výsledky podľa kôl 2014

výsledky podľa kôl 2014

Výsledková listina: Formát PDF
Por.Št.čísloMenoPriezviskoBydlisko/klubČasOdstup
Baby dievčatá
120DášaFecková
Bernolákovo
250LindaLíškováSenec
322Kristína
ŠvarcováBratislava
42LauraŠurkováDunajská Lužná
525NataliaHradskaBratislava
666Miriam AnnaGrňováSvätý Jur
761VeronikaBobovská
Pezinok
854NelaGregorovičováBratislava
923Kristína
Gáboríková
Svätý Jur
1033LuciaSyrová
Pezinok
1146ViktoriaŠtevánkováSvaty Jur
1235KatkaKnížováZohor
1311LuciaDluhošováBratislava
1418LenkaĎurovičováViničné
1521LeilaPavlisSvätý Jur
1614Natália
HluškováPezinok
174ZuzanaManzelová
Svätý Jur
1838NinaPorembová
Bratislava
1926Diana ElizabethBodišováPezinok
2047TerezaHromádková
Bratislava
2160NinaSýkorová
Nitra
2268NinaHaasová
Banská Bystrica
2356AnnaŠvecováModra
2463ZojaŇuňukováBratislava
2541NelaEisnerová
Bratislava
2652LeaNagyBratislava
2727Natália
Kalinová
2837EmaTlumačováBratislava
Baby chlapci
149LukášWiebauerBratislava
21KajkoBreyerSvätý Jur
357FilipKuzmaNové Zámky
417TobiášStrempekPezinok
558Dávid
GardianŽilina
628DanielSzabó
Svätý Jur
736DavidŠimovčíkBratislava
840TeodorKoseckyModra
96RadekBohuslavNitra
1064AlexSzombathNove Sady
1151OliverHavrillaBratislava
1216Sebastián Samuel
BodišPezinok
1312LukášHankobratislava
1453PeterGregorovičBratislava
1519SebastianViolaSvaty Jur
165JonášPalajMalinovo
1755DanielMudrák
Chorvátsky Grob
1848LukasGabcikBratislava
1934OndrejVojtíšekTrenčín
2015MartinBachmayerSvätý Jur
2113FilipBilický
Svätý Jur
227FilipHlušekBratislava
2339TomášSirotekOkoličná na Ostrove
248MatusKlucarBratislava
2559PeterPucherČakany
263BystrikHorvath-novanskySvaty Jur
2742MartinSlovák
Ondavské Matiašovce
2824MatúšRusnák
Senec
2967AlexPipíškaVelky Biel
3032MatejRadovichBratislava
3131OliverKrajcerStupava
3244MathiasMachálik
Bratislava
3329JurajGendeš
3430ZakReznakSenec
3543LenkaRezáková
Nitra
3665FilipHerstekBratislava
3710DanielDluhošBratislava
389MichalKlucarBratislava
3945SimonSitár
Hviezdoslavov
Mikro dievčatá
1220TerezaĎuríkováBudča03:15
2215DenisaBajanová
Bratislava03:4100:26
3208MartinaPitoniaková
d102-Okres Bratislava II03:4300:28
4221NinaGregorovičováBratislava03:4800:33
5213BarboraBertóková
Tomášov03:5000:35
6214TatianaKurnická
Nové Mesto nad Váhom
03:5100:36
7218BiankaHlavatá
Nemčiňany04:0800:53
8205HanaKonikovaSvaty Jur04:1200:57
9203BarborkaJakušováSvätý Jur
04:1300:58
10216LuciaSlováková
Ond.Matiašovce04:1601:01
11206ElizkaNemčeková04:1901:04
12207KarolinkaGajdosovaStupava04:2101:06
13200KarolinkaKarabovaBratislava04:3801:23
14211SimonaJuráni
Svätý Jur
04:4201:27
15222Kristína
Gáboríková
Svätý Jur
04:4601:31
16223Viktória
Zemanová
Bratislava04:5001:35
17204Natália
Bilická
Svätý Jur
04:5901:44
18217Kristína
Krucká
Bratislava05:0801:53
19212VivienSrnová
Bratislava05:1101:56
20202Natália
Kubáni
Svätý Jur
05:1301:58
21219TamaraBaroková
Svätý Jur
05:1401:59
22201AlžbetaHorvathova-novanská
Svätý Jur
05:2302:08
Mikro chlapci
1142LukášGardianŽilina02:16
2134MatejHromádka
Bratislava02:3300:17
3149EduardMiľoBratislava02:4300:27
4106MartinRutaiBratislava02:4800:32
5102OliverŠiranecSvatý Jur
02:5000:34
6127RadoslavSirotekOkoličná na Ostrove02:5100:35
7133MarekMilotaBratislava02:5300:37
8111ŠimonNovotaSvätý Jur
02:5800:42
9129MartinNeradovičStupava02:5900:43
10150AdamSzombathMalé Zálužie03:0300:47
11112MarekKubicaStará Bystrica
03:0500:49
12125FilipKnížZohor03:1500:59
13146Maximilián
Dohnálek
Popudinské Močidľanyporadie bez času
14108OskarBachratý
Svätý Jur
poradie bez času
15101MartinKolimár
Pezinokporadie bez času
16147AlexanderDohnálek
Popudinské Močidlanyporadie bez času
17143NinoBorovský
Pezinokporadie bez času
18120Marián
HildebrandPezinokporadie bez času
19135SamuelGubišSvätý Jur
poradie bez času
20145SamkoBorovský
Pezinokporadie bez času
21132SamuelSliackyBratislavaporadie bez času
22124MichalBunčákPezinokporadie bez času
23113Maximilián
Juráni
Svätý Jur
poradie bez času
24335AdamHorňákBratislavaporadie bez času
25151TomášJablonický
Senicaporadie bez času
26130JakubHricaBratislavaporadie bez času
27110JakubFintorBratislavaporadie bez času
28117Ján
ChromekBrusnoporadie bez času
29114LukᚊvarcBratislavaporadie bez času
30138Hugo NagyBratilavaporadie bez času
31141AdamJedličkaBratislavaporadie bez času
32136MartinHavrillaBratilavaporadie bez času
33131DanielSándor
Bratislavaporadie bez času
34140MichalKacinaTrenčínporadie bez času
35123FricRosuBratislavaporadie bez času
36152JakubUváčekBratislavaporadie bez času
37104MatusFerenciBratislavaporadie bez času
38115AdamRybár
Pezinokporadie bez času
39128TimotejKoseckyModraporadie bez času
40126SamuelKlozík
Svätý Jur
poradie bez času
41109DanielNemčekSvätý Jur
poradie bez času
42107MatejNemecStupavaporadie bez času
43105JakubHatnančíkBratislavaporadie bez času
44116Ján
Rusnák
Senecporadie bez času
45122DavidGendešBratislavaporadie bez času
46119MichalKalinaSenecporadie bez času
47148DomonikHerzBratislavaporadie bez času
48137MatejSlabý
Trenčianska Tepláporadie bez času
49118OlegHalenkovičSvätý Jur
poradie bez času
50121JurajBeladičBratislavaporadie bez času
51103Ján
VargaModraporadie bez času
Mili dievčatá
1401KristianaOrlíková
Ivanka pri Dunaji02:48
2416DorotaVojtíškováTrenčín02:5100:03
3411ZinaPolickTrencin03:0300:15
4409TamaraPolickTrencin03:0600:18
5413AlexandraKuchtová
Rovinka03:1500:27
6422AnnaRžoncováTrenčín03:2300:35
7410AlexandraVlčkováBratislava03:3100:43
8423LianaDohnálková
Popudinské Močidľany03:3500:47
9417AlicaBajanová
Bratislava03:4700:59
10421EvaLuknárová
Bratislava03:4700:59
11412SilviaKátlovská
04:0701:19
12408SimonaStrempeková
Pezinok04:1501:27
13405HanaBachmayerová
Svätý Jur
04:1601:28
14402GabrielaOrlíková
Ivanka pri Dunaji04:3301:45
15414Katarína
Szabóová
Svätý Jur
04:3601:48
16407PaulinkaGajdosovaBratislava04:3901:51
17419Paulína
LičkováSvätý Jur
04:4501:57
18400Natália
TrubačováPezinok04:4601:58
19424EmaVraníková
Veľký Biel05:1102:23
20403SilviaAchbergerová
Svätý Jur
05:1502:27
21418ZuzanaSliackaBratislava05:1902:31
22406BarboraĎurovičováViničné05:2402:36
23415Natália
Nemcová
Pezinok05:2902:41
420VandaZelená
BratislavaDNF
Mili chlapci
1334SamuelFedorZvolen04:44
2328AlexanderVeľkýLozorno05:1900:35
3329SamuelJašurekIlava05:2600:42
4343ViktorPusicaBratislava05:3900:55
5324Kristián
RadovichBratislava05:4901:05
6326MartinDragún
Modra05:5301:09
7327TomášSyrový
Pezinok05:5601:12
8330AdamTrnkaMalacky05:5701:13
9306MatúšPalajMalinovo05:5701:13
10314Ján
ŠpánikBratislava05:5701:13
11304TomasSzalaysvaty jur06:0201:18
12344AndejMelicherSvätý Jur
06:0401:20
13300Adrián
Maják
Dubnica nad Váhom
06:0601:22
14337LukasKuzmaNové Zámky
06:0701:23
15510JakubRybár
06:3101:47
16331RiškoKucianBratislava06:3201:48
17332AndyKummerBratislava06:4001:56
18316Oskar ĎanovskýBratislava06:4101:57
19323AndrejKrajcerStupava06:4101:57
20333JakubKrulický
Bratislava07:0602:22
21325TomašLabár
Bratislava07:0902:25
22339ŠimonBalaškoChorvátsky Grob
07:1202:28
23301JakubJavorDubnica nad Váhom
07:1602:32
24305SamuelNeštickybratislava07:2802:44
25321FilipMeierPezinok07:3102:47
26340MartinKompanBratislava07:3502:51
27302ŠimonBelošovičBratislava07:3802:54
28338SamuelDrahošLozprno07:4002:56
29315TobiášGregorBratislava07:4102:57
30342AdamSýkora
Nitra07:4803:04
31308JonášJakušSvätý Jur
07:4903:05
32313OliverDritomský
Budmerice07:5003:06
33307AdamFerenciBratislava07:5703:13
34318RadkoHradský
Bratislava07:5903:15
35317Janko VladkoDravík
Považská Bystrica08:0203:18
36322DamianDrahošPezinok08:2803:44
37319PatrikKátlovský
08:5504:11
38341TomášSzabo09:0504:21
39336JurajMudrák
Chorvátsky Grob
09:3904:55
40312PatrikHlavačkaBratislava09:5705:13
41303TomášValčekSvätý Jur
10:0505:21
42345JakubŠčepánBratislava10:1405:30
43309ŠimonJakušSvätý Jur
10:5906:15
44320SamuelSitár
Hviezdoslavov - kolo
45311MatejViznerGrinava - kolo
310Ján
GandžalaPohorelá
DNS
Mini dievčatá
1606DanielaHulová
Topoľčany05:34
2601VeronikaOrlíková
Ivanka pri Dunaji05:4400:10
3602TamaraSlobodovaRača8Bratislava05:4800:14
4605Terézia
ŠpánikováBratislava06:0700:33
5609LauraBilská
Svätý Jur
06:1700:43
6603BarboraKubicová
Stará Bystrica
06:2200:48
7604HanaJančíkováBratislava06:2700:53
8607Zuzana TerezaSmejovcá
Bratislava06:3901:05
9600VeronikaTrubačováPezinok06:4001:06
10608AlenaLičkováSvätý Jur
06:5201:18
Mini chlapci
1532ChristianHaasBanska Bystrica06:51
2501JergušPalajMalinovo06:5800:07
3526MatejHricaBratislava07:0500:14
4513Jakub pavolChromekBrusno07:2800:37
5500MatejŠurkaDunajská Lužná07:3000:39
6528PavolLajstrík
Nitrianske Pravno07:3000:39
7506SamuelNovák
Bratislava07:5201:01
8519RomanBruňackýBratislava08:0801:17
9504Róbert
KatonaSvätý Jur
08:0801:17
10511MiroslavKozík
Dolný Lieskov 24
08:1801:27
11529RobertMajerík
Bratislava08:1901:28
12508FilipDritomský
Budmerice08:2201:31
13503AdamCedzoPezinok08:2901:38
14531JakubJablonickySenica08:3301:42
15522FilipRadovichBratislava08:3401:43
16518FrederikSvoradVeľké Ripňany08:3801:47
17520MatejMišákBratislava08:4501:54
18527MatušĎuríkBudča08:5302:02
19517MartinHargašSvätý Jur
08:5502:04
20530PeterTřebenskýBratislava09:1502:24
21525MarkoEisnerBratislava09:3002:39
22512TomášKováčikSenec09:4902:58
23523DanielŠimovčíkBratislava - kolo
24516JakubAdamík
Svätý Jur
- kolo
25514RomanRichterSvätý Jur
- kolo
26515HugoHalenkoičSvätý Jur
- kolo
27507ŠimonViznerGrinava - kolo
28509PeterFeckoBernolákovo
- kolo
