Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Červený Kláštor 27. september 2020
Average rating:  
 4 reviews
 by Jaro Hajdúch

Pekná bodka za tohtoročnou sériou DTPS situovaná v nádhernom prostredí Zamaguria, ktoré určite očarilo všetkých zúčastnených. Priebeh súťaže a organizácia na veľmi vysokej vlastne profesionálnej úrovni, atraktívna trať pre súťažiacich, rovnako pre divákov. Pre deti úžasný zážitok, až nám je ľúto že to pre nás končí, keďže sa nám syn prehupol do vyššej vekovej kategórie. A ešte by som touto cestou chcel poďakovať všetkým súťažiacim v kategórii Muži, ktorí ma pustili dopredu, kvôli povzbudzovaniu starších žiakov som skoro nestihol štart.

My Vám ďakujeme za nezištné pomáhanie pri stavbe tratí nielen v Červenom Kláštore.

 by Peter Olejník

Super cyklo akcia

 by Tomáš Krutý

V prvom rade veľké ďakujem organizátorom, pomocníkom, sponzorom. Tento rok sme sa zúčastnili na všetkých kolách a všade bolo super, trate boli vždy pripravené veľmi dobre, organizácia bola na každom kole veľmi dobre zvládnutá. Dnes krásne prostredie, počasie vyšlo, aj slniečko nám svietilo. Tešíme sa už na budúci rok, ak nám to čas dovolí, vždy radi prídeme. Ešte raz veľká vďaka, ste super.

Ďakujeme. Spokojnosť nás nabíja energiou 🙂

 by Michal

Nádherný areál v nádhernom "kúte" Zamaguria. Aj počasie bolo takmer ideálne. Atmosféra pre detská ako na veľkých pretekoch. Profesionálna časomiera. Trať atraktívna hlavne pre divákov a rodičov - všetko bolo vidno z jedného miesta. Pre pretekárov to bola však skôr cyklokrosová trať - ide však hlavne o atmosféru. Štart za daného počasie mohol byť riešený možno trochu vhodnejšie - na lúke. Celkovo veľká vďaka organizátorom a všetkým čo pomáhala a prispeli.



Top