Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Rajecká Lesná 21. jún 2020
Average rating:  
 11 reviews
 by Tomas

Vyborna organizacia, v peknom prostredi. Detom na pocasi az tak nezalezi, takze sa zabavia aj v dazdi a blate 🙂 casovka na uvod - vyborny napad, nie len kvoli corone. Samotne deti maju pocit, ze takyto start v prvom kole je spravodlivejsi 🙂 Len nejak doriesit tie fronty na starte - mozno zaradit cisla do urcitych casovych blokov? Dakujeme za skvely sportovy den, po tych "suchotach" a karantenach... dobre padlo 🙂

Sme radi, že sa Vám páčilo. Áno rozmýšľali sme ako vyriešiť čakanie na štart časovky. Vedeli by sme každému kto príde na štart prideliť presný čas štartu a uviesť ho na štartové číslo. Má to však háčik - musíme priebežne púšťať aj autá prichádzajúce z chát a časový harmonogram je zrazu v čude 🙂

 by Janči Šulek

Klobúk dolu, že ste to v momentálnej situácii a v počasí, čo bolo zorganizovali. Štartovacia rampa veľmi dobrý nápad. Medailu každému dieťaťu a rodičovi, ktorí vystáli radu na štart(ale 30s jednoducho nepustí). A ľudí tam bolo či ráno alebo poobede, poobede dokonca ešte viac. Určite časovka na prvé kolo do budúcna nech ostane ale bude asi treba určiť kto z online prihlásených v ktorom časovom rozmedzí a na mieste prihlásení na konci. Je to ťažké, nikdy sa nikomu nevyhovie. Celú akciu zkomplikovalo počasie a za to Vy nemôžete, našťastie nepršalo ako v sobotu. V rámci možností lokality, komplikované parkovanie. Po zaparkovaní vystupovať do vysokej mokrej trávy. Viem, nemôžete si dovoliť vykosiť dolinu 2m popri ceste do každej strany, bohvie komu tam patria pozemky a koľko povolení by to chcelo. Ja som prišiel našťastie ráno a bol 100m od štartu ale keď som odchádzal o 14:30 ľutoval som tých, ktorí parkovali cca2km ďalej. Bol to krásny pretek.

Ďakujeme. Áno parkovanie nebolo ideálne. Časovku zaradíme pravdepodobne aj budúci rok. Budeme rozmýšľať ako ju ešte vylepšiť.

 by Martin Kajaba

super ,možnosť porovnať sa s inými pretekármi,dúfam,že už zostane každý rok v kalendári

Áno po Vašich ohlasoch zaradíme časovku aj v ďalších ročníkoch. Ak by sme vedeli nájsť miesto na časovku, kde nie je žiadny prejazd áut, tak vieme na časovku priamo na štartové číslo prideliť presný čas, kedy cyklista štartuje.

 by Pšenka

Dobrý deň,dcéra zvíťaliza vo svojej kategorii ale ceny sa budú odovzdávať až na nasledovnom kole.Kedže sme vtedy odcestovaní chcel by som sa spýtať či sa dostaneme ešte k medaili čo ju samozrejme veľmi mrzelo,dakujem.

Áno ceny budeme odovzdávať netradične na 2.kole súťaže v Rimavskej Sobote. Samozrejme ceny odložíme a odovzdáme pri Vašej ďalšej účasti na Detskej Tour Petra Sagana.

 by Martin

Urcite najtazsie kolo doteraz, aj kvoli dazdu a este sme museli pretekat aby sme mohli vyzdvihnut deti v cieli. Po ceste vsade blato, predbiehala nas aj kategoria Mini, bolo to narocne hlavne na psychiku 🙂 Ale detom sa velmi pacilo a tesia sa na dalsie kolo 🙂

Áno všimol som si, deťom blato, špinavý bicykel a oblečenie vôbec nevadí. Bicyklovať je zábava.

 by Petra

Ked sme do Lesnej prisli zhrozili sme sa kvoli parkovaniu a nakoniec nic take strasne to nebolo. Dat casovku ako prve kolo by sme uvitali aj v dalsich rocnikoch. Startovat z rampy nemaju moznost kazdy den. Trat primerana, aj ked mikraci s malymi kolieskami sa museli natrapit, ale zvladli to uzasne. Slzickam sa v tom veku neda vzdy vyhnut. Super atmosfera a tesime sa na dalsie kola.