29524DanielKmiťBratislava - kolo
502TomášVrlák
Bratislava - RačaDNF
Mladšie žiačky
1802TerezaKurnická
Nové Mesto nad Váhom
11:14
2801PaťkaKmotorková
Topoľčany14:3103:17
3800TatianaHanusová
Bratislava14:5803:44
Mladší žiaci
1706TimotejLaktišTopoľčinky11:49
2710FrantišekChrastina ml.Čadca11:5900:10
3701ŠimonKubišDetvianska Huta12:4300:54
4709PeterMeierPezinok13:0301:14
5702FilipKuzmický
Bratislava13:0401:15
6705JurajGálik
Limbach13:3301:44
7707AlexWiebauerBratislava13:3901:50
8715AdamZemanBratislava13:5502:06
9704IvanChrapaSvätý Jur
14:4102:52
10700TadeášJakušSvätý Jur
15:1903:30
11708HugoZelenák
Branč15:2903:40
12714TomášKšinskýBratislava15:3103:42
13703JakubKonikSvaty Jur15:5104:02
14713BrunoPrítrský
Svätý Jur
15:5704:08
15716ErikZibrín
Krakovany16:0604:17
16711BranislavŠmatlánekBratislava16:2704:38
Starší žiaci
1910RomanKurnický
Nové Mesto nad Váhom
18:45
2909TimotejBugár
Topoľčianky18:5300:08
3904KrištofPolák
Bratislava19:0600:21
4901LukášKubišDetvianska Huta19:5301:08
5908VojtechGaborikSvaty Jur21:3702:52
6905MartinBognár
Svätý Jur
21:4302:58
7900BorisSlobodaRača8Bratislava21:5003:05
8914SamuelZaťkoBratislava22:0303:18
9906RenkoKozačiksväty jur
22:3203:47
10911MarekTrnkaMalacky22:4704:02
11913TomášHronský
Marianka22:4804:03
12902Kristián
PodobaBratislava22:5804:13
13912JakubBudayBratislava24:2805:43
14907FrantišekKubikŠaľa Veča25:4907:04
Kadetky
1904MartinaŠefčíkováCykloSpiš01:13:38
2888RadkaTabačkováKošice01:16:0402:26
3943Natália
ĎugelováPoprad01:19:3605:58
4889StanislavaMlynarčíkováCK Energia Svit01:32:0718:29
5890MiriamDojcarová
Limbach01:32:1518:37
Kadeti
1936SamuelŠoškaDivina Racing Team52:57
2804BranislavGašparíkDivina Racing Team53:4100:44
3902JurajBenčuraKaktus Bike team Bratislava53:5901:02
4951PeterHlavaBratislava55:2002:23
5895Dávid
HorniakKaktus Bike team Bratislava57:3504:38
6939MichalVávra
Mariánka
59:4106:44
7898AndrejOndruškoKaktus Bike team Bratislava59:4306:46
8897JurajPajdlhauserKaktus Bike team Bratislava01:00:0007:03
9920PatrikChrenŠK Topoľčianky01:00:2007:23
10805ChristianHeffnerModra01:01:1008:13
11921AndrejTencerŠK Topoľčianky01:01:4408:47
12812MartinJablonický
Senica01:01:5508:58
13810RichardBothKomárno
01:02:2209:25
14901JakubDrgoňKaktus Bike team Bratislava01:04:1411:17
15914RomanRiškoMestečko01:04:5111:54
16900JakubGašparíkKaktus Bike team Bratislava01:07:4914:52
17811Márk
Németh
Komárno
01:09:4916:52
18807Matej
RžoncaFinančné centrum Team01:10:3117:34
19808MatejZajacJUMP SPORT KLUB Košice01:10:5417:57
20916MartinKováčikSenec01:12:2419:27
21806JozefKáčerDubnica nad Váhom
01:13:3620:39
22813DominikŠúrkaDunajská Lužná01:14:3521:38
23899ErikKrajčovičKaktus Bike team Bratislava01:15:0122:04
24803Ján
KršákVasiľov01:19:2126:24
25917PatrikKozík
Dolný Lieskov
01:19:3426:37
26815AdamDolinayCK Energia Svit01:20:4127:44
27925DarioDominWELO bike team Piešťany01:30:3737:40
28911TomášBreyerVeľké Leváre01:30:5437:57
29814AdamSršeňBratislava01:47:5154:54
Výsledková listina Považská Bystrica - Detská tour Petra Sagana Výsledková listina: Formát PDF
Por.Št.čísloMenoPriezviskoBydlisko/klubČasOdstup
Baby dievčatá
12KatkaŠichtováMartin
27KatarínaCendaliNitra
318IrenaPavlíkováSlávnica
424MichaelaDomanováNová Dubnica
59NinaSýkorováNitra
61KarolínaVarhaníkováPovažská Bystrica
713AlicaBoďováTrnava
823KarolínaKuchárikováMartin
922MáriaKorbášováBytča
1026TerezaHromádkováBratislava
Baby chlapci
120TomášPecíkDolná Mariková
210ŠimonBubeníkTrenčín
312MariánBučekMilochov
421FilipMelicherčíkPovažská Bystrica
525AlexMackoLysá pod Makytou
65MichaelRafajZlín
716NikolasMadžoPiešťany
83ErikŠutoríkUdiča
98OndrejVojtíšekTrenčín
1011DávidGardianŽilina
1114MatúšRusnákSenec
1217MatúšŠpernakovičPuchov
1315FilipBielProsné
1419OliverKrajcerStupava
Mikro dievčatá
1227LíviaNogováMartin 801:57
2226MiriamŠichtováMartin02:1500:18
3231ZuzanaPúčkováDubnica nad Váhom02:3900:42
4228TatianaKurnickaNové Mesto nad Váhom02:5400:57
5232KorbášováBytča03:0201:05
6230TerezaŠvecováPovažská Bystrica03:2701:30
7225AdriankaŠichtováTur.Štiavnička03:3301:36
8229LenkaLajstríkováNitrianske Pravno03:5601:59
224KatarínaŠpaniheľováPovažská BystricaDNS
Mikro chlapci
1105MichalŠichtaKHC Turčianske Teplice01:46
2110LukášGardianŽilina02:0000:14
3103JakubkoŠichtaTurčianska Štiavnička02:0100:15
4115MatejFraneiskyPovažská Bystrica02:0400:18
5101MarekKubicaStará Bystrica02:1300:27
6102MartinRutaiBratislava02:1500:29
7125MatejHromádkaBratislava02:1600:30
8118AlexanderDohnálekPopudinské Močidľany02:1700:31
9108MichalKacinaTrenčín02:1900:33
10114PeterChochelHorná Mariková02:2000:34
11113MarekMilotaRadošovce02:2100:35
12117OliverJanúchPovažská Bystrica02:2100:35
13119MaximiliánDohnálekPopudinské Močidľany02:3700:51
14111JanChromekBrusno02:3700:51
15107LadislavKolenčíkDubnica nad váhom02:3900:53
16123MiroslavČechutyDubnica nad Vahom02:5001:04
17112PeterBučekMilochov02:5101:05
18124MartinMackoLysá pod Makytou02:5301:07
19109JakubZanický
Žilina03:1001:24
20122TomášKuchárikMartin03:1701:31
21121MatejJuskaPovažská Bystrica03:1901:33
22116AdamGlovniakČadca03:2001:34
23106PeterŠvecZilina03:2101:35
24100MiroslavMichálekFC Team03:5102:05
25120FilipMelišPovažská Bystrica04:3202:46
104PeterKurucPrievidzaDNS
Mili dievčatá
1438TamaraPolickTrencin02:53
2426SilvinkaŠichtováTurčianska Štiavnička02:5400:01
3433KristianaOrlíkováIvanka pri Dunaji02:5500:02
4436EmaSmatanováPovažská Bystrica03:0000:07
5425AnnaRzoncovaTrencin03:1500:22
6437ZinaPolickTrencin03:2100:28
7428RebekaFajthováProsné03:2200:29
8430DorotaVojtíškováTrenčín03:2300:30
9429VaneskaŠatkováDubnica nad váhom03:2800:35
10439LianaDohnálkováPopudinské Močidľany04:0101:08
11434GabrielaOrlíkováIvanka pri Dunaji04:0601:13
12427MartinkaŠvecovaZilina04:1501:22
13431KarolínaGardianováŽilina04:2201:29
14435SandraHaluškováPúchov04:2301:30
15432AlexandraKaniakováDolná Mariková04:2401:31
Mili chlapci
1311SamkoFedorRS TEAM Zvolen05:07
2300AdriánMajákDubnica nad Váhom
05:2700:20
3303ĽubomírDrgaKrivoklát05:4100:34
4301JakubJavorFC Team06:1401:07
5329TomášVykopalBystřice pod Hostýnem06:1701:10
6304MichalTabakPovažská Bystrica06:2001:13
7313MatejChromekBrusno06:2201:15
8322BenjamínČiseckýRajecké Teplice06:3101:24
9302LukášGalkoPúchov06:5101:44
10321MartinSmatanaPovažská Bystrica06:5201:45
11316DominikŠvecPovažská Bystrica06:5701:50
12308PatrikSekerášHatné07:0702:00
13328SamuelŠibikJasenica07:1202:05
14317ĽubomírPúčekDubnica nad Váhom07:1802:11
15309FilipTinkoRajec07:2002:13
16315KristiánRendekDubnica nad Váhom07:3502:28
17307PatrikZacharPovažská Bystrica07:4202:35
18319TobiášGregorBratislava07:4302:36
19314MatejChochelDolná Mariková07:5102:44
20326JánSomoraPovažská Bystrica07:5202:45
21325MatejUrban Žilina07:5602:49
22318ŠimonBielProsné07:5802:51
23323MartinMelicherčíkPovažská Bystrica08:1403:07
24310RichardVojtkoPovažská Bystrica08:1903:12
25312AdamSýkoraNitra08:2303:16
26320AndrejKrajcerStupava08:3303:26
27327MatejHipčaBolešov08:4203:35
28305Matúš PáleníkDolný Kubín08:4903:42
29306AlexBaniarDolná Mariková09:1004:03
30324AdamMelišPovažská Bystrica10:5505:48
Mini dievčatá
1615ViktóriaHulováTopoľčany05:53
2619BarboraMačková06:0500:12
3616VeronikaOrlíkováIvanka pri Dunaji06:1600:23
4618AdriánaKorbášováBytča06:3700:44
5610BarboraKubicováStará Bystrica06:4100:48
6617NinaUrbanováŽilina06:4800:55
7613SimonkaBodoríkováBeluša07:0301:10
8611TerezkaKorbášováMalá Bytča07:0601:13
9612DanielaGalkováPúchov07:4201:49
614AdelkaGralickováKošecaDNS
Mini chlapci
1534MartinRafajzlín07:11
2545ChristianHaasBanska Bystrica07:1500:04
3546JakubHrtánekMalá Bytča07:3600:25
4541MárioLuliakPúchov08:1000:59
5543TobiášFraneiskyPovažská Bystrica08:1901:08
6536TeodorVojtkoPovažská Bystrica08:1901:08
7542MatúšMikulecNové Mesto nad Váhom08:4001:29
8539Jakub pavolChromekBrusno08:4601:35
9537MatejBubeníkTrenčín08:4601:35
10549AdriánPorubecPovažská Bystrica08:4601:35
11540AndrejBučekMilochov09:1202:01
12538PavolLajstríkNitrianske Pravno09:1302:02
13550ErikValaHatné09:3902:28
14544DanielPršekBytča09:4902:38
15548SamuelJurík09:4902:38
16533SamuelŽiačikHatné10:1002:59
17547MartinFajnerStreženice - kolo
18535ArturAntolŽilina - kolo
Mladšie žiačky
1805TerezaKurnickáNové Mesto nad Váhom08:42
2804MichaelaŠichtováKHC Turčianske Teplice09:5501:13
3803BarbaraKurnocíkováFC Team11:5203:10
4807RomanaHaluškováPúchov12:5604:14
5806ViktóriaTarabováDolná Poruba - kolo
Mladší žiaci
1721TimotejLaktišTopoľčianky08:54
2720JakubŠteinigerNesluša08:5400:00
3724RoanBuchmanPiešťany09:4900:55
4725MartinHrtánekUdiča10:0901:15
5719ŠimonKubišDetvianska Huta10:3201:38
6717MiroslavPavlíkNámestovo10:3201:38
7727ErikMelišPovažská Bystrica10:4301:49
8728JurajGabčíkRajecké Teplice11:0402:10
9722AdrianOndrejka11:1302:19
10730DávidKorbášBytča11:5102:57
11718ErikZibrínKrakovany11:5603:02
12726AdriánRakPapradno12:0203:08
13723MiroslavFajthProsné12:1103:17
14729JozefBodorík Púchov12:3703:43
Starší žiaci
1921RomanKurnickýNové Mesto nad Váhom13:11
2917LukášKubišDetvianska Huta13:4900:38
3916PatrikMelišDivina14:1901:08
4903Matúš KorbášMalá Bytča14:5201:41
5918JozefKáčerDubnica nad Vahom15:0701:56
6919TimotejBugárTopoľčianky15:1302:02
7922DominikBlišťanPiešťany - kolo
8915JozefKorbášMalá Bytča - kolo
Kadetky
11040MartinaŠefčíkováCyklo SPIŠ01:08:22
21053Zuzana DrhováCK Bikesport Nová Dubnica01:10:1301:51
31057StanislavaMlynarčíkováCK Energia Svit01:35:3227:10
