Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Súľov 21. máj 2017
Average rating:  
 18 reviews
 by Daniel

Zdravim,
Ako obyčajne, celá tour je super. Deti si to užili a popritom zapretekali.
Je super, aj pestrosť tratí, hoci syn preferuje asfalt a roviny (napr. Svit je super), keďže rád využíva rýchlejší prevod ako lúky a zeminu, pochvaľoval si, že v Mikro kategórii ich bolo zasa neúrekom.
Jedinú vec, ktorá nás myslím všetkých trápi je čas pred štartom a radenie.
Bubeníci sú síce super, ale prosím Vás, nech sa postavia mimo zónu štartu, keďže pri radení nie je takmer nikdy počuť meno pretekára, ktorý sa má radiť na štart a keď do toho ide "bubnovačka" tak už vôbec nič sa nedá rozumieť. Prípadne použite nejaký druh ozvučenia. Potom dochádza k tlačenici a malým úrazom. Ako obyčajne, skončili sme so "soplíkom" ale rýchlo sa vyliečiť a vidíme sa v BB.

Áno na základe pripomienok z Nitry sme zvažovali malú aparatúru aj na štarte. V Súľove sme však napojený na elektrocentrálu a neboli sme si istý či to utiahne. Pri väčšom počte účastníkov skúsime vyvolávanie megafónom.

 by Glenna

My sme sa do Súľova veľmi tešili a samozrejme - nesklamal 🙂 počasie skvelé - ako na objednávku. Dcéra v mikro tiež nesklamala - zase jej niečo vadilo 🙂 (teraz leží doma chorá - žeby to bolo tým?) Snáď sa dostaneme do formy kým bude BB.

Skoré uzdravenie

 by silvia

Bolo výborne a ideme aj do BB.. Teraz, keď deti majú elektronické čipy, neuvažujete na spestrenie urobiť jedno kolo ako časovku ?

Časovka by bola isto spestrením, ale neuvažujeme. 400 až 500 cyklistov a to by sme z časových dôvodov nestíhali.

 by Danca

Spokojenost..... budou fotky někde na netu?Poprípadě fotil někdo z profiku?
Děkuji.....

Áno na fotky od profi fotografa čakáme a zverejníme ich. Výnimočne z tohto kola nebude naše video 🙁 Vynahradíme to s videom v Banskej Bystrici, kde budeme mať aj dron.

 by Ján

výborné kolo v Súľove!! dcéru som prehlásil z kategórie baby do Mikra, aby si zazávodila so staršími a trať si pochvaľovala 😀

super zdatná cyklistka 🙂

 by Jozef J.

Zúčastnil som sa s dvomi deťmi už na druhej tour, aj z dôvodu, že deťom sa to veľmi páči. A chystáme sa aj na tretiu v Banskej Bystrici. Po organizačnej stránke je to zvládnuté takmer dokonale. Problémy skôr robia niektorí nedisciplinovaní "nadmerne motivovaní" rodičia. Viem, že usporiadatelia nezodpovedajú za rodičov, ale je potrebné ich trošku usmerniť, vykázať... V Nitre to bolo zvládnuté lepšie, tam som videl usporiadateľa dokonca vykázať rodiča, ktorý si chcel "len urobiť lepší záber" z trate priamo počas preteku. V Súľove som videl viacerých rodičov (väčšinou otcov) pobehovať po trati a narúšať priebeh pretekov, či už prekážaním a ohrozovaním iných pretekárov, ale aj nedovolenou podporou pretekárov, alebo aj jazdou na svojom bicykli po trati počas pretekov za svojim dieťaťom. To je podľa mňa prípustné v kategórii baby, ale nie v súťažných kategóriách.
Uvediem dva príklady:
1. na štarte kategórie mikro chlapci sa motal medzi pretekármi po odštartovaní jeden otec, ktorému sa asi zdalo, že jeho syn neodštartoval dobre, čím ich obmedzil, neviem, či tam aj nedošlo následne k pádu (toto som videl zo vzdialenosti asi 50 m, takže nemusí to byť úplne presné),
2. priamo počas pretekov kategórie mikro chlapci sa na trati na miernom stúpaní v úseku pred cieľom (asi v druhej tretine poslednej rovinky) motalo veľa rodičov priamo počas pretekov a tlačili svoje deti do kopca. Toto považujem za nešportové voči iným deťom, ktoré si to museli odšliapať, aj za cenu, že keď už nevládali, tak si bicykle sami peši vytlačili hore kopcom, čím stratili čas. Deti, ktorým rodičia pomohli boli nešportovo zvýhodnené. Treba usmerniť organizátorov, príp. aj zvýšiť ich počet pri trati, na vykázanie takýchto rodičov (toto som videl na vlastné oči priamo pred sebou).

Škoda aj kratšej trate pre mikro dievčatá (jeden okruh), ja mám mikro chlapca a mikro dievča (dvojičky) a môžem povedať, že dcéra je fyzicky zdatnejšia oproti synovi, takže nemyslím si, že bol na to dôvod, aby boli dievčatá zvýhodnené.