Áno, keď som počul, kde až autá parkovali, neveril som 🙁 To však nevyriešime, iné kapacity na parkovanie v okolí nie sú. Verím, že prostredie a trať v Rajeckej doline to vynahradila.

 by Jozef Jiránek

Obom mojim deťom (kategória mini) sa trať páčila, s takouto traťou aj počasím už majú skúsenosti aj na tréningoch, aj na pretekoch. Rovnako sa im veľmi páčilo aj zaradenie časovky na DTPS (dcéra už mala predošlú skúsenosť s časovkou, syn nie). Časovku navrhujem zaradiť každý rok ako úvodné preteky - deti si samé vybojujú pozíciu (nasadenie) na 2. kolo a predíde sa tým chaosu, stresu, strkaniciam, ktorý dokážu niektorí premotivovaní rodičia vytvoriť každý rok pred prvým kolom (rôzne poradové listiny - v rozpore s pravidlami DTPS, hádky či je listina platná alebo nie, výtržnosti, dokonca min. raz aj asistencia polície).
Zlepšiť by som navrhol pri časovke do budúcnosti možno radenie na štart. Mojich detí sa to teraz netýkalo (štartovali medzi prvými), ale nepáčil sa mi ten dlhý rad na štart, deti v podstate si neužijú program, lebo stoja v rade na štart, a stáť musia, ak sa chcú dostať čo najskôr na štart. Na základe dcérinej predošlej skúsenosti s časovkou navrhujem, aby každé štarové čislo obsahovalo konkrétny čas štartu. Takto bude každý vedieť kedy presne štartuje a do štartu nemusí stáť v rade a môže sa venovať iným aktivitám. A kto zmešká svoj čas, jeho smola...

Áno aj nás na jednej strane veľký záujem tešil, na druhej strane nám bolo ľúto, že deti dlho a niekedy aj na daždi čakali na štart časovky. Väčšina prišla ráno a až poobede boli rady menšie. Čakali sme, že niektorí účastníci si pospia a prídu neskôr. No nestalo sa 🙂 Ak v budúcnosti časovku zaradíme budeme sa snažiť vylepšiť časy štartovania.

 by Milan

Deťom sa páčilo a to bolo hlavné. Dobre zvládnuté podujatie napriek upršanému počasiu, Veľmi dobre zvolená vyvážená trať ... asfalt na rýchlosť, lúka so zákrutami na obratnosť, lesná cesta na záver.
Chlapci boli spokojní a odkazujú, že časovky môžu byť aj častejšie 🙂

Ďakujeme. Ja trošku síce na seba budem kritický a trať pre Mikro mala byť kratšia ( keby to bolo možné). Keďže nám však zapršalo a cieľ nebolo možné posunúť skôr museli sa aj najmenšie deti popasovať s traťou.

 by Mária

Vyborny pretek, dobre zvladnute množstvo ucastnikov.
Chybali kose na separovaný zber 😉

Ďakujeme. Áno aj k prírode chceme byť zodpovední. Upozorním prevádzkovateľa, kde sa vydávala strava, aby v budúcnosti na separovaný odpad nezabúdal.

 by Alexandra

Dnes to bolo pre nás úplne na 1*. Napriek nie práve najpriaznivejšiemu počasiu sme si to užili na 100%. Syn bol nadšený a časovku by prijal kľudne aj častejšie. Organizácia ako vždy super a hlavne-KONEČNE sme sa dočkali tej super atmosféry pretekov DTPS 👌👌👌👌👌

To náš teší, že a ani dlhé čakanie na štart časovky vám na nálade ubralo. Sme radi, že opäť súťažime.

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 


Top