Aj v roku 2019 zavítal medzi našich cyklistov v tom čase už 3 násobný majster sveta Peter Sagan

Aj v roku 2019 zavítal medzi našich cyklistov v tom čase už 3 násobný majster sveta Peter Sagan. Ale poďme po poriadku.
 
V úvodnom kole nás privítala slnečná Rimavská Sobota a s miestnymi organizátormi sa nám podarilo pripraviť zaujímavú a rýchlu trať. Ozvali sa nám aj z X bionic Sphere a taká príležitosť sa neodmieta.
 
V Šamoríne nás čakal krásny dostihový areál a množstvo divákov. V Žiline sú tradičné technické trasy a to sa mnohým cyklistom páči a tu sme aj presunuli samotný štart pretekov, ktorý bol v minulosti v miernom kopci. Spišský Hrhov tradične nesklamal a aj keď všade naokolo bola búrka, nás opäť na Detskej tour dážď obišiel. V Novej Dubnici sme s miestnymi nadšencami dokázali, že aj na relatívne malom priestore školského areálu sa dá pripraviť zaujímavá trať. Do Trnavy sa nám sľúbil Peter Sagan a to aj splnil a odovzdával ceny a bola aj autogramiáda. V závere tradičná Nitra v parku a výborné Košice na Jahodnej. Finále, kde sme mali zásluhou generálneho partnera aj veľkoplošnú obrazovku a prenos s pretekov. Finále ako sa patrí! A k tomu vyžrebovaní víťazi cestovali za Petrom Saganom na Majstrovstvá sveta do Yorkshiru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.Top