Kadeti
11062MiklóšSzabóKAKTUS Bike-Team Bratislava50:28
21052SamuelŠoškaDivina Racing Team53:0102:33
31051BranislavGašparikDivina Racing Team53:0202:34
41071AdamBubelínyRCT Martin53:0202:34
51068AdamFormánekCyklo MXM56:1305:45
61048ViliamBalážCK MŠK Kežmarok56:1505:47
71055DávidMrázPrešov01:00:2309:55
81075LukášKolaříkCyklo MXM01:00:5210:24
91045AndrejTencerŠK Topoľčianky01:04:4414:16
101072JakubLetevCyklo MXM01:06:0115:33
111069TomášSvízelaCyklo MXM01:06:5616:28
121035VojtechMiklTvrdá Horská Cyklistika01:08:4018:12
131030ErikKrajčovičKAKTUS Bike-Team Bratislava01:09:5519:27
141041TomášBalalaKotešová01:13:3623:08
151006JánRžoncaFinančné centrum team01:13:4323:15
161001AdamDolinayCK Energia Svit01:15:5125:23
171074MarekVeličPovažská Bystrica01:19:1728:49
181033BranislavMišíkHorovce01:21:1830:50
191044PatrikChrenŠK Topoľčianky01:33:1842:50
201081MartinŠlapkaPovažská Bystrica01:45:0054:32
1009MatejFiloFinančné centrum teamDNF
Výsledková listina Bratislava - Detská tour Petra Sagana Výsledková listina: Formát PDF
Por.Št.čísloMenoPriezviskoBydlisko/klubČasOdstup
Baby dievčatá
149DanielaBezdíčkováBlansko
250LenkaĎurovičováViničné
364TinaPechováBratislava
476LindaLiškováSenec
529NelaGregorovičováBratislava
644NelkaZelenákováBratislava
743LíviaŠiškováBratislava
863NinaSýkorováNitra
969Lucia leaDluhošováBratislava
1086DorotaMackovičováZohor
1142KatarínaCendaliNitra
1265EvaTrnkováMalacky
1331TerezaHromadkováBratislava
1480LeaSiváBratislava
1535JankaOrlíkováIvanka pri Dunaji
1675SoňaMinarikováBratislava
1737NatáliaHluškováPezinok
1884TamaraTimorackáBernolákovo
1951NatáliaLovasováBratislava
2061EmaTlumačováBratislava
2140NatáliaHrebeňakováBratislava
2259NelaEisnerováBratislava
2353EmmaČernáBratislava
2458NataliaKalinovaSenec
2579HankaUváčováBratislava
2678HanaHricováBratislava
Baby chlapci
145FilipKuzmaNove Zamky
247JonášPalajMalinovo
362BranislavGonosBratislava
466DominikKulíšekBratislava
530PeterGregorovičBratislava
632OndrejVojtíšekTrenčín
757AndrejDurovicBratislava
841FilipMarkoSlovensky Grob
982MichalBertaMarianka
1033DávidGardianŽilina
1183Franco EmilArcosBratislava
1236FilipHlušekBratislava
1374ViktorKoreničMalacky
1456NikolasMadžoPiešťany
1555ŠimonJaňákBratislava
1668LukášHankoBratislava
1748MatúšRusnákSenec
1854OliverHavrillaBratislava
1977AdamTahaRovinka
2060LukasGabcikBratislava
2152MartinMikuškaBratislava
2271AlexikSlatinskyBratislava
2372TomášSirotekOkoličná na Ostrove
2473FilipMackoBratislava
2587MichalMasnýMost pri Bratislave
2639LukášHrebeňakBratislava
2738OndrejPaulíkSkalica
2827OliverKrajcerStupava
2981LukášOndrušekBratislava
3046MaximilianJašoMalinovo
3170AndrejHronskýMalinovo
3267DanielDluhoš Bratislava
3328HugoBartaBratislava
3434MatúšSlaninaBratislava
3585PeterĎuricaBratislava
Mikro dievčatá
1239LíviaNogováMartin 803:40
2244KamilaGučekSkalica04:2300:43
3238Lucia leaMišunováBratislava04:2700:47
488EmilieFogelováSereď04:2700:47
5235TamarkaRichterováBratislava04:3600:56
6241NatáliaJašurkováIlava04:4201:02
7243SanjaRackovaGattendorf04:4701:07
8242BarboraBertóková Tomášov05:0101:21
9234NinaGregorovičováBratislava05:0901:29
10247TamaraTakáčováBratislava05:1101:31
11245TatianaKurnickaNové Mesto nad Váhom05:3001:50
12240LenkaBuchanováBratislava05:4802:08
13246DenisaBajanováBratislava06:5203:12
14237KarolinaTrubačovaBratislava - kolo
15233ŽofiaBartováBratislava - kolo
16236KatarínaSlaninováBratislava - kolo
Mikro chlapci
1135LukášGardianŽilina03:42
2136EduardMiľoBratislava03:5200:10
3129MatejHromádkaBratislava03:5900:17
4155AlexanderDohnálekPopudinské Močidľany04:1200:30
5140MarekMilotaRadošovce04:1200:30
6154MaximiliánDohnálekPopudinské Močidľany04:2600:44
7126MartinRutaiBratislava04:2700:45
8156RadoslavSirotekOkoličná na Ostrove04:3500:53
9141SebastianJašoMalinovo04:3900:57
10150MichalMagoBratislava04:5301:11
11128MarekKubicaStará Bystrica04:5801:16
12142MatejKrajčírikBanka05:0301:21
13160JakubHricaBratislava05:0501:23
14131DavideOldratiBratislava05:0901:27
15149ViktorGonosBratislava05:1801:36
16157FilipMinarik Bratislava05:2601:44
17146MartinHavrillaBratislava05:3001:48
18148JakubGabcikBratislava05:3701:55
19151JakubUváčekBratislava05:4902:07
20144JanChromekBrusno05:4902:07
21130AndrejDvorákBratislava05:4902:07
22134JakubOrlík Ivanka pri Dunaji05:5002:08
23158MarwanTahaRovinka06:0302:21
24153MaximkoSlatinskýBratislava - kolo
25159MarcelGombaKarlová Ves - kolo
26127MartinDančišinPresov - kolo
27145HugoNagyBratislava - kolo
28132MaximilianPtasinskyBratislava - kolo
29143JánRusnákSenec - kolo
30147MichalKalinaSenec - kolo
31133JánVargaModra - kolo
32161DusanBertaMarianka - kolo
Mili dievčatá
1449DominikaBezdíčkováBlansko06:08
2442TamaraPolickTrencin06:1100:03
3441ZinaPolickTrencin06:2500:17
4446KristianaOrlíkováIvanka pri Dunaji06:4000:32
5443DorotaVojtíškováTrenčín07:0400:56
6453LianaDohnálkováPopudinské Močidľany07:1801:10
7451AlexandraKuchtováRovinka07:4501:37
8440EvaBekeBratislava07:4601:38
9448EmaStarzykováNové Zámky07:5601:48
10452AlicaBajanováBratislava - kolo
11447GabrielaOrlíkováIvanka pri Dunaji - kolo
12445Ema elizabethMišunováBratislava - kolo
13450BarboraĎurovičováViničné - kolo
444KarolínaGardianováŽilinaDNS
Mili chlapci
1347SamkoFedorZvolen05:39
2340MatejChromekBrusno06:3000:51
3335ViktorPušicaBratislava06:4001:01
4330AndrejKrajcerStupava06:4401:05
5339SamuelJašurekIlava06:4901:10
6342DanielTóthPaňovce07:0301:24
7348AdamTrnkaMalacky07:0401:25
8346MartinDragúnModra07:1401:35
9332DávidChorvatBratislava07:1601:37
10350MatejHronskýMalinovo07:2101:42
11353MartinKompanBratslava - kolo
12337MatúšPalajMalinovo - kolo
13351TristanSykorabtratislava - kolo
14336LukasKuzmaNove Zamky - kolo
15333MichalRichterBratislava - kolo
16352ŠimonBalaškoChorvátsky Grob - kolo
17356MarošAdamecBratislava - kolo
18338MichalKrajčírikBanka - kolo
19349OliverDritomskýBudmerice - kolo
20354JakubOndrušekBratislava - kolo
21343AdamSýkoraNitra - kolo
22331MatúšBachňaBratislava - kolo
23334PatrikHlavačkaBratislava - kolo
24355AdamBeškoBratislava - kolo
25341JakubChromiakSkalica - kolo
Mini dievčatá
1622EmaBekeBratislava07:40
2623VeronikaOrlíkováIvanka pri Dunaji07:5300:13
3624ViktóriaHulováTopoľčany08:0200:22
4620HanaJančíkováBratislava08:4001:00
5626Zuzana TerezaSmejováBratislava09:0401:24
6621BarboraKubicováStará Bystrica09:0601:26
7625MartinaLovasováBratislava - kolo
Mini chlapci
1562MatejHricaBratislava08:19
2556SamuelNovákBratislava08:2400:05
3555MatúšMikulecNové Mesto nad Váhom08:2800:09
4553Jakub pavolChromekBrusno09:0300:44
5560FilipMadroNové Mesto nad Váhom09:1400:55
6561FilipDritomskýBudmerice09:1700:58
7558JakubPoliačikBratislava09:2301:04
8563PeterBertaBratislava09:2601:07
9554TimotejŠteffekSenec09:5701:38
10557MarkoEisnerBratislava - kolo
11552PeterTřebenskýBratislava - kolo
12551MatejMišákBratislava - kolo
13564SamuelPadychBratislava
559BernardŠpačekBratislavaDNS
Mladšie žiačky
1814TerezaKurnickáNové Mesto nad Váhom10:21
2811PatríciaKmotorkováTopoľčany13:5503:34
3813BarbaraKurnocíkováDolná Maríková15:3705:16
4812NinaStarzyková17:2407:03
5810MiroslavaNové ZámkyBrezno19:0508:44
6808MichaelaBalážováBratislava19:0508:44
7809SáraChorvátováBratislava19:2609:05
8815SáraMedlenováBratislava19:2709:06
Mladší žiaci
1736TimotejLaktišTopoľčianky09:44
2734ŠimonKubišDetvianska Huta09:4600:02
3733FilipKuzmickýBratislava11:1401:30
4731MicheleOldratiBratislava13:5504:11
5735ErikZibrínKrakovany14:3904:55
6738LukášBertókTomášov16:4006:56
7737AdriánOndrejka26:1116:27
732VáclavTrubačBratislavaDNS
Staršie žiačky
11000VeronikaHanusováBratislava15:36
Starší žiaci
1924LukášKubišDetvianska Huta06:55
1928RomanKurnickýNové Mesto nad Váhom06:5500:00
3925TimotejBugárTopoľčianky08:1801:23
4926TomášHronskýMarianka08:2001:25
5929KryštofPolákLozorno08:2501:30
6927MarekTrnkaMalacky09:0202:07
7930AlexBenefiRohožník11:15
Kadetky
1803RadkaTabačkováJUMP SPORT Klub Košice01:44:49
2805StanislavaMlynarčíkováCK Energia Svit02:05:4520:56
3840VeronikaŠpačkováLK Baba03:56:4902:12:00
Kadeti
1762MiklósSzabóKaktus Bike Team Bratislava01:08:03
2838BranislavGašparikDivina Racing Team01:09:1501:12
3839SamuelŠoškaŽilina01:11:5603:53
4760DávidHorniakKaktus Bike Team Bratislava01:15:0407:01
5755DávidMrázPrešov01:16:4108:38
6754MichalVávraMariánka01:16:4208:39
7758JurajBenčuraKaktus Bike Team Bratislava01:19:1511:12
8763AndrejOndruškoKaktus Bike Team Bratislava01:19:5911:56
9807KostiaChalyiKaktus Bike Team Bratislava01:23:3215:29
10827RichardBothKomárno01:23:4615:43
11756JurajPajdlhauserKaktus Bike Team Bratislava01:29:2721:24
12753JakubGašparikKaktus Bike Team Bratislava01:36:0728:04
13826JergušPalajCK Malinovo01:37:3829:35
14764DominikŠurkaDunajská Lužná01:38:1530:12
15812TomášChválaBratislava01:40:5332:50
16808TomášSivokKaktus Bike Team Bratislava01:41:0032:57
17829MárkNémethKomárno01:45:1237:09
18752ErikKrajčovičKaktus Bike Team Bratislava01:50:2742:24
19811TomasHandlBratislava01:52:2644:23
20842AndrejŠimonBratislava02:04:1156:08
809KristiánPodobaBratislavaDNS
Výsledková listina Terchová (Nižné Kamence) - Detská tour Petra Sagana Výsledková listina: Formát PDF
Por.Št.čísloMenoPriezviskoBydlisko/klubČasOdstup
Baby dievčatá
111NinaSýkorová
Nitra
28TerezaGregorová
Bratislava
34ZarkaDrengubičováBelá - Vyšné Kamence
410Katarína
ŠichtováMartin
518Katarína
CendaliNitra
617AlicaKyselicová
Rudinka
721VivienUngerová
