Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Topoľčianky 28. júl 2019
Average rating:  
 6 reviews
 by Jozef Jiránek

Veľmi sa nám páčila trať, ako už tu bolo písané, oveľa krajšia ako predchádzajúce roky, ja by som ju dokonca zaradil medzi najlepšie v tomto ročníku.
Ja ako pozitívne beriem aj počasie - blato po búrkach ešte viac spestrilo trať a preverilo zručnosti pretekárov.
Ako negatívum uvádzam neskoré, resp. neprehľadné značenie trate. Chýbali šípky stredný okruh na viacerých miestach (boli len veľký alebo malý), čím sme nevedeli, ktorú trasu vlastne máme trénovať. A tento problém mali viacerí, s ktorými som sa stretol a pátrali sme spoločne. Nakoniec tesne pred pretekmi sme zistili, že do stredného okruhu patria aj úseky, ktoré sme netrénovali.

Stredný okruh sme vložili ako posledný a to pri prehliadke trate s rozhodcami.Pokiaľ by kategória Mili išla aj do lesíka pri pumtracku, tvorili by sa tam "zápchy", ktoré by ovplyvnili samotný priebeh pretekov. Preto sme sa rozhodli pre túto početnú kategóriu pripraviť dodatočne stredný okruh.

 by Radoslav

Dobrý deň. Ďakujem za obidve baby za pekne preteky. Deň predtým to vyzeralo kadejako, hlavne blato, ale zvládli ste to, ako obvykle. Ja sa s ďalšími zamýšľam, či by sa nedalo predsa nejako zmeniť systém registrácie. Prajem ešte pekne leto všetkým.

Ďakujeme.Zmeniť systém registrácie? V čom vidíte problém, dlhé čakanie?

 by Jozef

Dobrý deň, sme čerství návštevníci tour, ale často sme nespokojní so značením trás pri zahrievacích kolách (malý okruh, stredný okruh, veľký okruh),

pravdupovediac mám problém sa častokrát orientovať keď sú pásky spadnuté alebo značky nie sú na svojom mieste, pre detského pretekára to je o to náročnejšie

Ďakujeme za podnet.Skúsime niečo vymyslieť na lepšiu orientáciu detí na trať.

 by Peter

Po sobotných búrkach vyšlo v nedeľu slniečko a na DTPS všetko vynikajúco fungovalo. Autorom trate gratulujem, pretože bola určite zaujímavejšia ako predchádzajúce roky. Ďakujeme organizátorom a ŠK Topoľčianky prajem už len lepšie počasie (ako v sobotu)

Sme radi, že nová trať sa páčila.

 by andrea tulejova

vsetko super, znacenie, parkoviska, siroky bezproblemovy start, umyvanie bicyklov...
Mozno do buducna na zamyslenie - kazde kolo mame mensi problem, ako synovi, ktory este nechodi do skoly vysvetlit, ktory okruh bude na pretekoch ten jeho, aby si ho pocas treningu mohol prejst bez toho, aby sme my rodicia vstupovali na trat - nevie si este precitat Velky okruh, Maly okruh na tabulkach - pomohlo by farebne odlisenie tabuliek - ked mensim detom poviete, nech idu podla zltej sipky, bude to pre nich jednoduchsie 🙂
inak super, dakujeme

Ďakujeme za námet ohľadom farebného značenia trate.

 by Marek

Všetko bolo super

Tak to sa tešíme.Top