Ale celkovo sa mi toto podujatie páči, lebo vidím, aké sú moje deti šťastné, keď môžu pretekať.

Jozef trafili ste klinček po hlavičke!! Už od oficiálneho tréningu by nemal rodič čo to robiť na trati, je k dispozícií cyklistom. Stále vyzývam moderátora aby to dookola opakoval. A počas pretekov obzvlášť. V štartovacom koridore nemá čo rodič čo hľadať. Ja sám na to dohliadam, no musím priznať, že v Súľove som musel "odskočiť" počas súťaže do Žiliny. Je to v prvom rade súťaž a technickú pomoc cyklistovi má podať ak uzná za vhodné organizátor a to tak aby neobmedzil ostatných cyklistov. Keď to obrazne prirovnám k futbalu - Ani tu rodič počas zápasu nejde svojmu chlapcovi zaviazať kopačky 🙂 Snažíme sa všetkých rodičov posielať za zábrany, pásky no pri takom počte divákov to proste niekedy nezvládneme. Ja si však myslím, že je to hlavne aj o osvete a verím, že postupne sa aj toto pravidlo stane pre všetkých samozrejmosťou. Čo sa týka počtu kôl opäť s Vami súhlasím a hlavne čo sa týka najmladších kategórií fyzická zdatnosť chlapcov a dievčat je podobná. Preto aj väčšinou majú tieto deti na našej Tour rovnaký počet kôl, v Súľove sme sa rozhodli dať dievčatám o 1 kolo menej z dôvodu náročného stúpania. Všimol som si, že veľa najmladších dievčat nemalo "sprevodované! bicykle.

 by Ján

ďakujeme za krásne kolo !!, ak je to s tou orbou na lúke pravda a nebude ďalší rok Súľov tak bude to veľká škoda :(, trate musím pochváliť, dcéru som prehlásil z kategórie baby do vyššej kategórie dievčat mikra, aby si viacej zazávodila a bola spokojná s traťou a že zvládla celú trať bez zosadnutia 😀

Tak to je super výkon. Práve mikro bola lúka isto náročnejšia. Ten sklon nie je až tak strmý, ale na malých kolesách dá poriadne zabrať.

 by Dada

Dobry den. Kedze patrime k stamgastom DTPS uz viac rokov, chvaly mozem vynechat, ale akoby boli povedane 😉 Mam len jednu pripomienku a to k tym pumpickam - ich kvalita je tak zalostna, ze ta nasa skoncila v kosi. Niekedy je lepsie nedat nic nez nieco, co sklame. Odkazte toto vyrobcovi, prosim. 🙂 Skoda materialu.

Odkážeme 🙁 Darček za 7 účasti snáď niečo dlho trvácnejšie.

 by Martin

Sulov je to proste No.1 miesto na Slovenku na takuto akciu ako DTPS. Primerane narocna trat pre vsetky kategorie a to krasne prostredie je proste na nezaplatenie. Je super , ze ste sa rozdhodli striedat obtiaznost trati . O to viac je zarazajuce , ze niekto chce luku v krasnom kopcovitom terene premenit na polia. Neuveritelne. Ak to fakt prejde, luka na opacnej strane doliny by sa nedala vyuzit ? Dakujem vsetkym oraganizatorom za krasne preteky a verime , ze sa do Sulova este v buducnosti vratime na preteky DTPS.

Áno pekných lokalít na Slovensku je veľa. Naša Tour putuje po Slovensku a chceme do všetkých jej "kútov". Niektoré lokality už čakajú 2-3 roky preto je nevyhnutné meniť miesta. Aj budúci rok minimálne polovica bude nových miest v kalendári Tour.

 by Peter

Veľká vďaka všetkým, ktorí sa podieľali na organizácií pretekov. Boli sme oba dni, počasie ste zariadili super a odviedli ste veľa práce. Štart nedeľných pretekov bol hodne vlažný a trochu oneskorený, čo nebýva zvykom, tu bolo vidieť neúčasť riaditeľa pretekov 😉 Musím ešte pochváliť zmenu trate - oproti sobote bola aj pre kategóriu MIKRO technickejšia, len možno ste mohli aj dievčatá poslať na dve kolá rovnako ako chlapcov. Aj žiacke kategórie boli stále nadohľad, oproti sobote a minulému ročníku. Bude veľká škoda, ak to bol skutočne posledný ročník v Súľove, nakoľko mnoho ornej pôdy je nevyužitej a tu idú orať pasienky 🙁 Snáď to ešte prehodnotia. V Súľove sme si užili krásny víkend, radi by sme sa tam vrátili na ďalšie preteky a už sa tešíme na ďalšie kolo do BB

Áno v čase štartu mal môj Jakub sv. príjmanie, takže som nebol počas celej akcií v Súľove. Ale som hrdí na môj organizačný štáb a podľa odozvy to zvládli. Áno chybičky sa vždy nájdu, vieme o nich a snažíme sa ich vyvarovať.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 


Top