Košecké Podhradie
812LiliKvačkajováŽilina
930AlicaVaškovičováŽilina
101DorotaDobešováRajecké Teplice
1115EmaKáčeríkováHorný Vadičov
125TerezaHromadková
Bratislava
1324Natália
Machynová
Turie
1422Karolína
Kucháriková
Martin
212RebekaPivková
VišňovéDNF
Baby chlapci
129FilipKuzmaNové Zámky
27GardianDávid
Žilina
316LukášGabčíkBratislava
426MichalGábrišŽilina
531TiborKaršayŽilina
633VladkoSuchaničŽilina
73OndrejVojtíšekTrenčín
82AdamTilandyTrenčín
913JakubKováčikŽilina
1014DenisValaštínBratislava
1119MatúšRusnák
Senec
1223MatúšDorušaŽilina
1325MatejGábrišŽilina
1428AdrianKošaVišňové
159OliverKrajcerStupava
1627MartinPršekBytča
1732PeterSuchaničŽilina
186ŠimonBubeník
Trenčín
Mikro dievčatá
1204Lívia
Nogová
KPHC Turčianske Teplice03:31
2201TamaraTakačováBratislava04:0900:38
3202MiriamŠichtováMartin04:3201:01
4205ZuzanaPúčkováDubnica nad Váhom
04:3301:02
5203TáňaKurnická
Nové Mesto nad Váhom
04:4601:15
6206NelaGabčíkováRosina04:5201:21
7207SimonaOndrišíkováŽilina04:5301:22
8210PetraMináčováTopoľčianky05:3702:06
9200AdrianaŠichtováSpomart cyklo team Martin06:3303:02
10208Mária
Rát StaňováTerchová
06:3503:04
11211LenkaLajstríková
Nitrianske Pravno06:3603:05
12213MichaelaVaškovičováŽilina06:5603:25
13209NinaSamečkováŽilina07:4104:10
Mikro chlapci
1108MichalŠichtaKPHC Turčianske Teplice03:04
2102LukášGardianŽilina03:0800:04
3104JakubŠichtaSpomart cyklo team Martin03:3400:30
4105MatejHromadkaBratislava03:5300:49
5106AlexanderDohnálek
Podunajské Močidľany03:5600:52
6103RadoslavSirotekOkoličná na Ostrove04:0000:56
7111EduardMiľoBratislava04:0100:57
8100JakubZánický
Žilina04:0200:58
9109MarekKubicaStará Bystrica
04:0300:59
10121TomášKuchárik
Martin04:0701:03
11115MatejKrajčírikBanka04:0901:05
12128MichalPivkoVišňové04:3101:27
13112Ján
ChromekBrusno04:3201:28
14113JakubGabčíkBratislava04:3401:30
15116TadeášČišeckýRajecké Teplice
04:3801:34
16123PeterGeletaŽilina04:4101:37
17117Ján
Rusnák
Senec04:4501:41
18107Maximilián
Dohnálek
Podunajské Močidľany04:5401:50
19101LukášDobešRajecké Teplice
04:5801:54
20120AdamHodasTurie05:0402:00
21119JakubHypšVarín
05:0602:02
22130JurajHeloTeplička nad Váhom05:1602:12
23131PeterVeliký
Kotešová05:2102:17
24129ŠimonVaškovičŽilina05:2202:18
25127MichalDvořákŽilina05:5002:46
26118DenisMandáčekŽilina05:5802:54
27122ŠimonDorušaŽilina06:1303:09
28114AdamNovomestský
Žilina06:1503:11
29124DušanMachynaTurie06:4103:37
30126DamianBaránek
Žilina07:1604:12
110MartinRutaiBratislavaDNF
125TomášKlenecMartinDNF
Mili dievčatá
1402ZinaPolickTrenčín02:53
2401TamaraPolickTrenčín02:5500:02
3403DorotaVojtiškováTrenčín03:0900:16
4407KristianaOrlíková
Ivánka pri Dunaji
03:1000:17
5456ŠtefániaMichaličkováŽilina03:1200:19
6405SilviaŠichtováSpomart cyklo team Martin03:1500:22
7406LianaDohnálková
Podunajské Močidľany03:2000:27
8455VeronikaMáčkováUdiča03:2200:29
9460SofiaUngerová
Košecké Podhradie03:2700:34
10462AnnaRžoncováTrenčín03:3400:41
11457SofiaSokolová
Partizánska Ľupča03:3900:46
12463EmaSmatanová
Považská Bystrica03:4200:49
13468AdrianaJanoščiakováBelá
03:5301:00
14408Gabriela Orlíková
Ivánka pri Dunaji
04:0001:07
15464LenkaKlencová
Martin04:0501:12
16454TerezaKáčeríkováHorný Vadičov04:0601:13
17466EsterKotmanová
Žilina04:0901:16
18459MartinaPorubcová
Považská Bystrica04:1201:19
19461MichaelaGudiaková
Zlaté Moravce
04:2701:34
20465SimonkaBoháčováBelá
04:3201:39
21467RebekaMaslíková
Súľov04:3201:39
22400EmaTilandyTrenčín05:2402:31
23404EmkaDrengubičováBelá - Vyšné Kamence05:3202:39
458VanesaŠatkováDubnica nad Váhom
DNF
Mili chlapci
1317SamkoFedorZvolen05:21
2303Adrián
Maják
Dubnica nad Váhom
05:3500:14
3314LeonardZadubanBitarová
06:2301:02
4312MarekMojtoDubnica nad Váhom
06:2901:08
5316Benjamín
ČišeckýRajecké Teplice
06:3001:09
6309SamuelJašurekIlava06:3301:12
7311MatejChromekBrusno06:3501:14
8310RastislavPoliakTurčianske Teplice06:3501:14
9318RichardSchmidtHlboké nad Váhom
06:3801:17
10321SamuelŠibikJasenica07:0401:43
11304JakubJavorDubnica nad Váhom
07:2102:00
12305AndrejKrajcerStupava07:2402:03
13301TobiášGregorBratislava07:2402:03
14323LukášKuzmaNové Zámky
07:2602:05
15313MichalKrajčírikBanka07:3002:09
16315Adrian OndrišíkŽilina07:3002:09
17322RichardDvořákŽilina07:3702:16
18302MelicharHaláčBratislava07:5102:30
19324SamuelSochuliakBelá
07:5802:37
20307ĽubomírPúčekDubnica nad Váhom
08:0502:44
21327MartinKadúc
Kamenná Poruba
08:0902:48
22319JakubHlubinaPrečín08:1302:52
23326DanielVrábel
Belá
08:2002:59
24306AdamSýkora
Nitra08:4603:25
25300ŠimonDobešRajecké Teplice
09:3704:16
26308MichalMažgútBelá - Vyšné Kamence09:3904:18
27325JakubVrábel
Belá
10:2705:06
320MartinSmatanaPovažská BystricaDNS
Mini dievčatá
1631Viktória
Hulová
Topoľčany06:04
2629VeronikaOrlíková
Ivánka pri Dunaji
06:0700:03
3628NinaUrbanová
Žilina06:0800:04
4635RebekaVantarová
Bytčica06:3100:27
5636MiaVaculčiakováMalé Uherce
06:4200:38
6634SimonaBodoríková
Beluša06:5600:52
7627BarboraKubicová
Stará Bystrica
07:1501:11
8630BarborkaMáčkováUdiča07:2901:25
9637TinkaNičováLysica08:1602:12
10633HanaZaičkováŽilina10:0904:05
11638Klárka
ĎuranováBelá
10:0904:05
632Valentína
Sporinová
SvrbiceDNF
Mini chlapci
1507ChristianHaasBanská Bystrica
07:50
2513MatejHricaBratislava07:5600:06
3501MatúšMikulecNové Mesto nad Váhom
08:1200:22
4518JakubHrtánek
Bytča08:1600:26
5506PavolTulecNaseluša08:2900:39
6503JakubChromekBrusno09:0201:12
7512PavolLajstrík
Nitrianske Pravno09:0901:19
8500MatejBubeník
Trenčín09:1301:23
9514MarekHrabovský
Dolný Hričov09:1601:26
10509Adrián
PorubecPovažská Bystrica09:3701:47
11519Adrián
BerešíkBelá
10:0102:11
12515DanielPršekBytča10:0602:16
13504IvanKolačanVeľká Hradná10:1202:22
14510JakubHvorečnýHričovské Podhradie10:3402:44
15520MichalDulikPoprad10:3702:47
16508LukášCisarikŽilina10:3802:48
17521TiborPapánek
Bytča10:4802:58
18505ŠimonKyselicaRudinka11:2703:37
19516TomášKrajčiVišňové11:2803:38
20517AndrejDžurňákBratislava - kolo
21502OliverKáčeríkHorný Vadičov - kolo
511MichalMinár
TopoľčiankyDNF
Mladšie žiačky
1817TerezaNové Mesto nad Váhom
Nové Mesto nad Váhom
07:10
2819ZuzanaMichaličkováŽilina07:4200:32
3816MichaelaŠichtováKPHC Turčianske Teplice07:4400:34
4822AdelaHodasová
Turie07:5800:48
5821MiriamaČišeckáRajecké Teplice
08:3301:23
6820Kmotorková
Kmotorková
Topoľčany08:4201:32
7824Sabínka
Veliká
Kotešová09:3902:29
8823KarinMacaláková
Sučany10:4303:33
9818MonikaJančováBelá - Vyšné Kamence - kolo
Mladší žiaci
1743JakubŠteinigerNesluša12:57
2748TimotejLaktišTopoľčianky13:1000:13
3742FrantišekChrastinaČadca13:1000:13
4751ŠimonKubišDetvianska Huta13:4400:47
5746FilipKuzmický
Bratislava13:5300:56
6938ErikMelišPovažská Bystrica13:5400:57
7795MiroslavPavlík
Breza14:4401:47
8744MichalSporinaSvrbice14:4901:52
9749Adrián
OndrejkaTopoľčianky14:5401:57
10753RichardTabaček15:0002:03
11750Mário
JančoTopoľčianky15:0902:12
12745MarekCisarikŽilina15:2002:23
13747JozefPúchov
Púchov
15:3302:36
14752AndrejHeloTeplička nad Váhom - kolo
15741MilanMažgútBelá - Vyšné Kamence - kolo
16740JakubKáčeríkHorný Vadičov - kolo
739RichardIhnát
ŽilinaDNF
Staršie žiačky
11001RadkaPaulechová
Nové Mesto nad Váhom
09:27
21003DominikaTurócziová
Cyklomax Poprad10:0000:33
31002JulkaJančováBelá - Vyšné Kamence - kolo
41004BetkaTomášováLysica - kolo
Starší žiaci
1931RomanKurnický
Nové Mesto nad Váhom
09:52
1939LukášKubišDetvianska Huta09:5900:07
3932PatrikMelišDivina10:3600:44
4941MatúšKorbášBytča10:5501:03
5936TimotejBugár
Topoľčianky11:4201:50
6935MichalBajzaPrečín13:5904:07
7940JozefKorbášBytča15:4705:55
8943GabrielBabiš16:0306:11
9934PatrikKotúčekŽilina18:4208:50
10933ViktorŠoškaŽilina18:4208:50
Kadeti
1942PatrikNičLysica13:58
Výsledková listina Dolný Kubín - Detská tour Petra Sagana Výsledková listina: Formát PDF
Por.Št.čísloMenoPriezviskoBydlisko/klubČasOdstup
Baby dievčatá
136NinaSýkorová
Nitra
250JohankaChromeková
Brusno
343TerezaGregorová
Bratislava
462ViktoriaMaceková
Dolny Kubín
564KristinkaVeselovská
L.Lužná
647Katarína
CendaliNitra
744LauraPocklanová
Predajna
869JuliaVencelová
Dolný Kubín
978SimonaKolláriková
Dolny Kubin
1041EmaRosinková
Dolny Kubin
1154AlicaKyselicová
Rodinka
1271TamaraBajzovaBrazová pod Bradlom
1368LuciaKampová
Dolný Kubín
1452KarolinaKucháriková
Martin
1549Natália
HluškováPezinok
1653EllaTrochanová
Nová Dubnica
1763AlicaBoďováNitra
1866DaiaMalatinoKuchyňa
1970Simonka DžurňákováBratislava
2059JuliaChrapčiakováTerchová
Baby chlapci
179FedorPúchovský
Žilina
246Dávid
GardianŽilina
356Ján
Stehlík
Dolny Kubin
434OndrejVojtíšekTrenčín
555LukášGabčíkBratislava
675KristianSklenárik
Košice
783JurajBriššDolný Kubín
867GregorŠronerDolný Kubín
940MichalBošanskýDolný Kubín
1042MatušRusnák
Senec
1137MaťkoPisarčíkDolny Kubin
1261PatrikSolčanskýDolný Kubín
1381JoachimVrábel
Zákamenné
1465MatejVeselovský
L.Lužná
1538LukášNovotný
Dolny Kubin
1639TomášSirotekOkoličná na Ostrove
1776HugoDobijaPárnica
1872AlexMarecBanská Bystrica
1948FilipHlušekBratislava
2060MilošZvonekZáriečie
2145AdamTilandyTrenčín
2274DenisSýkora
Piešťany
2377Ján
RemkoDolny Kubin
2482JanickVaculčiakMale Uherce
2558OndrejPaulík
Skalica
2657FilipDrengubiakZázrivá
2773PatrikFiloVyšny Kubín
2880SamuelHypšVarín
2935ŠimonBubeník
Trenčín
Mikro dievčatá
1216MiaRosinková
Dolny Kubin02:30
2215Simonka Cimráková
Dolny Kubín
02:3600:06
3223MiriamJurincová
Žaškov02:3700:07
4224TatianaKurnickaNové Mesto nad Váhom
02:4800:18
5227LindaChrapčiakováTerchová
