Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Spišský Hrhov 27. máj 2018
Average rating:  
 11 reviews
 by Ivana

Ja by som touto správou vyzvala všetkých rodičov,aby si skúsili ten pretek,tú istú trať a tú istú dĺžku trate ako jazdia ich deti. V Hrhove som zažila pani,ktorá vrieskala na svojho syna,ktorý plakal že ho bolí koleno,že ak to vzdá už s ním nikdy na preteky nepôjde,chlapec išiel 5okruhov,takýto rodičia by mali ísť rodičovský pretek.. Naozaj odporúčam len aby vedeli ako sa tie deti nadrú,tie deti musia mať z toho radosť...

 by Králiky

Znovu parádna akcia. Prostredie fakt nádherné...skoro sme odpadli, keď sme po odbočke dolu zbadali kaštieľ s parkom. Trať supe technická, zvládnuteľne náročná pre každého 🙂 Páči sa nám, že sú trate pre kategórie dlhšie, majú šancu aj pretekári zo zadných radov. Počasie na objednávku, slniečko, tieň...Potešili ste nám ocka, ktorý si už druhý krát odskúšal ako sa cítia chalani na trati 🙂 neskutočný zážitok má. Veľké ďakujeme pre všetkých, ktorí majú s touto akciou niečo spoločné. Vidíme sa na Mare.

Ďakujeme. Aj my sa tešíme, že sa preteky rodičov ujali. Je to príjemná bodka na záver, keď deti povzbudzujú ocinov, či maminy Veď bicyklovať je zábava!

 by Lenka

Nas syn sa naucil toho roku bicyklovat na Velku noc ma cerstvych 5 rokov. Hned ho to pohltilo, tak sme mu navrhli vase preteky. No je snad este zamilovanejsi do bicykla ako bol. Chce aby sme kupili vacsi, s trickom Petra Sagana siel takmer spat a vsade sa chvalil, kde bol. K organizacii : mali sme sa super, trat bola velmi dobre postavena. Vsetko bolo dobre zorganizovane. Boli sme prekvapeni, ze za 2€ sa nam usli aj darceky ci napoj. Uz sa chystame na Liptov, aj ked vieme, ze ozaj potrebujeme vymenit bicykel, na zaciatok staci hadam aj odhodlanie. Dakujeme za pekny zazitok. 😉

Veľmi nás teší keď chytíme na cyklistiku každého "drobca". Dôležité, aby to deti bavilo, tešili sa z toho a nevytvárali sme im prílišný stres na pretekoch. To potom my rodičia im znesieme aj "modré z neba". Sme radi, že sa pridávate do našej veľkej rodiny a prídete aj nabudúce za súťažou, ale aj spoznávať ďalší kút Slovenska. Veď bicyklovať je zábava!

 by Peter

Tento rok prvy krat. Miesto a celkovo prostredie velmi dobra volba! Trat este lepsia... tiahle rovinky, tien, vyslap, "cik/caky", "siskovy lesik" krasne ste sa vyhrali s tratou... no popravde ziadna trat MTB XCO SP sa nechyta... Palec hore!

Bufet bol naozaj cakacka tak na 30min... ale prezili sme...

Tesime sa na Liptov... iked to bude asi oriesok nieco zaujimave spravit na luke.

Ďakujeme, odkážem nášmu hlavnému staviteľovi trate, že sa páčilo. Sme radi, že konkurujeme traťami aj slovenskému poháru. Nie všade sa to však dá realizovať. Ak ste pravidelným účastníkom našej Tour, mohli ste si všimnúť, že oproti minulému roku sme aj predĺžili dlžky trate v každej kategórií. A je to preto, že si uvedomuje, že naši účastníci sú z roka na rok zdatnejší a my môžeme naozaj pustiť kategóriu Mini súťažiť aj na 20 minút a podobne. Mrzí ma, že v bufete sa čakalo. Ja som šiel na guláš po 17.30h a žiadna rada tam už nebola 🙂 Áno ako píšete Liptov bude pre nás poriadny oriešok. Keď sme vyberali lokality tak sme naozaj neočakávali taký nárast účastníkov. Táto lokalita s výhľadom na Liptovskú Maru je naozaj krásne, len asi primalá na našu Tour. Urobíme však všetko, čo je v našich silách.

 by ján

prostredie OK, trať v poriadku, ozvučenie konečne super,k mínusom to čo už tu bolo písané viac WC, posilniť vydávanie jedla a bude to super!! A ešte k tej tombole tiež som neni zástanca tombolových lístkov, malo by to byť na základe štartového čísla losovanie, aby to naozaj vyhrali deti ktoré súťažili !! A to ,že sa tu hovorí ,že tombola trvá dlho si nemyslím, pri tombole je jedno či už si počkám o 5-10min viac, zdržanie býva úplne inde....neskoré príchody účastníkov na prezentáciu, tým pádom posúvanie času začiatku štartov, radenie, málo štartujúcich vo vyšších kategóriách atď... losuje sa cca 10cien, môžete naraz vylosovať na začiatku napr.5-6čísel okrem tých hlavných cien a bude mať aj to bleskový priebeh 😀

