Záverečné informácie k DTPS v Žiline

Prinášame záverečné informácie k Žiline. Na parkovanie využívajte bezplatný vstup do areálu Žilinskej Univerzity (vstup Univerzitná ulica aj Veľký diel). Parkovacie zóny sú vyznačené aj v propozíciách súťaže.
Kvôli minuloročnému komplikovanému prístupu na štart zriadime štart a zoradisko priamo v areáli. Vstup na trať pre divákov bude len na krajoch oplotenia, viď priložená mapka. Prosíme o disciplínu pri prechode z areálu do lesoparku.
Nakoľko očakávame opäť veľkú účasť prosíme, aby ste si prezentáciu nenechávali na poslednú chvíľu (prezentovať sa môžete aj dnes (utorok) od 17h.) Zajtra len pre kategóriu mladších žiakov-čky, starších žiakov-čky a rodičov bude prezentácia do 11h. Pre ostatných uzávierka prezentácie v stredu o 10h. Okrem bohatého kultúrneho programu pre Vás generálny partner SLSP pripravil službu Pig2go (foto pre každého cyklistu, ktoré si stiahnete po pretekoch na stránke www.detskatour.sk). Tešíme sa na Vás.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.Top