02:5400:24
6228TerezaĎuríkováBudča03:0600:36
7222Kristína
Csomorová
Zvolen03:1200:42
8225KatarinaKováčováDolny Kubin03:1300:43
9220EmaTilandyTrenčín03:2200:52
10221TerezaŠkutováDolny Kubin03:3601:06
11217AdriankaŠichtováTur.Štiavnička03:3801:08
12214TerezaBajzová
Brezová pod Bradlom
03:4201:12
13229LenkaLajstríková
Nitrianske Pravno03:5501:25
14226EliškaTokárová
Dolny Kubin04:0701:37
15219BarboraKrakovská
Dolny Kubin06:1003:40
218LuciaPoracká
BratislavaDNS
230AndreaMazuraková
Oravský Podzámok
DNS
Mikro chlapci
1142MichalŠichtaMartin03:53
2145LukášGardianŽilina03:5900:06
3133EduardMiľoBratislava04:1200:19
4149JakubZánický
Žilina04:1300:20
5139MarekKatrenčíkDolný Kubín
04:1500:22
6148BranislavPriecelTopolčany04:1800:25
7141JakubkoŠichtaTurčianska Štiavnička04:2000:27
8137AlexanderDohnálek
Popudinské Močidľany04:2200:29
9135RadoslavSirotekOkoličná na Ostrove04:2300:30
10132MarekKubicaStará Bystrica
04:2500:32
11136JakubStierankaDolny Kubín
04:2900:36
12140Ján
Rusnák
Senec04:3100:38
13138Maximilián
Dohnálek
Popudinské Močidľany04:4000:47
14156MatejKrajčírikBanka04:4400:51
15155TomášKuchárik
Martin04:4500:52
16143JozefPocklanPredajna04:4600:53
17146MarekŠkutaDolny Kubin04:4700:54
18175JakubMlynarčíkDolny Kubin04:4800:55
19151VladimirMarekDolny Kubin04:4900:56
20152JanChromekBrusno04:5000:57
21134MiškoPisarčíkDolny Kubin04:5501:02
22164ŠimonPialaČadca04:5801:05
23153MichalPalkoDolny Kubin04:5901:06
24150MarekStaronLiptovský Mikuláš05:0001:07
25147DamianHrabalDolny Kubin05:2101:28
26174MatejKapitulčikHorny Vadičov05:3201:39
27171FilipObrcianPartizánska Ľupča05:3301:40
28170JaroslavHlinkaRužomberok05:3401:41
29157PatrikŠulíkLúčky05:3601:43
30173JakubHypšVarín
05:3901:46
31172DenisMandáčekŽilina05:4001:47
32163TomášSlávik
Dolný Kubín
05:4501:52
33160DominikPasztorMartin Priekopa05:4701:54
34169AlexanderFiloVyšny Kubín05:4801:55
35154PatrikSucháňBratislava05:4901:56
36161JakubDrengubiakZázrivá
06:1202:19
37167JurajVencelDolný Kubín
06:1702:24
38158AndrejKalisLiesek06:2002:27
39166MichalVojtekDobrá Niva
06:2602:33
159JakubGabčíkBratislavaDNS
162MartinJuricaDolny Kubín
DNS
Mili dievčatá
1409TamaraPolickTrenčin03:31
2410ZinaPolickTrenčin03:3400:03
3411DorotaVojtíškováTrenčín03:4900:18
4413KristianaOrlíková
Ivanka pri Dunaji03:5400:23
5416SilvinkaŠichtováTurčianska Štiavnička04:0200:31
6420DanielaNagyová
Daňová04:2800:57
7421SofiaSokolová
Partizánska Ľupča04:3201:01
8417VeronikaMáčkováUdiča04:3401:03
9414LianaDohnálková
Popudinské Močidľany04:3701:06
10412GabrielaOrlíková
Ivanka pri Dunaji04:5001:19
11418IvankaKutešováDolný Kubín
04:5801:27
12419AlžbetaJuricová
Dolný Kubín
05:4802:17
13422VeronikaBriššováDolný Kubín05:5102:20
415LenkaBirtusová
Vyšny KubinDNS
Mili chlapci
1351SamuelFedorZvolen03:36
2342MartinKalisLiesek03:4400:08
3334PatrikPriecelTopolčany03:4500:09
4343MarekMojtoDubnica nad Váhom
03:5000:14
5340LeonardZadubanŽilina03:5100:15
6341MatthiasSchwarzbacherBrezno03:5200:16
7350NicolasMikuškaKošeca03:5800:22
8358BenjaminČišeckýR.Teplice04:0000:24
9330MarkusSklenárik
Revúca
04:1000:34
10336MatejChromekBrusno04:3000:54
11348SamkoŠibíkJasenica04:3000:54
12359RastislavPoliakTurčianske Teplice04:3000:54
13338MichalKrajčírikBanka07:3003:54
14344JakubJavorDubnica nad Váhom
08:3004:54
15353SamuelJašurekIlava08:3104:55
16331GabrielCsomorDolný Kubín
08:3504:59
17352JakubVerešStránské
08:3805:02
18357DominikDibdiakDolny Kubin08:4005:04
19337AdamPalkoDolny Kubin08:4105:05
20328AdamSýkora
Nitra08:4505:09
21333TobiašGregorBratislava08:4905:13
22329VladkoCimrák
Dolny Kubín
08:5005:14
23346DanielTokár
Dolny Kubin08:5905:23
24332DanielBošanskýDolny Kubín
09:1205:36
25335AdamStaroňLiptovský Mikuláš09:1505:39
26347DenisĎugelPoprad09:2005:44
27354MarekMúčkaDolný Kubín
09:4006:04
28339TomášStraňákRudina09:4506:09
29345AdamMajdišS.Dubová
10:1506:39
30349TomášKuzmický
Bratislava10:2006:44
31355SebastianDobijaPárnica
10:3807:02
356Ján
Briestenský
Dolny KubinDNS
Mini dievčatá
1646ViktoriaHulová
Topolčany03:42
2640VeronikaOrlíková
Ivanka pri Dunaji03:4400:02
3641NinaUrbanová
Žilina03:4300:01
4643SimonaBodoríková
Beluša03:5200:10
5650NiaJacvičiakováMalé Uherce
04:1000:28
6649SandraBysričanováLipt. Lužna04:1100:29
7644BarboraMáčkováUdiča04:1200:30
8651AlexandraMlynarčíkováDolny Kubin04:1600:34
9652BiankaFraškováDolny Kubin04:1700:35
10639BarboraKubicová
Stará Bystrica
04:2100:39
11642RebekaCsomorová
Dolný Kubín
04:2400:42
12645EmaKrajčováRudina04:3300:51
13647SofiaSolčanskáDolný Kubín
04:4501:03
14648KarinKutešováDolný Kubín
06:2002:38
Mini chlapci
1542ChristianHaasB.Bystrica04:50
2538JakubHrtánek
Bytča04:5500:05
3535MatúšMikulecNové Mesto nad Váhom
05:0000:10
4530
Roman
Chromek
Brusno
05:10
0:20
5525AdamMartinušik05:1200:22
6536AdamSakáčDolná Tužiná05:3400:44
7546TomášMajerčíkNámestovo
05:4000:50
8545LubošVráb
Oravská Jasenica
05:4500:55
9533
Ivan
Kolačan
Veľká Hradná
05:50
01:00
10531JakubMečiar
Dolny Kubin
05:5501:05
11539NikolasKličinovičDolny Kubin05:5901:09
12544AndrejKubík
Dolný Kubín
06:1401:24
13532AdamPodbrežnýDolny Kubin06:1601:26
14527LukášRepkaŽaškov06:1901:29
15540PavolLajstrík
Nitrianske Pravno06:2501:35
16526Ján
GarajDolný Kubín
06:3401:44
17529David FlorekDolny Kubin06:5902:09
18547SamuelFlorekLomná
07:3002:40
19543DanielLajhonNa Sihoti07:5903:09
20523MatejBubeník
Trenčín08:4003:50
21522AndrejDžurňákBratislava - KOLO
22548OliverKáčeríkHorny Vadičov - KOLO
23534ŠimonKyselicaRodinka - KOLO
24537KristianKaplánek
Žilina - KOLO
25541MatušĎuríkBudča - KOLO
26550AdamKapitulčikHorny Vadičov - KOLO
524DenisZatulovskyDNS
Mladšie žiačky
1831TerezaKurnická
Nové Mesto nad Váhom
07:44
2825MichaelaŠichtováMartin08:0000:16
3835MiriamaČišeckáR.Teplice08:5601:12
4832PatriciaKmotorková
Topolčany08:5901:15
5833LeaNagyová
Daňová - KOLO
6828SaškaKramerová
Vyšny Kubín - KOLO
7829EmaJackuliková
Dolny Kubin - KOLO
8826MelaniaMelicherčíkováVyšny Kubin - KOLO
9834ViktoriaTarabová
Dolná Poruba
- KOLO
10827EmaMihálová
Dolny Kubin - KOLO
11830MiroslavaGolianová
Brezno - KOLO
Mladší žiaci
1764JakubŠteinigerNesluša09:57
2763FrantišekChrastinaČadca10:1400:17
3758ErikMelišPovažská Bystrica10:3600:39
4767ErikStančokRužomberok10:4400:47
5765David KorbášBytča10:4800:51
6769FrantišekLackoLip. Osada11:0201:05
7770Miroslav Pavlík
Breza11:3501:38
8766FilipKuzmický
Bratislava11:4501:48
9757MarošMelicherčíkVyšny Kubin12:0802:11
10761AdamSvitekDolny Kubin12:1702:20
11771JakubRosinský
Dolny Kubin12:1802:21
12756JozefBodorík
Púchov
12:2302:26
13755ErikZibrín
Krakovany12:2402:27
14754FilipProuzaRtyne v Podkrkonoší - KOLO
15762PatrikZvaraHriňová - KOLO
16768MatejDobijaPárnica
- KOLO
Staršie žiačky
11009RadkaPaulechová
Nové mesto nad Váhom
07:11
21011LenkaMichalová
Lip. Osada07:1500:04
31012BibianaKurnotová
Dolny Kubin07:1800:07
41008MartinaRišiaňováDolny Kubin08:0000:49
51006Simonka Antalová
Párnica
08:2001:09
61007DominikaDadová
Dolny Kubin09:3002:19
71010NikolaDadková
Vyšny Kubín - KOLO
81005IvanaStieranková
Dolny Kubin - KOLO
91013SilviaSmolková
Dolny Kubin - KOLO
Starší žiaci
1948LukášKubišDetvianska Huta11:20
1953RomanKurnický
Nové Mesto nad Váhom
11:2100:01
3952JakubHodás
Turie11:2800:08
4957KevinBystryčanLipt. Lužna11:5500:35
5947PavolRouderUloža12:2201:02
6955MatušKorbášBytča12:2301:03
7949PatrikMelišDivina12:4301:23
8956MatejKaščákDolný Kubín
- KOLO
9958RastislavŠkvarkaDolny Kubin - KOLO
10945MichalGarajDolný Kubín
- KOLO
11944MatejGarajDolný Kubín
- KOLO
12950ViliamPodbrežnýDolny Kubin - KOLO
13954JozefKorbášBytča - KOLO
14951MichalJurigaDolny Kubin - KOLO
15956MatejKaščákDolný Kubín
- KOLO
16946AndrejStierankaDolny Kubin
Kadetky
1801MartinaŠefčíkováCYKLO SPIŠ1:32:50
2708RadkaTabačkováJUMPSPORT Klub Košice1:49:4516:55
3855BarboraLaštíkováOravska Poruba1:53:2820:38
4867Natália
ĎugelováPoprad2:04:5832:08
5739StanislavaMlynarčíkováCK Energia Svit2:19:1146:21
6741Patrícia
Sojáková
CK Energia Svit2:25:3452:44
7841MartinaBateľováMartin2:56:041:23:14
Kadeti
1712AdamBubelíny
RCT Martin1:11:08
2849Kristián
JánošíkLiptovská Lužná1:14:1103:03
3789TomášSklenárik
Revúca
1:14:1203:04
4851DawidBalaPoľsko1:16:2105:13
5717Dávid
Mráz
Prešov1:17:2306:15
6863SamuelMikolajčíkNovoť1:26:1915:11
7803MichalRakár
Liptovský Ján
1:28:0116:53
8819PatrikIvanBK Sliač1:35:0423:56
9723TomášBalalaKotešová1:37:1626:08
10822JozefKáčerDubnica nad Váhom
1:40:0829:00
11778Róbert
RumlDolný Kubín
1:41:4030:32
12730MatejZajacJUMPSPORT Klub Košice1:41:4130:33
13800AdamLasokDolný Kubín
1:47:3836:30
14812MatejFiloFinančné Centrum Team1:48:1637:08
15864ŠimonVeselovský
Liptovská Lužná1:55:5244:44
16780OliverKormanDolný Kubín
1:57:1046:02
17798MikulášKupčoBrezno1:58:2747:19
18796FilipKrškaŽaškov2:04:0552:57
19799MatúšKrškaŽaškov2:04:0752:59
20838JakubBateľMartin2:04:4053:32
21810MarekKotlebaTrnava2:07:5556:47
22743AdamDolinayCK Energia Svit2:08:4857:40
23721Ján
KršákVasiľov2:09:2458:16
24805TomášBreyerVeľké Leváre2:34:081:23:00
25865SamuelVojtekDobrá Niva
2:52:131:41:05
26779PatrikMihalDolný Kubín
3:44:362:33:28
Výsledková listina SVIT - Detská tour Petra Sagana Výsledková listina: Formát PDF
Por.Št.čísloMenoPriezviskoBydlisko/klubČasOdstup
Baby dievčatá
140NinaSýkorová
Nitra
243NelaJezbergerová
Trnava
369HankaStachová
Trnava
450Mia EmaKatreničBorinka
564JohankaChromeková
Brusno
641KatkaŠichtováTurčianska Štiavnička
771AgataFortunikovaPovazska Bystrica
