Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Šaľa 27. augusta 2022
Average rating:  
 5 reviews
 by J.

Zabezpecte prosim oznacenie stanu zdravotnikov, GPS suradnice k parkovisku; vodu a papier v toaletach, alebo aspon dezinfekciu ruk. V ostatnych smeroch vyborna organizacia, potesila moznost kupit okrem kavy aj Birell radler 🙂 Detom chybal stanok Bonduelle.

Áno na GPS súradnice sme pozabudli a Google vás možno posielal na opačnú stranu Váhu :-(Chýbajúci servis na toaletách nás mrzí. Bonduelle má tento rok množstvo akcií a preto u nás len na vybraných kolách Detskej tour.

 by Tomas

Super, boli sme prvy krat a dcera bola nadsena... skvela praca organizatorov, od parkovania az po organizaciu a sluzby. Super

Vždy nás pochvala od nováčikov súťaže obzvlásť poteší.Ďakujeme

 by Tomáš Vojtek

Organizácia , pretek , sprievodný program - všetko na 1*. Len pri baby kategórii by som navrhoval rozdelenie na odrážadlá (dĺžka môže ostať ) a bicykle (rozhodne dlhšiu trať ako je súčasná - pre dieťa čo vie bicyklovať je to veľmi krátke a motajú sa tam odrážadlá)

Áno trať Baby je krátka a tu v Šali obzvlášť. Zvolili sme ju hlavne preto, že následne na rovinke bola veľká kaluža a predpokladám, že malí cyklisti by si vybrali na ich veľkú radosť právu jazdu cez kalužu :-)Uvedomujeme si, že prechod medzi Baby a Mikro je potom dosť veľký, čo sa týka dĺžky trate. Lenže v Baby nám štartujú nielen 5 roční cyklisti, ale aj 2 roční a na tých je to akurát. Pokiaľ v budúcnodti bude v Baby "nabitá štartovka" viac ako 30 cyklistov, tak rozdelíme kategóriu na bicykle a odrážadlá.

 by Terezia

Organizácia výborná, trochu chýbali informácie o trati počas tréningu pred štartom. Negatívne hodnotím stánok s jedlom, kde som sa žiaľ stretla s nepríjemným prístupom. Celkovo je pre celiatikov alebo ľudí s intoleranciou problém najesť sa v stánkoch, ale aspoň býva zvykom ochota ponúknuť alternatívu ak je to možné. Odišla som síce hladná, ale atmosféra súťaže prevýšila 🙂

Áno, aj my sme požadovali od gastra väčší výber jedlá a to hlavne aj jedlá bezmäsité, či cestoviny 🙁

 by Ihelková

Ďakujeme veľmi pekne za ďalší krásny deň,deti si to užili
.Milí organizátori, skvelá atmosféra takýchto akcií by mohlo pribúdať 🙂 pribúdať

ĎakujemeTop