Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Martin 21. máj 2023
Average rating:  
 4 reviews
 by Martina Vitekova

Dobry den, velmi sa nam pacilo v Martine aj ked sme sa bali, ci stihneme dorazit nacas kedze sme sli na otocku z BA. Na prezentaciu sme prisli 9:30 - avsak rada bola neskutocne dlha - co samozrejme nie je chyba organizatorov 😉 Mozno by bolo vhodne rozdelit prezentaciu na dva rady - ti co su zaregistrovani uz online a ti co manualne vypisuju prihlasovacky, lebo takto bol v tom mierny chaoz ( najma ked dosli prihlasovacie formulare, startovbe cisla). Zaroven som sa chcela opytat ci nezvazujete moznost uhrady startovneho aj online? Aj to by usetrilo cas pri prezentacii. 😉 Do Ziliny sme neprisli kvoli chorobe ale do Demanovej sa uz tesime 😉 Pretek sa 4r syncekovi velmi pacil - min rok bol v Baby kategorii, ale tym ze je 12/2018 tak je uz v sutaznej kategorii Mikro - v cieli sice cakal medailu ako v Budmericiach ale tak vysvetlili sme ze az uplne na konci serii budu medaile 😉 Skvela organizacia 👍🏻

Ďakujeme za pochvalu.Áno po 9.30h bola na prezentácií dlhá rada. Je to hlavne spôsobené tým, že sme zmenili systém nasadzovania na štart. Kedže všetci sú na štarte podľa priebežného poradia tak nikto nemá dôvod prísť na prezentáciu v sobotu alebo v deň štartu ráno. Inokedy vydáme deň vopred 250 čísel, teraz len 95 a preto aj taká rada na záver. Áno zvažovali sme online platbu, čo by zrýchlilo prezentáciu, ale nevieme si predstaviť párovanie platieb, pokiaľ samozrejme to za nás neurobí softwér, čo zase nie je lacná záležitosť a vlastne zbytočná pri symbolickom štartovnom. Medaile garantujeme v nesúťažnej kategórií Baby vždy a Mikro sme dávali medaile v Budmericiach a v Žiline. Ak budeme dávať medaile vždy a všetkým tak trochu stráca mediala hodnotu, dostanú ju nielen najlepší traja, ale všetci. Kto chodí všetky kolá tak 7 medailí. Teraz si všímam už po zemi povalovať diplomy, ktoré deti dostanú vždy na každom kole. Chceme, aby medaila bola trochu výnimočná, preto isto všetci dostanú na finálovom kole. Zvažujeme však, že ak dieťa príde len na jedno kolo, kde sa práve medaile nerozdávajú tak bude možnosť zakúpiť si pamätnú medailu. ˇĎakujeme za podnetné názory 🙂

 by Zuzana

Dobry den, v kategorii Baby preco sa uz nezapisuju vysledky podla toho ako deti dosli do ciela? V 1.kole to tak bolo.
Co vsak je velka skoda, hlavne v takom pripade ako dnes, ked je vela sutaziacich, ze sa nerozdelia odrazaci a cyklisti. Dochadza ku zbytocnym zrazkam. Dynamika na bicykli je uplne ina ako na odrazadle. Dakujem za zvazenie.

Kategória Baby je nesúťažná a nie je meraná čipami. Avšak žiadame rozhodcov, časomieru, aby nám dodala výsledky aj Baby kompletne v poradí.Súhlasim s Vami, že dnes by pri Baby bolo vhodnejšie, aby štartovali zvlášť bicykle a zvlášť odrážadlá. Spolu chlapcov a dievčat bolo na štarte viac ako 100! Avšak mali sme časový sklz kvôli neskorému príchodu rodičov na prezentáciu. Pokiaľ by sme rozdelovali Baby, časový posun súťaže by bol ešte väčší. V budúcnosti sa však myšlienke rozdeliť Baby nebránime.

 by Rado Hečko

Organizácia na výbornú.. Len jeden postreh.. pretekári sa podľa propozícii majú radiť podľa celkového poradia v tour.. myslím, že by bolo fajn, keby na toto niekto dohliadol aj počas čakania na štarovej čiare.. niektori rodičia totiž svojich pretekárov pretlačia práve po zoradení a čakaní dopredu, kde nemajú štartovať. Stalo sa to v kategórii Mili chlapci. Nie je to fér voči ostatným, veď minimalne prvých 15-20 bojuje o každú priečku v celkovom hodnotení.

Fair play je pre nás dôležitá na podujatí. Nielen férove boje na trati, ale aj spomínané radenie na štarte. Ak sa niekto neoprávnene posunie na štarte prosím upozornite na to vždy rozhodcu, ktorý na štarte je. Máme kvalifikovaných rozhodcov Slovenského zväzu cyklistiky a sú tam aj na to.

 by Paulina

Boli sme už na 3. kole a vždy si to veľmi užijeme, atmosféra je perfektná, organizácia na jednotku. Jediná vec čo by som vytkla je, že počas radenia na štart pri Mikro chlapcoch sa nám v Žiline stalo, že bola veľmi hlasno hudba ktorá sa prekrikovala s moderátorkou a nepočuli sme synove meno a tak nám ušlo zaradenie podľa tabuľky. Rovnako to bolo dnes v Martine pri radení dievčat cez hlasnú hudbu nebolo nič počuť, pri chlapcoch už to bolo našťastie fajn. Tešíme sa na ďalšie kolo.

Sme radi, že sa Vám páčilo. Áno pri menších katrgóriách boloo ozvučenie príliš hlasno. Chvíľu trvalo, kým sa informácia dostala k aparatúre.Top