849Karolína
Mráziková
Dunajská Lužná
972VivienUngerová
Košecké Podhradie
1087NikaKucová
Poprad
1173SofiaOndrejková
Štôla
1285Katarína
CendaliNitra
1357EtelkaKačmarčíkováSvit
1462Karolína
Kucháriková
Martin
1555SimonkaDžurňákováBratislava
Baby chlapci
151TomášBlahoMartin
270MarekPukačTatranská Štrba
348JonášPalajMalinovo
453JakubHoclár
Štôla
545ŠimonBubeník
Trenčín
642OndrejVojtíšekTrenčín
766OliverPlavčanČirč
863MatejVavrošekKežmarok
977FilipRuskoBanská Bystrica
1081MarkoKrasPoprad
1159Maxík
LinekZlín
1268MutúšHorváth
Poprad
1376BranislavBalcoHrabušice
1479MatejŠurínbSvit
1547TomášSirotekOkoličná na Ostrove
1674Vladimír
SuchaničŽilina
1765DominikIllenčíkPoprad
1861MatúšRusnák
Senec
1986TomášOlekšákKežmarok
2046SimonZvolenský
Zvolen
2183SamuelSýkora
Poprad
2254MathiasBenkoPoprad
2344JakubJezbergerTrnava
2460JanickVaculčiakMalé Uherce
2556MichalRímsky
Poprad
2684LukášNovák
Poprad
2782NinoStehlikKROMPACHY
2875PeterSuchaničŽilina
2978PeterFerencPoprad
3067DenisBožoňPoprad
Mikro dievčatá
1233Lívia
Nogová
Martin 803:37
2234TamaraTakáčováBratislava03:5400:17
3232MiriamŠichtováMartin04:0800:31
4237štefaniaBaffiRožňava04:5501:18
5231AdriankaŠichtováTurčianska Štiavnička05:1901:42
6241KatkaHoclárová
Štôla05:1901:42
7245Natália
Langová
Poprad05:2601:49
8239TerezkaMráziková
Dunajská Lužná05:4002:03
9248SilviaBírová
Poprad05:4002:03
10242Viktória
KošárováVeľká Lomnica05:4002:03
11238NinaBlahová
Martin05:4002:03
12240TatianaKurnická
Nové Mesto nad Váhom
05:4002:03
13247KamilkaSmreková
Sokoľ06:0502:28
14244EvaŽilkováSvit06:1602:39
15243Katarína
IllenčíkováPoprad06:1602:39
16236LenkaLajstríková
Nitrianske Pravno06:1602:39
17249EmaŠustrováPoprad06:2202:45
18235StelaMedvecová
Svit06:2502:48
19246DiaraOndrejková
Štôla06:3402:57
Mikro chlapci
1146LukášGardianŽilina03:18
2141MichalŠichtaMartin03:1800:00
3142EduardMiľoBratislava03:2300:05
4140JakubkoŠichtaTurčianska Štiavnička03:4200:24
5152AlexanderDohnálek
Popudinské Močidľany03:4900:31
6162BranislavPriecelTopolcany03:5300:35
7148RadoslavSirotekOkoličná na Ostrove03:5500:37
8144JakubZanickyZilina04:0100:43
9157AlanKaszyckiKošice04:1200:54
10164TomášKuchárik
Martin04:1300:55
11177MichalMaršálekBanská Bystrica
04:1700:59
12166ViliamDobias Svit04:2201:04
13163Ján
Rusnák
Senec04:2401:06
14151Maximilián
Dohnálek
Popudinské Močidľany04:2501:07
15160MarekKubicaStará Bystrica
04:3001:12
16149FilipVandlikKosice04:4701:29
17172Ján
BožoňPoprad04:4801:30
18170MatúšMichalkoTatranská Štrba04:5101:33
19174AndrejPetrášTurčianske Teplice04:5701:39
20173OskarFaybík
Prešov05:0401:46
21145AlexJína
Svit05:0901:51
22154MarekUhrinecJakubov05:1601:58
23169AlexejPlavčanČirč05:2302:05
24155MarkoBužňákJaklovce05:2802:10
25147TobiasZvolenský
Zvolen05:2902:11
26150ŠimonPialaČadca05:4002:22
27178MichalŽelizňakPrešov05:4002:22
28182JanPolonyBanska Bystrica05:4102:23
29179JonášPahuliBidovce06:0302:45
30159LeonardKupčoPoprad06:0702:49
31168AdamPjaták
Svit06:1602:58
32171AndrejKalisLiesek06:2703:09
33175VladimirMarekDolný Kubín
06:3603:18
34158Florián
KaszyckiKošice06:4603:28
35156ErikValentDomadice06:4803:30
36153Dávid
Bedbár
Svit06:4803:30
37181AlexMatejovský
Kežmarok06:5403:36
38180FilipLukáčSvit07:2204:04
39165TomášSabolSvit07:3204:14
40143SamuelČižmárPoprad07:3304:15
41161PeterRímsky
Poprad07:5804:40
167JanChromekBrusnoDNF
Mili dievčatá
1426TamaraPolickTrencin02:47
2427ZinaPolickTrencin02:5600:09
3425DorotaVojtíškováTrenčín03:0000:13
4428SilvinkaŠichtováTurčianska Štiavnička03:0300:16
5438ŠtefaniaMichaličkovažilina03:1000:23
6432Natália
KušnírováSvit03:1200:25
7424SofiaUngerová
Košecké Podhradie03:1400:27
8423AnnaRžoncováTrenčín03:2100:34
9430LianaDohnálková
Popudinské Močidľany03:2600:39
10435VeronikaJanotová
Slovenské Pravno
03:3800:51
11441SofiaSokolová
Mart. Ľupča03:4500:58
12429Viktória
Králiková
Svit03:4801:01
13440SofiaLevocká
Batizovce03:5301:06
14442BarboraBojnická
Sučany03:5401:07
15436ZuzanaMartinčíkováPoprad04:2301:36
16437Valentína
Mizeráková
Pezinok04:2501:38
17431MargaretaValentovaDomadice04:2801:41
18439SlavomiraŠalátováBatizovce04:2801:41
19444DominikaMaršálekováBanská Bystrica
04:3101:44
20445IvanaKánová
Banská Bystrica
04:3501:48
21447LeaKucová
Poprad04:3801:51
22434RebekaMaslíková
Súľov04:3901:52
23446NinaŠurinováSvit04:5602:09
24443Eva NoraČížikováSvit04:5902:12
433AdelaKačmarčíkováSvitDNS
Mili chlapci
1370SamkoFedorZvolen06:00
2360Adrián
Maják
Dubnica nad Váhom
06:2700:27
3380MartinKalisLiesek06:3300:33
4369Markus KristianBaffiRožňava06:5700:57
5375PatrikPriecelTopolcany07:0001:00
6361JakubJavorDubnica nad Váhom
07:0801:08
7372AdamBužňákJaklovce07:1101:11
8381BrunoBezák
Svit07:1301:13
9385MichalŽilkaSvit07:1401:14
10367MatúšPalajMalinovo07:1701:17
11362MarekMajtoDubnica nad Váhom
07:2201:22
12382AdamSabolVíťaz07:2301:23
13383JakubPetrášTurčianske Teplice07:2901:29
14379SamuelJašurekIlava07:3001:30
15365MarošZajacová
Svit07:3401:34
16388Ján
ŠpánikBratislava07:3901:39
17371Ján
GandžalaPohorelá
07:4401:44
18378MatejChromekBrusno07:5001:50
19364Christian ĽubomírSlivkaOslo08:0702:07
20386MartinTruskaPoprad08:2502:25
21376DominikKošárVeľká Lomnica08:2502:25
22390FilipBeličkaBanská Bystrica
08:2802:28
23389MatejStanislavBanská Bystrica
08:3002:30
24387SamuelMeriačSvit08:3102:31
25391BrunoStehlikKROMPACHY09:0003:00
26373JakubVerešStránske
09:0303:03
27363AdamSýkora
Nitra09:0903:09
28368ŠimonŠkyrtaSvit09:2503:25
29374MatúšBučinaSvit10:0104:01
30392OliverKrasPoprad10:0504:05
31384MarekKrišandaPoprad10:5104:51
32377HronkinMarošŠuňava11:3105:31
Mini dievčatá
1660SimonaBodoríková
Beluša06:32
2654DominikaBodyová
Svit06:5800:26
3656Júlia
Kovalová
Svit07:0100:29
4664TamaraSochanová
Košice07:0700:35
5663LindaPaulechová
Nové Mesto nad Váhom
07:1000:38
6657NinaUrbanová
Žilina07:1100:39
7653NiaVaculčiakováMalé Uherce
07:1200:40
8666Terézia
ŠpánikováBratislava07:2100:49
9667RadkaLánikopvá
Zbehy07:3000:58
10662RadoslavaSvit07:3000:58
11659PetraPristašováSvit07:4601:14
12661NinaProkopičPoprad07:5901:27
13655BarboraŠkyrtováSvit08:0201:30
14668Lea Nora ČížikováSvit08:2301:51
15665LauraGurovičováMatejovca08:3101:59
16670EvaPolonyovaBanska Bystrica09:0502:33
17658SandraMalinovská
Kežmarok10:0203:30
18669NinaŠustrováPoprad10:0303:31
Mini chlapci
1528ChristianHaasBanska Bystrica08:29
2558JergušPalajMalinovo08:5800:29
3572JakubVavrošekKežmarok09:5001:21
4553MatejBobeník
Trenčín09:5101:22
5586AndreasGlajzaPoprad10:0901:40
6559PavolLajstrík
Nitrianske Pravno10:1701:48
7573Jakub pavolChromekBrusno10:2001:51
8562Dávid Rastislav
ŠalingPoprad10:3202:03
9581FrederikFortunikPovazska Bystrica10:3402:05
10587Juraj OlekšákKežmarok10:4502:16
11549Kristián
HudáčSvit10:5002:21
12579MaximZombekLevoča10:5602:27
13584MatejGregaSpišská Nová Ves10:5802:29
14580MatúšBojnický
Sučany10:5902:30
15554AndrejKubík
Ľubeľa11:0602:37
16578MichalSvisták
Poprad11:1202:43
17551MarkoJína
Svit11:1402:45
18583MichalDulík
Poprad11:1602:47
19576Ján
Levocký
Batizovce11:1702:48
20566DamianKaszyckiKošice11:1702:48
21552IvanKolačanVeľká Hradná11:2102:52
22561ŠimonRichnavský
Štós11:4303:14
23563MatúšZboinský
Svit11:4503:16
24582ŠimonRuskoBanska Bystrica11:5203:23
25568AndrejDžurňákBratislava12:1303:44
26570OndrejMagdaPoprad12:1703:48
27585Ján
KrajčoTopoľčany12:1803:49
28556MatejRuttkaySvit12:2003:51
29560TomášVrbovský
Bratislava12:3004:01
30569Kristián
KošárVeľká Lomnica12:3704:08
31571MichalBodorík
Púchov
- kolo
32567FilipHozzaPoprad - kolo
33564MatúšCíba
Bratislava - kolo
34557RadovanNagySvit - kolo
35574Juraj IllenčíkPoprad - kolo
36577MarkoBrynczkaBatizovce - kolo
37565SimonValentDomadice - kolo
38564MatúšCíba
Bratislava - kolo
Mladšie žiačky
1842TerezaKurnická
Nové Mesto nad Váhom
06:56
2845ZuzanaMichaličkovažilina07:1400:18
3839MichaelaŠichtováMartin08:2101:25
4840RomanaHaluškovaPúchov
09:0102:05
5838SofiaBarboričováSvit09:2202:26
6843Katarína
LakatošováDobšiná10:2003:24
7844DanielaLakatošováDobšiná10:3003:34
8837Lívia
Zajacová
Svit13:2006:24
9846PetraIlčíkováSvit13:3806:42
836MiroslavaGolianová
BreznoDNF
841LeaMedzihradská
SvitDNS
Mladší žiaci
1765DanielImrichSvit14:42
2777Adrián
TurekKežmarok15:1800:36
3778JakubŠteinigerNesluša15:5101:09
4771PeterAndraškoLipany16:1201:30
5782FilipSmrekSokoľ16:1401:32
6764MatúšKolenkaPrešov16:1501:33
7780ErikStančokRužomberok16:2801:46
8753ErikMelišPovažská Bystrica16:3601:54
9758FrantišekChrastina ml.Čadca17:1802:36
10762MichalTeplický
Vysoké Tatry
17:3702:55
11763MichalLeskovjanský
Mlynky17:3802:56
12781FrantišekLackoLiptovská Osada
17:5803:16
13774DominikLešňovskýOdorín
18:2503:43
14783SamuelLukáčSvit18:2903:47
15754ŠimonKubišDetvianska Huta18:2903:47
16761TadeášValentDomadice18:5104:09
17786MiroslavPavlík
Breza19:1304:31
18768Mário
KleinSvit19:2204:40
19773MatejVavrinecDubnica nad Váhom
20:1305:31
20770AlexMizerák
Pezinok20:1705:35
21767MarianStupák
Poprad20:2505:43
22751ErikZibrín
Krakovany20:2805:46
23755JakubMedvecSvit20:3605:54
24772León
ŠikorskýSvit21:1906:37
25756ŠimonBilošĽubica21:2006:38
26775Ján
MarečekSvit21:5107:09
27779PeterSvit21:5807:16
28757MichalRuttkaySvit21:5807:16
29785DanielKrajčoTopoľčany22:3207:50
30760Marián
NeuwirthSvit23:3008:48
31752JozefŠtevkoNová Dedina
23:5309:11
32776MilanMarečekSvit24:0709:25
33769MartinHámor
Svit24:1809:36
34759MatúšUhrinecJakubov26:4011:58
768Mário
KleinSvitDNF
750Ján
MadzinSvitDNF
