale v Košiciach bolo zaverom ako z rozpravky. To co robite ma urcite zmysel a prosim neprestavajte. Vytvarate detom krasne detstvo a ja ako rodic mozem len podakovat ze sme vas objavili. 👌🏽👏👏👏👏

Veľmi dobre sa to počúva, ďakujeme.Budeme sa naďalej snažiť, aby naše deti mali na čo spomínať.

 by Karolina

Dakujeme za skvelu akciu, kde bolo vela atrakcii pre deti vsetkych vekovych kategorii. Balonovy kuzelnik bol famozny, deti z neho nevedeli oci spustit. Dokonca vydrzali ovela dlhsie ako pri divadielku. U-rampa uzasne predstavenie a moznost zapojit sa aj do ich sutazi. Trat fantasticka pre vsetkych, pre ktorych je bicyklovanie zabava 😉 Vobec nelutujeme, ze sme museli precestovat pol Slovenska. Palec hore a velka vdaka pre vsetkych organizatorov 😉

Ďakujeme, že ste prišli cez "pol" Slovenska.

 by janči šulek

Naozaj nádherné ukončenie celoročného snaženia. Nádherné prostredie, krásna trať, perfektný sprievodný program(chalani bmx boli brutalisti),dobrá speakerka, slávnostné oceňovanie, fakt na úrovni. To že sme museli cestovať, taký je život. Východniari cestovali celý rok za pretekmi a neskoro sa vracali. Ja som celý život s trénerom chodil ráno o 3tej vlakom, na turnaji sme boli celý deň a vrátili sme sa v noci o 2-3tej a nikto sa nesťažoval. A teraz všetci prídu autami a chceli by byť hneď vyhlásení a ísť preč. Veď starší žiaci sú na preteku tiež od rána. Za celý rok klobúk dole na akej úrovni ste to robili, bola to fakt špičková úroveň a ľudia ktorí v živote nikdy nič neorganizovali to nemôžu pochopiť ani oceniť.

Ďakujeme

 by Janka

Atmosféra fajn, no nie je to pre každého. Boli sme prvý krát, no prekvapila ma dravosť zúčastnených, aj keď boli favoriti. Na mojho syna v hornom lesíku ktorýsi rodič kričal, aby sa uhol a zastal, keď ho /zrejme ten jeho syn/ dobieha... Keďže nemal žiadne skúsenosti, všetkých púšťal a odznovu sa rozbiehal, aby nedošlo ku kolízii.......

Veríme, že naša Detská Tour je pre každého! Začiatky sú ťažké a pokiaľ prídete aj nabudúce uvidíte, že aj Váš malý cyklista bude na trati opäť zručnejší a snáď budú aj ostatní cyklisti k nemu a ostatným ohľaduplnejší. K tomu ich učíme. A čo sa týka rodičov, máte pravdu niekedy je to na trati od nich až moc.

 by Ladislav Pčola

Uplynulú tour sme si opäť užili, ďakujeme celému tímu DTPS 🙂 Trať v Košiciach radíme k tým najkrajším - verím, že nie len kvôli tomu, že je to naša domáca trať. Cestovanie k tour patrí a sme radi, že aj takto spoznávame Slovensko, no bohužiaľ preteky 1.5. v Šamoríne boli kvôli horšej dostupnosti z východu a mimovíkendovému termínu nad naše (školopovinné) sily. Prosím, zvážte pri termínoch mimo víkend aj dobrú dostupnosť zo všetkých smerov. Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu sezónu.

1 a 8. mája sa nám preteky osvedčili a vždy máme veľkú účasť - tento rok v týchto termínoch (Žilina, Šamorín) najväčšiu v sérií. Pokiaľ sa bude dať dáme preteky v strede Slovenska mimo víkendové termíny, avšak nie vždy to ide na základe viacerých vecí, ktoré nevieme ovplyvniť. Ďakujeme Vám za Vašu priazeň tento rok.

 by Radoslav Smierčiak

Dobrý deň.
Chcem sa poďakovať za krásne preteky v metropole východu. Spojili sme to s výletom do ZOO a mesta. Chytá nás tak trochu smútok, že tohotoročný ročník je už za nami. Už to nieje len o pretekoch. Takže veľká vďaka všetkým čo sa podieľali na prípravách a organizovaní. Tešíme sa na ďalší ročník.

Tiež sa tešíme na ďalší ročník. Baví nás to 🙂

 by Jozef Jiránek

Veľmi pekná trať, s primeranou náročnosťou, dávam ju na úroveň Žiliny, ktorá bola doteraz mojim top favoritom. Budem sa opakovať, ale ako jediné negatívum pre mňa čo sa týka trate je opäť rozdielna dĺžka trate pre mili chlapcov a mili dievčatá (aj keď v poslednom čase k tomu už nedochádzalo), napriek tomu, že teraz bolo pekné počasie a nebol žiadny dôvod (búrka a pod.) na skrátenie trate pre dievčatá.
Čo sa týka organizačného zabezpečenia, opäť vynikajúce, je vidieť, že organizátori majú bohaté skúsenosti s týmto podujatím a všetky začiatočnícke nedostatky už majú vychytané. Chodíme aj na rôzne regionálne preteky, kde to po organizačnej stránke nie je vždy dokonalé, skôr niekedy až náhodné, tu tomu tak nie je, všetko má svoje dopredu naplánované miesto a čas.
Tešíme sa ďalší ročník, ktorý už bude pre nás štvrtý.

Tešíme sa na Vás aj v roku 2020.

 by Dávid

Všetko bolo super zorganizovane. Veľmi dobre atrakcie pre deti aj super obchod s dresmi. Jediné čo by som vytkol je že pre kategóriu Starší žiaci bola pripravená príliš ťažká trať našťastie sa to zmenilo na 4 kola čo bolo tiež dosť ale dalo sa celkom. Ďalšie a zároveň posledne mínus je že dole pri štarte bolo slabé ozvučenie a to je asi vsetko. Ale ináč super akcia.

Starším žiakom a rodičom sme dali úmyselne ťažší okruh, kedže väčšinou v sérií Tour mali trasy niekedy totožné aj s mikro kategóriou. Tu sme mali možnosť aj ťažšej trasy a tak sme ju na finále využili.Na štarte sme mali megafón (ako väčšinou), kedže dosah aparatúry bol obmedzený.

 by Petra

Pre nas jedno z najlepsich kol tohto rocnika, co sa tyka prostredia aj trate. Aj ked pre nas na druhom konci Slovenska a v nedelu sme sa domov vratili neskoro, velmi radi sa vratime.

Aj keď bola o niečo nižšia účasť (410 pretekárov) sme radi, že aj rodičia s deťmi z ďaleka prišli na finále do Košíc. Ako nám jedna mamina povedala, " však my to máme zo Záhoria bližšie ku moru ako do Košíc" 🙂

 by Daniel U.

Trošku som sa obával toho, čo nás bude čakat v Jahodnej. Ale musím povedať, že to bolo super podujatie. Škoda, že štart bol taký úzky a do kopca. Mohlo sa predísť padom na štarte. Ale ako celok to hodnotím pozitívne a tešíme sa na ďalší ročník

Sme radi, že sa páčilo. Štart sme dali úmyslelne na spevnenú cestu, aby to vyšli aj "mikráči". Inú možnosť širokého štartu na rovine sme nemali.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 


Top