Zaujíma nás Váš názor. Prosím napíšte hodnotenie na toto kolo. Chceme sa neustále zlepšovať. Vopred ďakujeme za zaslanie názoru.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Kežmarok 17. jún 2018
Average rating:  
 7 reviews
 by Martin Zipaj

Super akcia!!! Bol isme prvý krát, ale určite si to zopakujeme. Škoda len, že nebola pri registrácii detí uvedená aj kategória rodičia /aspoň ja som to tam nevidel/..určite by sme sa zúčastnili. Ale inak klobúk dole👍👍👍

Je nám ľúto, že ste si nevšimli súťaž rodičov. Treba sledovať aj FB Detská Tour, tam informujeme aj o súťaži rodičov.

 by Diana Šimová Holubová

Výborné zázemie, dostatok chládku, dobrý prístup k trati (dalo sa bez ťažkostí povzdbudzovať po celej dĺžke), príjemná trať na malom okruhu (možno trochu "hladká", a teda rýchla, takže keď čelo peletonu dobehlo chvost práve v jedinom esíčku, nastala hromadná havária, ktorú si však mikráči zatiaľ neodpustili na žiadnom kole, myslím) a skvelá organizácia. Tešíme sa do Považskej!

V Kežmarku je pri hrade myslíme výborné zázemie. Trať sme dali najdlhšiu ako bola možná. Pri výkonnostných rozdieloch je vždy pravdepodobné, že sa cyklisti dobehnú aj o kolo a tí najlepší sa musia učiť aj predbiehať.

 by Ľudmila Fedorová-Čimborová

Po dlhej ceste deti dali pekné výsledky bez úrazu a záver bol pre nás prekvapením a učrite motiváciou do budúcna... Po tohtoročný úrazoch a trošku neúspechoch výhra v tombole nás veľmi milo prekvapila a chalani sa tešia veľmi pekne ĎAKUJEME ! A organizácia klobúk dole na veľkej úrovni! Tešíme sa nabudúce.

Sme radi, keď sa nepodarí dostať na stupne víťazov tak sa usmeje šťastie aspoň v tombole.

 by Michal Rakay

Dakujeme cela rodina. Miesto aj organizacia boli super. Velmi sa mi pacilo ze domaci klub bol velmi silno zastupeny. Tesime sa aj nabuduce.

Áno Kežmarok je silné cyklistické zázemie. Či už pomocou pri organizácií, ale aj účasťou mladých klubových cyklistov.

 by Ján Cirák

Super bolo. Urcite pokracujeme dalej v Povazskej Bystrici

Je fajn keď pokračujú cyklisti v celom seriály našej Tour

 by Zuzana Cook

Bolo super, dakujeme velmi pekne. 👍🏼👍🏼

Sme radi keď sa páči!

 by Miroslav Kocak

Dobrý deň, pozývam vás do KošícTop