Staršie žiačky
11015DominikaTurócziová
Poprad13:47
21017RadkaPaulechová
Nové Mesto nad Váhom
14:1100:24
31018LuciaRusková
Banská Bystrica
17:4603:35
41020BiankaLániková
Zbehy18:0400:18
51014ZuzanaSolcajová
Zbehy18:2300:19
61019LenkaMichalová
Liptovská Osada
19:0300:40
71016AlžbetaRástocká
Batizovce20:3101:28
Starší žiaci
1937LukášKubišDetvianska Huta18:50
2971KevinBystričanLiptovská Lúžna19:1200:22
3964RomanKurnický
Nové Mesto nad Váhom
19:2300:33
4965DavidTuróczi
Poprad21:3302:43
5968TimotejBugár
Topoľčianky21:5403:04
6960Vladimír
VavrinecDubnica nad Váhom
22:1603:26
7966SamuelJirsák
Zlín
24:4105:51
8959Ján
RžoncaTrenčín24:5606:06
9969JozefSarnovský
Svit25:4506:55
10961TomᚊterbákSvit26:1907:29
11967BohdanHámor
Svit26:4107:51
12963KamilKaszyckiKošice - kolo
13970SamuelAneštíkBrezno - kolo
14962MarianUhrinecJakubov - kolo
972MichalMeloKrupinaDNS
Kadetky
1785LauraMynářováKunčice46:42
2813LuciaMichaličkovažilina01:50:0603:24
3784MartinaŠefčíkováLevoča01:52:4005:58
4964Tereza RebekaKoreňováBratislava 4802:11:5525:13
5783RadkaTabačkováKošice02:29:0042:18
6782StanislavaMlynarčíkováSvit02:50:0903:27
7786Natália
ĎugelováPoprad02:53:5907:17
Kadeti
1956Kristián
JánošíkLiptovská Lužná01:30:17
2955RudolfSzirmaiKosice01:31:3801:21
3829SamuelŠoškaŽilina01:33:1002:53
4757AdamBubelíny
Turčianske Teplice01:33:1002:53
5951JakubLeskovjanský
Mlynky01:33:3503:18
6824EduardBajtošVysoké Tatry
01:34:1103:54
7797DominikDudaškoBatizovce01:36:4106:24
8753Dávid
Mráz
Prešov01:37:4607:29
9756ViliamBalážKežmarok01:40:1509:58
10755JakubDrgoňKostolište01:41:3411:17
11817MatejKubaščíkNová Dubnica
01:45:3015:13
12811KamilTurekHolumnica 9801:45:5115:34
13965HenrichKatreničBratislava01:45:5115:34
14796PatrikIvanZvolen01:48:1417:57
15788MiroslavŠvikKošice01:52:1421:57
16808MatejFiloPovažská Bystrica01:56:0025:43
17802MichalSzentiványi
Poprad01:57:4327:26
18961MichalJakubčíkMartin02:01:3831:21
19827PatrikTimkoBukovec 25102:05:2335:06
20820Ján
KršákVasiľov 5102:07:3637:19
21952TomášKupčovHrabušice02:08:2738:10
22963ŠimonVeselovský
Liptovská Lužná02:16:2846:11
23754AdamDolinaySVIT02:23:1953:02
24752FilipKošárPoprad02:32:4801:02:31
25814DenisMatejčíkNová Dubnica
02:44:4201:14:25
26801TomášBreyerVeľké Leváre03:07:4401:37:27
MiroslavMráz
Liptovský MikulášDNF
TimotejKramár
PopradDNF
812štefanMichaličkažilinaDNF
Výsledková listina Granč - Detská tour Petra Sagana Výsledková listina: Formát PDF
Por.Št.čísloMenoPriezviskoBydlisko/klubČasOdstup
Baby dievčatá
127LianaMruzová
Prešov
23JohankaChromeková
Brusno
37NinaSýkorová
Nitra
42KatkaŠichtováTurčianska Štiavnička
528LuciaŽiakováKošice
623EmaPoradová
Krompachy
721LuciaKolumberová
Poprad
830Júlia
KandráčováKošice
Baby chlapci
11Dávid
GardianŽilina
28RichardŽuffaKošice
39MarekPukačTatranská Štrba
414TomášPetiKošice
525MatúšHorváth
Poprad
610MatejVavrošekKežmarok
719Roman TeoCibulaKošice
811MichaelMarinicaKošice
917DanielZrostSpišská Nová Ves
1018RadovanKulín
Košice
1122MartinPoradaSpišská Nová Ves
126TomášSirotekOkoličná na Ostrove
1324ŠimonLőpflerMníšek nad Hnilcom
1426MichaelStoklasMníšek nad Hnilcom
155OndrejVojtíšekTrenčín
1612TeodorVekljukUžhorod
1715TomášPapalaŠulekovo
184DenisBožoňPoprad
1916MatejMarinicaKošice
2013FilipMiškufKošice
2129MichalŽiakKošice
2220MartinHomolyaKošice
Mikro dievčatá
1230Lívia
Nogová
Martin 802:50
2233TamaraTakáčováBratislava03:0800:18
3231MiriamŠichtováMartin03:1200:22
4235TatianaKurnická
Nové Mesto nad Váhom
03:5801:08
5237KamilkaSmreková
Sokoľ04:1501:25
6232AdriankaŠichtováTurčianska Štiavnička04:4401:54
7236LenkaLőpflerováMníšek nad Hnilcom04:4701:57
8234Sofia AnnaSirovičováŠiroké05:1402:24
9233Tatiana
Turisová
Košice
05:1602:26
10238Natália
Fabianová
Košice09:1906:29
Mikro chlapci
1143MichalŠichtaMartin02:30
2146EduardMiľoBratislava02:3700:07
3142LukášGardianŽilina02:4800:18
4145MatejHromádka
Bratislava02:5200:22
5144JakubkoŠichtaMartin03:0100:31
6149Ján
BožoňPoprad03:2200:52
7150Maximilián
Dohnálek
Popudinské Močidľany03:2700:57
8151AlexanderDohnálek
Popudinské Močidľany03:2900:59
9166TadeášUličnýVíťaz03:3101:01
10147MarekKubicaStará Bystrica
03:3401:04
11152RadoslavSirotekOkoličná na Ostrove03:3801:08
12156AlexBodnár
Rozhanovce03:4401:14
13141JakubZanickyZilina03:4501:15
14161FerkoMikelKrompachy03:4701:17
15175DanielSidorPraha04:1001:40
16140Ján
Rusnák
Senec04:1201:42
17171TadeášVargaKošice04:1901:49
18148Ján
ChromekBrusno04:2801:58
19164MarcusKubačkaKraľovany04:2801:58
20158MatejSobotaKošice04:3002:00
21169JakubBartošSpišké Podhradie04:3102:01
22167Vladimír
KolumberPoprad04:3802:08
23153OskarFaybík
Prešov04:4502:15
24173SamuelKormaník
Poprad04:4702:17
25155MichalŽelizňakPrešov04:5802:28
26160JonášPahuliBidovce05:0002:30
27165SamuelVilčkoPrakovce05:0202:32
28172KamilHasajKežmarok05:0402:34
29162Róbert
PlencnerKošice05:0602:36
30154RichardHomolyaKošice05:1402:44
31174PeterŽiakKošice05:2002:50
32168JakubKapaĽubotice05:3703:07
33157SamuelČižmárPoprad06:1903:49
34159Bystrík
ZrostSpišská Nová Ves06:4704:17
163MarkoBužňákJaklovceDNF
170JakubPoradaSpišská Nová VesDNF
Mili dievčatá
1435TamaraPolickTrencin02:27
2430SilvinkaŠichtováTurčianska Štiavnička02:3100:04
3434ZinaPolickTrencin02:3300:06
4431AnnaRžoncováTrenčín02:5100:24
5436DorotaVojtíškováTrenčín02:5300:26
6433LianaDohnálková
Popudinské Močidľany03:1700:50
7437SofiaSokolová
Mart. Ľupča03:1900:52
8438KatkaFilová
Košice03:5901:32
9439EllaDoláková
Košice05:2903:02
432EmaČubováGranč PetrovceDNF
Mili chlapci
1361SamkoFedorZvolen04:39
2352MatejChromekBrusno05:2500:46
3350Adrián
Maják
Dubnica nad Váhom
05:3300:54
4357OktavianVekljukUžhorod05:5001:11
5355MarekMojtoDubnica nad Váhom
05:5101:12
6364AdamSabolVíťaz05:5501:16
7351JakubJavorDubnica nad Váhom
06:0101:22
8358MarkusSklenárik
Revúca
06:0501:26
9353MatějProcházka
Přerov06:0901:30
10359TomášCentkoOvčie06:1001:31
11362AdamBužňákJaklovce06:2601:47
12360Sebastián
Bodnár
Rozhanovce06:4602:07
13363MarcoSivuličPrešov06:5002:11
14365TadeᚊirýPrešov08:0003:21
15354AdamSýkora
Nitra08:0203:23
16356TomášKuzmický
08:1503:36
17366OndrejTuris Košice08:5004:11
Mini dievčatá
1654SimonaBodoríková
Beluša05:36
2653NinaUrbanová
Žilina05:3900:03
3655TamaraSochanová
Košice05:4300:07
4650Júlia
Kovalová
Svit05:4300:07
5657Viktória
Hulová
Solčany06:0100:25
6652Patrícia
ČubováGranč Petrovce06:3000:54
7658SofiaSlosiariková
Košice06:4901:13
8656SimonaIvančákováGranč Petrovce06:5301:17
9651BarborkaKubicová
Stará Bystrica
07:1701:41
Mini chlapci
1555ChristianHaasBanska Bystrica09:44
2550Jakub PavolChromekBrusno10:3000:46
3570JakubVavrošekKežmarok10:3800:54
4553Dávid Rastislav
ŠalingPoprad11:0901:25
5559KamilDominikPoprad11:1001:26
6560MichalBaločkoKošice11:2301:39
7563PavolLajstrík
Nitrianske Pravno11:3101:47
8554ŠtěpánKleinerOldřichov11:5602:12
9561MichalBírošCYKLO SPIŠ12:0002:16
10568HugoHančinKošice12:2502:41
11552MaximZombekLevoča12:3202:48
12567OliverMráz
Veľký Folkmár - kolo
13565MatejFečákVeľký Šariš - kolo
14569Tomáš FilipŽuffaKošice - kolo
15572Juraj Horák
Poprad - kolo
16573MatejCibulaKošice - kolo
17551IvanKolačanVeľká Hradná - kolo
18558LadislavŠtofilaGranč Petrovce - kolo
19557LukášKalasBratislava - kolo
20571MatúšFiloKošice - kolo
21562Ján
Útlak
CYKLO SPIŠ - kolo
22556JožkoSuchyGranč Petrovce - kolo
23574RichardPješčákStará Ľubovňa - kolo
24564SimonValentDomadice - kolo
25575TomášPetroSpišská Nová Ves - kolo
26566KarolBodnár
Vajkovce - kolo
Mladšie žiačky
1822TerezaKurnická
Nové Mesto nad Váhom
08:11
2824NikolettaVekljukUžhorod09:2801:17
3820MichaelaŠichtováMartin10:2202:11
4821GabrielaLopatková
Levoča10:2202:11
5825Patrícia
Kmotorková
Topoľčany - kolo
6830Katarína
LakatošováDobšiná - kolo
7829DanielaLakatošováDobšiná - kolo
8827LauraPrílohová
Levoča - kolo
9826DanielaCentková
Ovčie - kolo
10828TerezaBírošováCYKLO SPIŠ - kolo
11823KarolinaŠtofkováĽubotice - kolo
Mladší žiaci
1792Florián
PapcunJaklovce12:06
2772DanielImrichSvit13:2201:16
3755FilipMajerský
Levoča13:3401:28
4750JakubŠteinigerNesluša13:3701:31
5753ŠimonKubišDetvianska Huta14:0001:54
6752MatúšKolenkaPrešov14:1102:05
7756TimotejLaktišTopoľčianky14:3302:27
8793MatejPigaKošice - kolo
9788FrantišekChrastina ml.Čadca - kolo
10797Dávid
BužňákJaklovce - kolo
11757Adrián
OndrejkaMachulince - kolo
12789MichalLeskovjanský
Mlynky - kolo
13798DominikLešňovskýOdorín
- kolo
1459FilipSmrekSokoľ - kolo
15790MiroslavPavlík
Breza - kolo
16791TadeášValentDomadice - kolo
17751AlexSirovičŠiroké - kolo
18796MatúšHorák
Poprad - kolo
19754FilipKuzmický
- kolo
20787SamuelSlosiarikKošice - kolo
21799ErikHasajKežmarok - kolo
794ZdenkoVilkGranč PetrovceDNS
Staršie žiačky
11024DominikaTurócziová
Poprad13:44
21021SilviaLopatková
Levoča14:5301:09
31022DanielaRumanová
Smižany15:2600:33
41023EmaPrílohová
Levoča - kolo
Starší žiaci
1956RomanKurnický
Nové Mesto nad Váhom
15:21
2953LukášKubišDetvianska Huta15:3900:18
3952MartinProcházka
Přerov15:4200:21
4959PatrikMelišDivina20:2004:59
5955TimotejBugár
Topoľčianky - kolo
6954JakubSuržinLevoča - kolo
7950Ján
RžoncaTrenčín - kolo
8962TomášHorák
Poprad - kolo
9963DavidTuróczi
Poprad - kolo
10958DanielDominik - kolo
11957MichaelJenčaVeľký Šariš - 2 kolá
12960JakubBaločkoKošice - 2 kolá
13964TomášLörinc
Spišské Vlachy - 2 kolá
14951SamuelGurčíkŠiroké - 2 kolá
15961René
KoľovskýGranč PetrovceDNS
Kadetky
1720MartinaŠefčíkováCYKLO Spiš01:38:30
