cyklo-kemp-sagan-letak-1Dovoľte, aby sme Vám predstavili nový projekt Cyklistický kemp Petra Sagana, ktorý je určený pre chlapcov a dievčatá vo veku od 10 do 16 rokov. Kemp ponúkame pre deti so základnými zručnosťami v horskej cyklistike. Kemp nie je určený pre vrcholových cyklistov. Garantom cyklistického kempu je Mgr. Peter Zánický tréner Petra Sagana až do juniorského veku. Cieľom cyklistického kempu je oboznámiť účastníkov s „trikmi“ v horskej cyklistike v malebnej prírode Malej Fatry, kde trénoval aj Peter Sagan.

Ako sa zlepšiť v jazde do kopca? Ako zjazdovať v teréne?… a veľa ďalších „malých“ tajomstiev cyklistiky odhalíme počas tohto kempu. Celodenný program v krásnej prírode Malej Fatry značenými cyklochodníkmi, na výber sú značené cyklotrasy v celkovej dĺžke viac ako 600 km. Večerné prednášky o športovom stravovaní, zlepšovaní kondície a pozrieme si tiež prezentáciu o začiatkoch Petra Sagana. Účastníci si môžu na miestevyskúšať aj bicykel Petra Sagana na ktorom súťažil na Majstrovstvách sveta v horskej cyklistike!!

cyklo-kemp-sagan-letak-2Garanti kempu:
Mgr. Peter Zánický – vyštudoval UMB v Banskej Bystrici, Pedagogickú fakultu – odbor telesná výchova. Aktívne pracuje v cestovnom ruchu ako sprievodca. V minulosti učil telesnú výchovu a absolvoval množstvo letných táborov a športových sústredení ako športový tréner a pedagóg. Trénoval Petra Sagana od jeho začiatku kariéry až do prestupu do tímu Liquigas(spolu 10 rokov). Počas jeho trénerskej kariéry sa Peter Sagan stal Majstrom sveta v horskej cyklistike.

Ing. Peter Chrapčiak – majiteľ chát, ktorý dlhoročne pracuje v oblasti cestovného ruchu a značenia cyklotrás a rozvoja cykloturistiky v Malej Fatre. Aktívne pracuje aj v oblastnej organizácií cestovného ruchu Malá Fatra.

Ďalšie informácie: Chata UhorčíkTop