Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Demänová rezort 18. september 2021
Average rating:  
 4 reviews
 by Jana Uhrinova

Opäť krasne zorganizované preteky a nádhernom rezorte. Trať pre deticky trosku náročná koli dažďu ale myslim ze im to vobec nevadilo a aj tak vsetci makali. Tesime sa na dalsie preteky opäť o rok 👏👏👍👍

Aj nám sa výkony cyklistov v teréne páčili.

 by Lubos Pecho

Trat super, skoda tej prerabky toho singlacu pred cielom, nevrcharske typy sa na tu technicku pasaz najviac tesili. Priestor ako taky az moc clenity, chybala nejaka vacsia luka alebo iny otvoreny priestor, nebola tu taka atmosfoera ako zvycajne. To, ze si hostiaci areal pytal vstupne do fun parku na 4 hodiny bolo tiez dost odveci. Hlavne ked bolo aj dost ineho programu. Ale tak, to ze slovenski podnikatelia nie su zrovna sachisti sme si uz tiez zvykli.

Záverečný singláč sme museli zmeniť kvôli bezpečnosti. Na mostíku sa šmýkalo (bolo nutné brzdiť) a hneď nasledovala prudká zátačka a hlavne menšie deti by tam padali. Lúka na zázemie by veru nebola v tom blate ideálna, miesta pri vyhlasovaní však bolo naozaj menej.

 by Tomáš Sliva

Všetko super ako vždy. Jedine by som predsa len posledné kolo dal na Červený Kláštor, kvôli dôstojnejšiemu miestu na vyhodnotenie celkových výsledkov. Myslím tribúna, veľa miesta, tráva namiesto blata...Ale celkovo celá tour je pecka, super akcia pre deti a rodičov. Len tak ďalej a ďakujeme za prácu, ktorú robíte pre nás všetkých. S pozdravom, Slivovci.

Áno amfiteáter v Červenom Kláštore tažko nahradíme.Avšak chceme obmienať finálové miesta a aj na finále sme chceli pripraviť náročnejšiu trať.

 by Tomáš Krutý

Finále ako sa patrí, super organizácia ako každý pretek a každý rok. Trať napriek blatu veľmi pekná, technická a aj do kopca, kde sa deti vytrápili a aj rodičia 😀. Tešíme sa na budúci rok. Veľká vďaka patrí celému organizačnému zoskupeniu, ktoré sa stará o Detskú Tour. Ďakujeme.

ĎakujemeTop