Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Topolčianky 10. septembra 2017
Average rating:  
 7 reviews
 by Laura

Najlepšia trať

🙂

 by Peter

Deti trať riadne preverila,ale všetky to zvládli.Len tak ďalej.

Áno trať bola dlhšia, ale zvládli 🙂

 by Mirka F.

Celá tour je skvelým projektom.Deti to ťahá k športu,čo je v dnešnej dobe vzácnosť.Len tak ďalej.Nech športuju a motivuju sa k lepším výsledkom.Len ma mrzí postoj mnohých rodičov k svojim malým cyklistom..Tie pokriky na unavené deti,ktoré zo seba dávaju všetko.Deti to skor odrádza než motivuje.Niekedy je to až vulgárne.Dokonca ma zarazilo ako jeden z rodičov kričal na svoje dieťa aby blokovalo dieťa za sebou.A to dokonca už kategorii MIKRO!!!! Večšina rodičov nemá za sebou žiadnu športovu minulosť a preto by nemali kaziť svojím deťom ich buducu.Mali by im byť vzorom.A inač trať bola náročná a dlhá,ale všetci si s ňou poradili.Stále treba posuvať hranice ďalej.Veď o tom je šport.

Presne tak ako píšete. Je mi jasné, že emócie rodičov sú vypäté a chcú, aby ich dieťa dopadlo čo najlepšie, ale nemôže to byť za každú cenu. Dieťa chceme udržať pri bicykli čo najdlhšie a nie, aby sa časom bálo, že zlyhá a sklame rodičov. VEĎ BICYKLOVAŤ JE ZÁBAVA! Možno v budúcnosti pripravíme aj nejaký seminár k tejto téme, ako motivovať a viesť dieťa k cyklistike, či športu. Len pred súťažou je vždy veľa finišovania s prácou a to by bol asi najlepší čas pre podobný seminár. Takže uvidíme, aké novinky prinesieme budúci rok.Ďakujeme a sme radi, že sa Vám náš projekt páči.

 by ján

ďakujeme za skvelú akciu a skvelý výber lokality!! Tu možte mať kľudne aj 1000detí, obrovský priestor a možnosti.Bola to naša druhá tohtoročná účasť na Tour a jediná vec s čím sme trochu nerátali bola dĺžka závodu kategórie Mikro ,keďže dcéru som prehlasoval z kategórie Baby:).A hlavne som jej trochu zle nastavil prevod na ťažší,lebo tento bol tak nastavený,že vydrží tak akurát to 1kolo ako ju poznám a nie 2okruhy 🙂 :).Takže boj 7-8miesto už neudržala,ale nevadí, skvelý tréning a následne sme sa ešte vyšantili hodinku na pumptruckovej dráhe...takže pekná tréningová nedeľa bola splnená na 100%

Presne tak táto lokalita by zniesla ešte väčší nápor účastníkov. Jednotlivé kolá sme trošku predĺžili a to z dôvodu krásneho počasia. Niekedy sú trate kratšie kopcovitejšie a niekedy rovinatejšie a dlhšie. Tak ako na "veľkých" pretekoch. Umiestnenie Vašej dcéry je výborne ak je vekom Baby a bojuje o prvú desiatku! Konkurencia sa z roka na rok zväčšuje a sme radi, že rastieme nielen počtom účastníkov, ale prichádzajú k nám aj kvalitní cyklisti aj keď sú trate o poznanie jednoduchšie ako na tratiach slovenského pohára.

 by Dada

Dakujeme za vybornu organizaciu a aj za novinky. Casomiera, zoradovanie deti, respekt voci "Jurkom" (JURY), ... tentokrat sa k tomu pridal aj velkorysy priestor dostihovej drahy. Dat bikros aj kategorii mini by bolo ozaj riskantne, aj ked tie deti by to dali. Len ich bolo velmi vela. 🙂

Predsa len mam jednu otazku - prezentacia je otvorena do 10.00h. Ked vsak niekto vie, ze startuje az neskor (Mili chlapci, mladsi ziaci, ...) a je prihlaseny online vopred, nemohol by sa prezentovat az povedzme o 11-12.00h? Lebo potom sa treba hodiny ponevierat po areali. Takto by stacilo prist tak 1-2h pred startom, samozrejme, treba pocitat s rizikom, ze start nestihneme. Roky skusenosti vsak pri odhade pomozu. Hlavne, ked DTPS je dalej od bydliska, netreba vstavat rano o piatej, pripadne nocovat.

Ďakujeme. Presne ako píšete Mini aj Mili by bikrosovú dráhu bez problémov "dali" nepochybujeme o nich - ale presne tak - sú to veľmi početné kategórie a jediný pád nám dráhu zablokuje a ostatným cyklistom vzadu ostanú len "oči pre plač". Teraz bola trať tak široká, že pozícia na štarte nezohrávala žiadnu rolu.Viem, že by viacerým pomohlo, aby sa mladší, starší žiaci zaregistrovali aj neskôr, ale problém je ten - že časomiera už počas pretekov nemá časový priestor na to, aby do systému dohrávala cyklistov neskôr prihlásených. Pokiaľ by sme to robili, prestoje medzi kategóriami by boli väčšie a to nechceme. Pokiaľ by v budúcnosti nejaká možnosť v tejto veci bola možná, radi ju v prospech účastníkov využijeme.

 by Peter

Ďakujeme organizátorom a všetkým, ktorí sa podieľajú na DTPS. Trať bola opäť pekná, technická a dlhá - takéto dlhé koliečka tento rok asi ešte neboli 🙂 Do Topoľčianok sa radi vrátime

Tešíme sa, že sa páčilo. Predpoveď počasia bola dobrá a tak sme trošku trate natiahli. Snažili sme sa tak, aby ste svojich cyklistov stihli viackrát za okruh.

 by Miroslav Kozman

Bolo super....Decka si to neskutocne uzili...Dakujeme...Buduci rocnik skuste dat uz aj v Martine....dik...

Ďakujeme za pochvalu. Ponúk na Detskú tour Petra Sagana 2018 máme z mnoho lokalít. Bude z čoho vyberať. Pre nás výhodu je pokiaľ v dejisku funguje aj cyklistický klub, ktorý nám uľahčí prípravu zázemia.Top