Áno toalety súhlasíme, málokto našiel "cestu" na tie kúsok ďalej od zázemia. Nám sa tombola osvedčila, naozaj odovzdanie 10 cien "ide" rýchlo a hlavne na záver keď už sú všetci unavení a ponáhľajú sa už domov na školské úlohy, tak rýchla tombola príde vhod. Chceme ju stále nechať otvorenú pre všetkých, myslíme si, že 0,50 € je symbolická suma a my môžeme z vyzbieraných peňiažkov udržiavať a dopĺňať program pre účastníkov. Veď štartovné zo súťaže pokrýva maximálne 10% nákladov na samotnú súťaž.

 by Ivana

Super trať, náročná, ale výzva musí byť​ ☺ krásne prostredie, žiadne tlačenice na štarte, keďže bol tento koridor dostatočne široký. Aj budúci rok musí byť 😉

Áno tu sa široký koridor na štarte dal pripraviť. Bohužiaľ nie všade to je možné. Niekde je bonus okolie, niekde trať, zázemie a najradšej sme, keď máme obrovský areál.

 by Oľga

Veľmi sa nám páčilo, nádherné prostredie, super trať, dostatok priestoru aj na odpočinok na tráve 🙂 Z negatív - máličko smetných košov, slabšie občerstvenie (45 min. čakanie na jedlo) a nám trošku chýbala strider zóna s odrážatkami pre drobcov. Inak super akcia, klobúk dolu, ďakujeme. Určite sa do Hrhova radi vrátime

Ďakujeme. Smetné nádoby píšem nižšie. To jedlo ma prekvapuje, kedže som mal info od ľudí ktorí jedli, že strava sa vydávala priebežne. 45 minút čakania na jedlo - je strašne veľa čakania 🙁 Strider zóna nebola, nakoľko chlapci boli na akcií v Kalnici a budú chýbať aj v Marine Liptov (tam máme celkovo bohužiaľ menší priestor). Áno park na piknik, deku, relax v tieni bol ideálny 🙂

 by Peter

Organizácia tradične perfektná, prostredie, park a trať na jednotku takže za nás môže byť Hrušov aj ďalší rok. Ale bolo by fajn pridať toalety a nádoby na odpad 😉 Pretek rodičov si deti užívali asi viac ako my súťažiaci 🙂 A aj keď to je zábava, nemyslím to vôbec v zlom a poradie rodičov mi je absolútne fuk tak podľa Vašich pravidiel sú cyklokrosové bicykle zakázané. Aby sa tam nabudúce neobjavili aj e-bajky 😉 Držím palce a tešíme sa na ďalšie kolá

Ďakujeme za postrehy. Smetných nádob sme mali 15ks, ale všimol som si, že niektoré boli naozaj plné. Toalety boli posilnené na obecnom úrade, čo je 100m od akcie, boli tam aj smerovníky, ale kedže neboli "na očiach" ľudia čakali na rade na toalety pri prezentácií. Áno plne s Vami súhlasím - preteky rodičov sú pre zábavu, či už ich alebo detí, ale pravidlá treba dodržiavať. Až počas pretekov som si všimol jeden cyklokrosový bicykel a už som nechcel rodiča zastaviť. Aj v súťažnom poriadku máme uvedené, že cyklokrosové bicykle sú na pretekoch zakázané. Nabudúce to už bude verím v poriadku, predpokladám, že išlo o neznalosť súťažného poriadku ako úmysel cyklistu-rodiča.

 by Andrea

Perfektné! Výborné zorganizované všetko na 1*. Dúfam, že budúci rok to bude opäť tu.

Ďakujeme. Na to, aby sa súťaž v danej lokalite zopakovala aj ďaľší rok vždy potrebujeme tri krát ÁNO. A to my ako hlavný organizátor, účastníci podujatia a miestny spoluorganizátor. Ak sa všetci zhodneme, prečo nie?!

 by Jozef

Oplatilo sa prísť. Prostredie v parku ideálne, trať dostatočne dlhá a náročná. Počasie vyšlo a dalo sa kde skryť pred slnkom. Možno jedna poznámka k tombole: Ak sa predtým losovali štartovacie čísla detí, tak podľa mňa by ste mi mali predať iba toľko lístkov na tombolu, koľko detí som prihlásil. Tým, že predávate lístky každému a akékoľvek množstvo sa vlastne stráca celá pointa tejto tomboly, a to že je to tombola určená pre pretekajúce deti.

Aj nám sa prostredie parku páčilo a preto sme zavítali premiérovo práve tu.Zmena v tombole nastala hlavne kvôli tomu, že niektorí ľudia odchádzali skôr a žrebovalo sa dlho. My nedokážeme zistiť, či ten čo si zakúpi tombolu si kúpil jednen lístok, či viac. Nie je našim cieľom taktiež zistovať, či ten čo si kúpi tombolu štartoval, alebo jeho dieťa štartovalo na Detskej Tour (myslíme si, že väčšina účastníkov má na akcií rodinného príslušnika a cudzích divákov je minimum).

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 


Top