Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Martin 7. máj 2022
Average rating:  
 15 reviews
 by Vlado

Pekné preteky, zážitky, super akcia až na nešťastné spojenie mladších žiačok so staršími kde staršie žiačky pri obiehaní pomalších pretekárok dosť nešportovo až arogantne odstavovali súperky. A na margo rodičov túžiacich po senzačnej fotke svojej ratolesti neváhajucich sa motať na trati a obmedzovať pretekárov je trochu na zamyslenie...

 by Jana

Velmi pekna akcia, absolvovali sme ju s detmi druhykrat.. velka vdaka organizátorom a vsetkym, ktori sa na akcii podielaju..len nas mrzelo, ze ocenena ucastnickou medailou bola len baby kategoria, urcite by sa potesili aj sutaziaci v kategórii mikro, stacilo by zvysit registracny poplatok..myslim, ze rodicom by to az tak neprekazalo a kazde male dieta by si odnieslo domov pekný suvenir.. napr. v nasom pripade si jedno dieta nieslo na krku medailu a druhe sa len prizeralo, aku ju ma peknu..🙄inak top akcia, dakujeme a tešíme sa na buduci rok, snad aj s medailou (aj ked len ucastnickou 😉).

Ďakujeme za pochvalu.Medaila v cieli pre každého nie je problém financií. Vieme každému v cieli zabezpečiť medailu. Len nie sme si istý, či nebude strácať medaila hodnotu keď ju cyklista donesie z každého kola.Baby tam je to iné, deti oceníme vždy.

 by Natalia

Ďakujeme za organizáciu pretekov v Martine, opäť latka nastavená veľmi vysoko.
Bonusom by bola úžitková voda pri Toi Toi-kach ako už bolo spomínané na FB. Nebolo by možno na škodu ešte "okoreniť" trať ďalšími umelými prekážkami.
V Martine nám aj jazdil "Kung Fu" jazdec z CT - Mž, ktorý skopol o kolo dozadu jazdiaceho chlapca z bicykla, snáď sa aj priznal a bude aj riešený.
A keďže nás čaká kategória M žiačky budúcu sezónu, tiež som chcela vyjadriť názor že vytvoriť spoločnú kategóriu žiačky, by bolo demotivujuce pre veľa dievcat. Určite ich treba vyhodnocovat zvlášť, aby zostali motivované. Potom sa naozaj nečudujme prečo máme tak málo dievčat a slabú konkurenciu. Snáď existuje riešenie, ktoré by zamedzilo tomuto kroku aspoň teda na DTPS.
Ešte raz vďaka za organizáciu a tešíme sa na ďalšie kolá.

Ďakujeme.O nešportovom správaní mladšieho žiaka nás informovali, avšak bez udania štartového čísla a tak nevieme cyklistovi dohovoriť. Fair play v športe je pre nás priorita.Nie je našim cieľom ochudobniť dievčatá o kategóriu a môžeme Vám sľúbiť, že pokiaľ budú žiačky súťažiť v podobnom počte ako doteraz tak nebudeme v budúcnosti kategóriu spájať 🙂

 by Peter

Ďakujeme organizátorom a prajeme, nech Vám vydrží nadšenie, chuť a sponzori čo najdlhšie. Tomčany potešili a veľmi radi sa tam vrátime.

@Jaro Chcelo by to trochu odosobnenia. Máme odjazdených 5 celých ročníkov detskej tour a ak sa nemýlim, žiačky vždy jazdili spoločne ako najmenej početné kategórie. Dokonca vlani v Žiline boli len 3 staršie - určite uznáš, že poslať na trať pretekať 3 dievčatá na 36 minút by nebolo dobré riešenie.
Mojej dcére sa viac páčil spoločný štart v Budmericiach ako minútový posun v Tomčanoch.
Najhorším a demotivujúcim riešením by bolo spojiť kategórie a vytvoriť ŽIAČKY, veď heslom DTPS je "Bicyklovanie je zabáva."
Možno by k spokojnosti rodičov (vlastne dievčat) pomohlo striedavé radenie starších a mladších nasadených dievčat na štarte.
Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie kolá

Ďakujeme za Váš podnet. Každý konštruktívny názor je pre nás dôležitý aj keď nie vždy sa dá vyhovieť každému.

 by Julius

Boli sme prvý krát s dvomi deťmi. A vôbec som nepochopila prečo sa to propaguje ako akcia pre širokú verejnosť deti keď je to súťaž klubov, deti ktoré sa cyklistike venujú. ...

