Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Šamorín 18. jún 2022
Average rating:  
 4 reviews
 by Martina Hečková

Miesto a organizácia super 🙂

Za mňa veľké sklamanie občerstvenie. Chápem že X-Bionic nechce nejakú konkurenciu na svoj pozemok, ale to bolo strašné! Na prvú kávu sme čakali vyše 20min, kamarátke pokazili objednávku 3x, až to s nimi vzdala a proste si zobrala čo jej doniesli. Na ďalšie pitie bola čakačka opäť 20min. Problém ani tak nebol v rade, že tam človek čakal, ale kým mu to pripravili.. boli úplne neorganizovaný a chaosovali. Pri tom ako bolo teplo, to nebolo príjemné. Nabudúce by to mohli vymyslieť inak.

Plne s Vami súhlasíme. Aj my sme to vytkli ako jediný nedostatok práve výdaj pitie,stravy v reštaurácií.

 by Lukáš

Celkovo organizácia je ako vždy na výbornú, areál ponúkol opäť dobré zázemie a aj trať bola výborná, keďže sa na nej vystriedalo niekoľko povrchov a urobili ju zaujímavejšou. Celkovo tu nie je čo vytknúť.
Jedinú pripomienku mám k chaosu, ktorý vznikol na radení na štarte. Podmieňovať poradie času vyzdvihnutia štartového čísla je nelogické minimálne u detí, ktoré sa zúčastňujú pravidelnejšie. Primárne by som ich radil podľa bodov, čo si myslím, je najférovejší prístup. Snáď ohlásený prístup radenia na štart v Košiciach sa prenesie aj do ďalších kôl.

Jedna myšlienka do budúceho ročníka - rozdelte najmladšie 3 súťažné kategórie z dvojročníkov do jednoročníkových, štartovať môžu kľudne aj spolu ale vyhodnotenie by som navrhoval rozmeniť na drobnejšie. Napríklad Stupavský Kaktus bike maratón to tak má a myslím si, že je to férovejšie, keďže tie rozdiely sú tam medzi deťmi v tomto veku ďaleko výraznejšie.

Ďakujeme za Vaše postrehy.Košice radenie vyskúšame a uvidíme ako ďalej. V minulosti nám štartovalo na jednom kole aj viac ako 600 detí a tam by sme nápor pred 10tou nezvládli (veď keď radíme podľa priebežného poradia, nikoho nemotivujeme prísť skôr). Teraz v Košiciach až taký nápor isto nebude. Rozdelenie kategórie po jednom roku bola témou už v minulosti., zatiaľ sa k nej z vicerých dôvodov neprikláńame. Riešili sme to oceňovaním biely dres pre "prvoročáka".

 by Mária

Pekne pripravené preteky. Kladne hodnotím aj zmenu trate, ktorá bola zaujímavá aj pre kategóriu Micro. Chválim aj sprievodný program. Šamorín patrí medzi naše obľúbené preteky.

Sme radi, že aj nová trať sa páčila.

 by Lucia

Vydarena etapa zatial sa nam pacilo najviac pocasie prialo aj ked bolo horuce ale dalo sa kde schovat. Trasa super pre decka najma rovinaty start a celkom rychle nasadenie a nasledne ciel v kopceku. Velmi mily organizacny tim a dobrovolnici super palec hore. Samorin krasny moderny areal. Dakujeme

jééj ďakujemeTop