2812RadkaTabačkováJUMP SPORT KLUB Košice02:03:1224:42
3844CarlaRieštetterováBanska Bystrica02:05:4427:14
4728StanislavaMlynarčíkováCK Energia Svit02:20:4242:12
Kadeti
1797JakubLeskovjanský
Oitsiterz01:20:06
1809EduardBajtošVysoké Tatry
01:21:5801:52
3736PavolŠtofkoĽubotice01:40:3520:29
4782JakubŠmelkoJasov01:58:1238:06
5788Marián
MižičkaKošice02:05:1445:08
6732AdamDolinayCK Energia Svit02:08:1848:12
7771FilipŠubínBratislava02:16:1656:10
Výsledková listina Hrabušice - Detská tour Petra Sagana Výsledková listina: Formát PDF
Por.Št.čísloMenoPriezviskoBydlisko/klubČasOdstup
Baby dievčatá
139NinaSýkorováNitra
245Katarína
CendaliNitra
360AgataFortunikovaPovazska Bystrica
449NinaHaasová
Banská Bystrica
547LuciaKolumberová
Poprad
655NelkaKollárová
Poprad
742Natália
Bartusková
Slavošovce
888LujzaMrázová
Košice
932Karolínka
Kucháriková
Martin
1053EmaBalážováOstrožská Lhota
1154LuciaBalážováOstrožská Lhota
33TerezkaHromádková
BratislavaDNS
Baby chlapci
131Dávid
GardianŽilina
241FilipKuzmaNove Zamky
346MatúšHorváth
Poprad
440MatejVavrošekKežmarok
544SamuelŠmálikPoprad
652RadovanKulín
Košice
738JakubRothPoprad
850ŠimonLőfflerMníšek nad Hnilcom
956JakubHudakPoprad
1035TomášSirotekOkoličná na Ostrove
1143SamuelPoráčJakubova Voľa
1258AndrejHorník
Kunerád
1357MatejDolník
Kunerád
1451Michael StoklasMníšek nad Hnilcom
1537OndrejVojtíšekTrenčín
1634DenisBožoňPoprad
48MatúšMoskál
Mníšek nad HnilcomDNF
36VladkoSuchaničŽilinaDNS
Mikro dievčatá
1243TamaraTakáčováBratislava01:38
2240Lívia
Nogová
Martin 801:4000:02
3242MiriamŠichtováMartin01:4500:07
4246ŠtefániaBaffiRožňava01:5100:13
5241AdriankaŠichtováTur.Štiavnička02:1800:40
6250LenkaLőfflerováMníšek nad Hnilcom02:2400:46
7251TatianaTurisová
Košice02:4101:03
8244TerezaKrížováKremnica02:4101:03
9247AnetaFajčákováNámestovo
03:1001:32
245Natália
Fabianová
KošiceDNS
248Bára
Borská
Spišský ŚtvrtokDNS
249JankaSpišskáLetanovceDNS
Mikro chlapci
1152MichalŠichtaMartin02:58
2155EduardMiľoBratislava02:5900:01
3157MatejHromádka
Bratislava03:1600:18
4153JakubkoŠichtaTurčianska Štiavnička03:3300:35
5150LukášGardianŽilina03:4000:42
6160RadoslavSirotekOkoličná na Ostrove03:4200:44
7163MichalKacinaTrenčín03:4700:49
8170TadeášUličnýVíťaz03:5200:54
9177TobiasMoskál
Mníšek nad Hnilcom04:0401:06
10162SamuelKormaník
Cyklo Spiš04:0501:07
11151JakubZanickyZilina04:0701:09
12156TomášKuchárik
Martin04:1301:15
13179JergušSmoradaSpišské Tomášovce04:1701:19
14168AlexGeletkoSpišská Nová Ves04:3201:34
15176Vladimír
KolumberPoprad04:4601:48
16180TadeášVargaKošice04:5001:52
17154JanChromekBrusno04:5201:54
18166MatejKrajčírikBanka04:5802:00
19174NikitaKalmanKošice
05:0102:03
20182JakubGajdošíkKošice05:0302:05
21159BranislavPriecelTopolcany05:0402:06
22164MartinBartusekSlavošovce05:3702:39
23178MarkoŠurchrabušice - kolo
24171AlanSchlosserSpišská Nová Ves - kolo
25158Ján
BožoňPoprad - kolo
181MarkoBužňakJaklovceDNF
161MarekKubicaDNS
165MatejČorbagiraltovceDNS
167JonášPahuliBidovceDNS
169MichalŽelizňakPrešovDNS
172MatejCmorejDNS
173TiborBorský
Spišský ŚtvrtokDNS
Mili dievčatá
1443TamaraPolickTrencin02:48
2440SilviaŠichtováMartin02:5100:03
3442ZinaPolickTrencin02:5200:04
4444DorotaVojtíškováTrenčín02:5300:05
5441KristianaOrlíková
Ivanka pri Dunaji03:1600:28
6446Natália
Kušnírová03:1700:29
7448LauraGeletková
Spišská Nová Ves03:3700:49
8445VeronikaJanotová
Slovenské Pravno
03:5901:11
9447RadoslavaŠmálikováPoprad04:0501:17
10449AlexandraFekete04:4201:54
450LeaHorníková
Kunerád
DNS
Mili chlapci
1369Adrián
Maják
Dubnica nad Váhom
06:04
2370PatrikPriecelTopolcany06:1500:11
3375MarkusBaffiRožňava06:2900:25
4376MarekMojtoDubnica nad Váhom
06:3100:27
5367MatejChromekBrusno06:3200:28
6388AdamSabol06:3300:29
7368JakubJavorDubnica nad Váhom
06:4300:39
8371SamuelFedorZvolen06:4600:42
9378DanielTóth
Paňovce06:5600:52
10381LukasKuzmaNove Zamky07:0701:03
11380Ján
GandžalaPohorelá
07:1501:11
12390JakubHusár
Spišská Nová Ves07:3601:32
13379RichardOelschläger
Spišská Nová Ves07:5601:52
14394AdamBužňakJaklovce08:1002:06
15384ŠimonSpišskýSpišská Nová Ves08:2802:24
16387AdamŠmálikPoprad08:3202:28
17383Dávid
TkáčMlynky08:4802:44
18382MichalKrajčírikBanka09:0503:01
19385ŠimonPoráčJakubova Voľa09:0803:04
20374AdamSýkora
Nitra09:1203:08
21377AndrejBalažíkHrabušice09:1703:13
22395Damián
KvasňákSpišská Nová Ves09:1803:14
23392MatúšĎuriškaSpišská Nová Ves09:1903:15
24391FilipMarkociPoprad09:4003:36
25393OndrejTurisKošice09:4203:38
26372JakubJánošíkSmižany09:5203:48
27386MatúšTerjék
Bardejov10:3004:26
28373Lucián
JančuraSpišská Nová Ves11:1805:14
389ŠimonSpišskýLetanovceDNF
Mini dievčatá
1669SandraBystričanováLiptovská Lúžna09:36
2664NinaUrbanová
Žilina09:5800:22
3666Viktória
Hulová
Topoľčany10:1700:41
4660SimonaBodoríková
Beluša10:4201:06
5663VeronikaOrlíková
Ivanka pri Dunaji11:0501:29
6661LindaPaulechová
Nové Mesto nad Váhom
11:1201:36
7668JankaDemková
Jakovce13:3003:54
8671LauraBorská
Spišský Śtvrtok13:5904:23
9674AlicaKvasňákováSpišská Nová Ves - kolo
10673TamaraĎuriškováSpišská Nová Ves - kolo
11667BarboraJoppová
Spišská Nová Ves - kolo
12672Gabriela CelineFeňárováSpišská Nová Ves - kolo
13665SnadraMalinovská
Kežmarok - kolo
659Júlia
Kovalová
SvitDNS
662BarboraKubicová
Stará Bystrica
DNS
Mini chlapci
1561ChristianHaasBanská Bystrica
11:04
2560Jakub pavolChromekBrusno11:1800:14
3570Dávid Rastislav
ŠalingPoprad11:2400:20
4562JakubVavrošekKežmarok11:2700:23
5565MichalBírošCyklo Spiš12:0901:05
6563MatúšMikulecNové Mesto nad Váhom
12:0901:05
7573MatúšMatúšekVysoké Tatry
12:3801:34
8571PavolLajstrík
Nitrianske Pravno12:3901:35
9579FrederikFortunikPovazska Bystrica13:5202:48
10567Adrián
Jendrál
Hrabušice13:5202:48
11575Kristian VojtičkoKežmarok14:4003:36
12566AdamJavorský
Štôla - kolo
13577SamuelBiskupSpišská Teplica - kolo
14568Róbert
Oelschläger
Spišská Nová Ves - kolo
15564Ján
Útlak
Cyklo Spiš - kolo
16576Róbert
JakubecPoprad - kolo
17578FilipHudekPoprad - kolo
569NikolasTkáčMlynkyDNF
572JakubKovaľKošiceDNS
574MatejFečakVelky Saris- KanasDNS
Mladšie žiačky
1833TerezaKurnická
Nové Mesto nad Váhom
12:41
2831MichaelaŠichtováMartin14:5502:14
3834GabrielaLopatková
Cyklo Spiš14:5802:17
4842NoraJenčušováSpišská Nová Ves15:3302:52
5841DanielaLakatošováDobšiná - kolo
6840Katarína
LakatošováDobšiná - kolo
7837Patrícia
Kmotorková
Topoľčany - kolo
8843EmaSchlosserová
- kolo
9844Natália
Biskupová
Spišská Teplica - kolo
10832LeaJančurováSpišská Nová Ves
11836Lívia
Rychtarčíková
12838MiroslavaGolianová
Brezno
13839AndreaBasarová
Košice
835LuciaHarvilková
Spišská Nová VesDNF
Mladší žiaci
1705ErikRovderCyklo Spiš15:42
2704FilipMajerský
Cyklo Spiš15:4400:02
3718MatejPigaKošice-Šaca15:5000:08
4700JakubŠteinigerNesluša15:5200:10
5701TimotejLaktišŠK Topoľčianky15:5300:11
6723Dávid
BužňakJaklovce17:0701:25
7724MatúšKolenkaPrešov17:1401:32
8710ŠimonKubišDetvianska Huta17:3501:53
9712PeterAndraškoLipany17:5502:13
10702Adrián
OndrejkaMachulince17:5502:13
11716Daniel LeonLabancKošice18:1702:35
12717Miroslav Pavlík
Breza18:3702:55
13715FrantišekLackoLiptovská Osada
18:4002:58
14707MichalLeskovjanský
Mlynky - kolo
15706MatejVavrinecDubnica nad Váhom
- kolo
16711MatúšBráz
Medzibrod - kolo
17703JozefBodorík
Púchov
- kolo
18713ErikZibrín
Krakovany - kolo
19719TomasPigaKošice-Šaca - kolo
20720MatúšAdamec
Poprad - kolo
21721BorisFaboSpišská Nová Ves - kolo
22709MatušAdamecPoprad
23708ZdenkoGurčíkŠiroké
24722FilipFabinyHarichovce
25714JozefŠtevkoNová Dedina
Staršie žiačky
11025RadkaPaulechová
Nové Mesto nad Váhom
14:25
21028DominikaTurócziová
Poprad14:4400:19
31027LenkaMichalová
Liptovská Osada
- kolo
41026BiankaTerjéková
Bardejov
Starší žiaci
1966RomanKurnický
Nové Mesto nad Váhom
17:58
2971LukášKubišDetvianska Huta18:3500:37
3980KevinBystričanLiptovská Lúžna18:5100:53
4968PavolRovderCyklo Spiš19:2501:27
5973BranislavPencák
Spišská Nová Ves19:4501:47
6965TimotejBugár
Topoľčianky - kolo
7981MarekNovottaHnilčík - kolo
8982TomášHorák
Poprad - kolo
9975JakubRosaJabloňové - kolo
10978DanielDomonikPoprad - kolo
11967JakubSuržinCyklo Spiš - kolo
12977DenisŠpakSmižany - kolo
13970SamuelGurčíkŠiroké - kolo
14979JozefHrčkaMarianka - kolo
15972LukášKoperdák
Spišská Nová Ves
16969JakubHlubekCyklo Spiš
17976DenisFridmanský
Medzev
18974AdamKalinaPrešov
Kadetky
1530BarboraŠvrčkováDEMA RACING TEAM00:55:36
2452MartinaŠefčíkováCyklo Spiš00:56:4601:10
3533RadkaTabačkováJUMP SPORT KLUB Košice01:07:5012:14
4489StanislavaMlynarčíkováCK ENERGIA Svit01:14:4519:09
5506ElenaKovalská
ELEMBA01:19:2323:47
6421Natália
ĎugelováPoprad01:21:4426:08
Kadeti
1420RudolfSzirmaiJUMP SPORT KLUB Košice00:44:35
1482JakubLeskovjanský
OUTSITERZ00:46:0601:31
3490Kristián
JánošíkLiptovská Lúžna00:46:1901:44
4527FilipKušnírováUNITREK BIKE TEAM Poprad00:46:2201:47
5541SamuelŠoškaDivina Racing Team00:46:2301:48
6501AdamBubelíny
RCT Martin00:46:5302:18
7521DavidMráz
Prešov00:48:5104:16
8474MatejFiloFinančné Centrum Team00:52:0707:32
9458AndrejTencerŠK Topoľčianky00:52:1507:40
10486SamuelMikolajčíkNovoť00:53:2008:45
11492RichardSirovičŠiroké00:55:2310:48
12465Vladimír
VavrinecDubnica nad Váhom
00:55:2510:50
13462TomášKupčovHrabušice00:57:3713:02
14429Dávid
Turóczi
Cyklomax00:58:0713:32
15550FilipVaľkoSpišská Nová Ves00:59:0114:26
16451DominikJoppaCyklo Spiš00:59:3915:04
17512MichalPorubčanKysak01:00:4516:10
18477JakubŠmelkoJasov01:02:2117:46
19544JurajDrobný
Miva Smižany01:11:4327:08