Súťaž je pre všetky deti, nielen pre tie čo jazdia v kluboch. Tých je možno polovica, ostatní len radi bicyklujú. Trate sú nenáročné, aby to zvládli aj zaačiatočníci, ale chceme, aby na súťaž chodili aj talenty a účasť nelimitujeme na deti výkonnostné a netrénované.

 by Jaro

Cely môj predošlý komentár ohľadne mladších žiačok ste nepochopili alebo nechceli pochopiť.
V kategórii MINI je porovnateľný počet dievčat ako v kategórii Mladšie žiacky. Mini majú samostatne preteky. V kategórii Starší žiaci je tiež porovnateľný počet pretekárov ako v kategórii Mladšie žiacky. Ani jednu z týchto kategórii nespájate s inými kategóriami.
Keď tak veľmi chcete spájať kategórie spojte Starších žiakov s kategóriou Staršie žiacky. Uvidíte ako sa vám budú hrnúť sťažnosti od starších žiakov že im dievčatá zavadzajú na trati.
Ešte raz sa pýtam prečo trestáte kategóriu Mladšie žiacky? Prečo si nezaslúžia vlastný samostatný závod, kde im nebudú na trati prekážať slabšie pretekárky z inej kategórie?
Ak bojujete s časom je jednoduché riešenie:
typ 1 začnite ráno skôr
typ 2 zrušte preteky RODIČIA .... v nazve mate Detská tour a nie Rodinná tour.

Beriete ohľad na všetkých a všetko okrem mladších žiačok.

PS: to je nejaký novy trend na Slovensku vyhubiť žiačky. Na pretekoch Slovenského pohára je to už začalo a Cyklistická tour nabrala ten istý smer.
A potom sa čudujeme že majsterka Slovenska ma 46 rokov .....
Keď budete takto de motivovať žiacky za chvíľu budeme mat 50 ročnú majsterku Slovenska pretože sa mládež na to všetko vy......

Váš názor rešpektujeme. Sme radi, že žiačky - dievčatá na našu Detskú tour chodia a je tam konkurencia. Kategória rodičov dotvára rodinné podujatie a nemáme dôvod ju zrušiť.

 by Peter

Vyborna akcia pre deti, perfektna organizacia, skvela moderatorka, dobry sprievodny program/atrakcie pre deti. A hlavne - super motivacia pre deti aby sportovali a trenovali pocas celeho roka. DAKUJEME velmi pekne - ste skveli!

Ďakujeme Vám. V piatok večer sme do nitky pri stavbe trate premohli, ale toto zahreje 🙂

 by Vlado

Pekné preteky, zážitky, super akcia až na nešťastné spojenie mladších žiačok so staršími kde staršie žiačky pri obiehaní pomalších pretekárok dosť nešportovo až arogantne odstavovali súperky. A na margo rodičov túžiacich po senzačnej fotke svojej ratolesti neváhajucich sa motať na trati a obmedzovať pretekárov je trochu na zamyslenie...

Vždy nás mrzí keď rodič vbieha na trať počas súťaže :-(Snažíme sa upororňovať ich na to, no nioe vždy to pomôže.

 by ivan

Dobrý večer
Ja mám technickú otázku....
Či bude vyhodnotený na konci súťaže biely dres?prvoročák....tohto roku,lebo minule nebol....tak či sa máme snažiť 😆😆😆💪😲🚴🚴,ja len aby mladší v kategórii mali motiváciu
... preteky paráda, kamaráti,ľudia,stretavka, pečené kurčatá...

No snažiť sa je vždy dôvod :-)Máte pravdu, nezverejnili sme, či bude súťaž aj o biely dres a v ktorých kategóriách pre tento rok. Čoskoro dáme vedieť.

 by Peter

Na veľkom okruhu úzky úsek, ktorý nevie 50-60 deti prejsť naraz. Je to tak pre jedno dieta. Vzniká lievik a je to výhoda pre prvých súťažiacich, zvyčajne nasadených.
Malo atrakcií pre menšie deti. Ostatné super.

Ďakujeme za názor. Lievik možno vznikol v prvom okruhu pri menšom zráze, čo nás mrzí. Atrakcií pre menšie deti bolo málo? Sem s nápadmi, radi niečo nové prinesieme.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 


Top