Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Trnava 29. jún 2019
Average rating:  
 10 reviews
 by Peter

Vydarená športová akcia pre celé rodiny. Trať výborne pripravená, organizátori zvládli nápor ľudí. Ďakujeme.

 by ján

Trať,prostredie,organizácia,počasie super, jediné mínus ktoré dosť výrazne kazilo výbornú atmosféru, bolo zlé ozvučenie pri štarte/cieli, kde moderátora absolútne nebolo počuť, takže tam to prebiehalo dosť komorne na rozdiel od posledných kôl. 🙂

Áno ozvučenie nemalo dostatočný dosah, čo sme už nevedeli počas akcie bohužiaľ ovplyvniť.

 by janči šulek

úprimne, mal som trochu strach,čo sa týka včasného príchodu do TT ale spoločné majstrovstvá to nijak neovplyvnili, a bál som sa aj ošiaľu podobného Šamorínu ale našťastie sa nič nekonalo, dalo sa zaparkovať blízko miesta preteku, napriek brutálnemu teplu príjemný chládok v parčíku, krásna trať, pohodová atmosféra, nádherný pretek, spolu s Hrhovom, atmosférou a prostredím asi najkrajšie preteky, jediný nedostatok bol slabý speaker:)

 by martin

Bola to skvela akcia, dakujeme 🙂

 by Radoslav Smierčiak

Dobrý deň. Ďakujeme za pekné preteky. Okrem pretekov sa atmosféra niesla v očakávaní príchodu Petra Sagana. Klobúk dolu pred ním, koľko mal trpezlivosti.
PS: Chýbal nám prístup k vode.

 by Natalia B.

Trnavu, hodnotime velmi pozitivne.
Zazemie - registracia, parkovanie, program, velmi dobre.
Trat Mili - vynikajuca, useky technicke, zjazd, vyslap, trava, asfalt, dlzka... Krok vyradit zjazd pri cielovej rovinke hodnotim velmi pozitivne, vzhladom nato ako bol pripraveny, pokoseny.
Velky bonus, zastavka Peta Sagana a jeho vola rozdavat podpisy.
Jedno minus bol zle fungujuci/vypadavajuci mikrofon na zaciatku sutaze. Potom na vyhlasovani to fungovalo uz v poriadku.
Mozno na zamyslenie by stalo klesajuci pocet ucastnikov, min. ak porovname TT 2018vs2019, Mikro D+CH & Mili D, navyse ucast P. Sagana bola vopred avizovana, teda ze je tam sanca ze sa pride ukazat a aj tak prislo menej deti.
Dakujeme za organizaciu pretekov a tesim sa na Topolcianky.

 by Alexandra

Trnava ako vždy super 👌dobrá trať,dobrá organizácia,dokonca aj šialenstvo okolo Peťa super zvládnuté. Zabavili nás aj sprievodne akcie. Za nás na 1*. Ďakujeme za úžasný zážitok akým pre nás bolo stretnutie s Peťom.

 by Miroslav Minárik

Super trať ako minulý rok. Trnava je na takéto závody ako stvorená. Nemám čo organizátorom čo vytknúť. Perfektné zvládnuté.

Tešíme sa

 by ludmila

super, super, super, ďakujeme za Sagana

 by Peter

Trnava sa minulý rok osvedčila a radi sa tam ešte niekedy vrátime. Organizácia tradične super - ĎAKUJEME. Petrova prítomnosť potešila nielen najmenších a verím, že sa kvôli tej detskej radosti bude zúčastňovať vždy, keď mu to program dovolí.
Jeden návrh na zlepšenie by som predsa len mal. Radenie na štart podľa priebežného poradia pre online prihlásených. Nielen pre prvých 10 - 15, ale pre všetkých. Snáď by potom prezentácie prebiehali pokojnejšie a štarty by boli bezpečnejšie. Pri niektorých širokých tratiach sa už do druhého radu dostávajú deti ktoré majú problém s rozbiehaním...
Tešíme sa na ďalšie kolo v Topoľčiankach

Ďakujeme za pochvalu.Čo sa týka Vášho návrhu, nie je možné ho realizovať. Keby sme nasadzovali všetkých, nikto nie je motivovaný, aby prišiel na prezentáciu deň vopred alebo ráno. O 10h by sme mali na prezentácií rady. A taktieč, čo cyklista, ktorý má aj výkonnosť a prišiel prvý krát na Tour? Mal by štartovať z posledného miesta?Top